Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

390 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Magiškos pramogos užburia ne tik vilniečius, bet ir druskininkiečius

Čia atvykę pasijusite lyg pasakų nykštukai ar milžinai iš fantastinio filmo, o apverstas namas jums visiškai susuks galvą. Klausite, kaip tai įmanoma? Visa tai – optinės apgaulės dėka. Verslininkai Deividas Dilys ir Nerijus Šuminskas prieš dvejus metus lietuvaičiams padovanojo įspūdingą pramogų erdvę – „Illusion Rooms“. Ištroškusiųjų naujų pramogų jie kviečia aplankyti magiškus kambarius Vilniuje ir Druskininkuose.

Verslą pradėjo su mintimi, kad net gesintuvas gali būti stilingas

Sėkmingas verslas reikalauja kūrybingo požiūrio. Tačiau, ką reiškia būti kūrybingam: ar tam reikia pradėti visiškai naujo produkto gamybą bei sukurti kažką iki šiol neregėto? Saulius ir Miglė Slančiauskai savo kailiu įsitikino, jog šį tą įdomesnio galima pasiūlyti net kasdienėje aplinkoje, kur vietos unikalumui, rodos, nėra.

I.Macijauskienė: „Tik pajautę projekto kuriamą naudą galime pasidžiaugti, kad projektas buvo sėkmingas“
2018 m. sausio 19 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Įgyvendinto projekto sėkmę turime matuoti ne baigus įgyvendinti projekto sutartį, o tik įvertinę jo kuriamą naudą žmogui. Šios nuostatos laikosi Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA), administruodama ES fondų investicijų programą. Pabrėždami projekto tęstinumo laikotarpio svarbą CPVA specialistai parengė metodinį leidinį, skirtą CPVA projektų vykdytojams, įgyvendinantiems ES fondų investicijų projektus.

Pratęsiamas priemonės „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra“ antrojo kvietimo paraiškų pateikimo terminas
2018 m. sausio 19 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Profesinio mokymo įstaigos ir suaugusiųjų švietimo centrai kartu su partneriais paraiškas teikti galės iki 2018 m. vasario 12 d.

CPVA ieško finansininko darbui su projektais, finansuojamais 2014-2020 metų ES fondų investicijų lėšomis
2018 m. sausio 18 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Ieškome finansininko darbui su projektais, finansuojamais 2014-2020 metų ES fondų investicijų lėšomis

2018 m. sausio 10 d.
Šiaulių laisvoji ekonominė zona sieks pritraukti daugiau investuotojų
2018 m. sausio 10 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Prieš Naujuosius metus daugelis iš mūsų keliame sau tikslus. Įmonės, įstaigos - ne išimtis. Šiaulių laisvajai ekonominei zonai (LEZ) išsikeltus tikslus pasiekti padės prieš pat didžiąsias šventes pasirašyta projekto finansavimo ir administravimo sutartis pagal priemonę „SmartParkas LT“.

Stabdomas priemonės "Naujos galimybės LT" kvietimas
2018 m. sausio 9 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Informuojame, kad dėl šiuo metu keičiamo 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės  Nr. 03.2.1.-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“ (toliau – Priemonė) projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr.3 4 priedo „Metodiniai nurodymai dėl fiksuotųjų įkainių taikymo“ Priemonės kvietimas teikti paraiškas stabdomas.

Paraiškų priėmimas stabdomas iki bus paskelbti pakeisti kvietimo dokumentai.

BFL nuotrauka, autor. :
Perkelti stumbrus – nelengvas iššūkis gamtosaugininkams
2018 m. sausio 5 d. / Aplinkos ministerija

Vykdant projektą "Stumbrų apsaugos priemonių įgyvendinimas" siekiama išspręsti stumbrų laisvosios bandos (gyvenančios Kėdainių, Panevėžio r. sav.) populiacijos apsaugos ir valdymo klausimus. Tam Aplinkos ministerija iš Sanglaudos fondo pagal 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos "Biologinės įvairovės apsauga" priemonę skyrė virš 5,4 mln. eurų.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
27
28
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd