Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

APVA drauge su Aplinkos ministerija skatina atkreiptį dėmesį į oro taršą

2016 m. gruodžio 21 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

(Aut. APVA komunikacijos atstovė Austėja Jonaitytė)

Gera, kai išėję į lauką galime įkvėpti gaivaus ir tyro oro. Tačiau kiek grynas yra oras, kuriuo kas dieną kvėpuojame? Oro užterštumas kietosiomis dalelėmis yra žaibiškai auganti problema ne tik žmonėms, gyvenantiems didžiuosiuose miestuose. Globalinis atšilimas ir mažėjantis ozono sluoksnis jau šiandien daro įtaką mums visiems. Tad kodėl svarbu mažinti oro taršą ir kaip kiekvienas mūsų galime prisidėti prie jos sumažinimo?

Rodoma:

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą, Aplinkos projektų valdymo agentūra drauge su Aplinkos ministerija inicijavo socialinę reklamos kampaniją apie oro taršą.

Šiuo tikslu buvo sukurta ir interneto svetainė http://orotarsa.lt/. Joje galite rasti trumpą ir glaustą informaciją apie tai, kodėl užterštas oras yra mums pavojingas bei kaip galime mažinti oro taršą.

Kviečiame pasižiūrėti ir sukurtą video įrašą

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
25
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS