Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Investuok atsakingai: pranešk apie projektų viešuosius aptarimus

Visuomenės apklausos rodo, kad tik 9 proc. Lietuvos gyventojų dalyvavo svarstant, aptariant ES investicijų projektus. 

Tačiau pristatyti planuojamus ir vykdomus ES investicijų projektus būtina. Ypatingas vaidmuo viešiesiems aptarimams tenka įgyvendinant viešus – regioninius ar valstybinius projektus, kurie svarbūs ir reikalingi daugeliui žmonių. Tokiu atveju viešos konsultacijos su tikslinės grupės atstovais, bendruomene ir kitais suinteresuotais asmenimis paskatina sulaukti ne tik grįžtamojo ryšio, bet ir padeda projekto vykdytojui efektyviau vykdyti pasirinktas veiklas ir sulaukti palaikymo savo projektui.  

Kaip rodo įgyvendintų projektų pavyzdžiai, vengiant diskusijų, viešų projektų aptarimų vėliau susiduriama su neigiama nuomone, nepateisintais lūkesčiais ar kitais nesutarimais bendruomenėse, kas reikšmingai prailgina projekto įgyvendinimo terminus. Pavyzdžiui, jei projekte numatoma retinti medžius miestelio parke ir tokiu būdu atkurti istorinį parko vaizdą, kuriam laikui uždaryti objektus ar pan., informaciją apie planuojamus veiksmus reikėtų aptarti su bendruomene.  

Tad kviečiame rengti planuojamų ar vykdomų projektų aptarimus su gyventojais ir bendruomenėmis. Siūlome užpildyti žemiau esančius laukus ir apie Jūsų organizuojamą renginį pranešime www.esinvesticijos.lt skaitytojams. 

Visus paskelbtus viešuosius aptarimus rasite http://esinvesticijos.lt/lt/renginiai

Kviečiame pranešti apie projektų vykdytojų organizuojamus viešuosius aptarimus (koks projektas ar klausimas)

pažymėti laukai yra privalomi.

Dėkojame, už Jūsų pateiktą informaciją. Ją artimiausiu metu paskelbsime http://esinvesticijos.lt/lt/renginiai

 

ddd