Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

362 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Vadovas turi išsiskirti kompetencija, o ne prabangiu automobiliu
2018 m. balandžio 20 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Darius Aglinskis, IĮ „Reklamos linija“ vadovas – ilgametės patirties turintis reklamos gamybos profesionalas, kuriam labai svarbi atlikto darbo kokybė, našumas ir darbuotojų motyvacija. Dariaus įkurta įmonė užsiima reklamos gamyba ir reklamos projektų vadyba. Tiesa, viskas prasidėjo nuo vienos įmonės bankroto…

Papildytas priemonės „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ valstybės projektų sąrašas Nr. 2
2018 m. balandžio 20 d. / Energetikos ministerija

2018 m. balandžio 10 d. energetikos ministro įsakymu valstybės projektų sąrašas Nr. 2 papildytas projektu „Elektros energijos perdavimo tinklo patikimumo užtikrinimas 110/35/10 kV Juodkrantės TP, 110/35/10 kV Pakruojo TP ir 110/10 kV Stiklo TP 110 kV skirstyklose“.

2018 m. balandžio 20 d.
100 000 kvadratinių metrų kūrybinės laisvės
2018 m. balandžio 19 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Daugelis ne kartą esame pasvajoję pradėti savo verslą, tačiau neretai šios mintys ir lieka tik mūsų galvose. Komercinių interjerų kūrimo įmonės „Dizaino matas“ partneriai Tomas Jasiulis ir Vidmantas Veikalasnusprendę dirbti sau nepabijojo surizikuoti ir skatina išdrįsti įgyvendinti savas idėjas ir kitus. „Prieš pradėdami net neįsivaizdavome, kad aplink yra tiek daug pagalbos ir galimybių“, – sava patirtimi dalijasi V. Veikalas.

Originalių ekskursijų organizatorė Vaida: „Nuolatinis iššūkis verslui – kūrybiškumas“
2018 m. balandžio 16 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Pačias įvairiausias ir netikėčiausias ekskursijas – nuo miestų požemių, labirintų, naktinių žygių iki nuodėmių „taškų“ ar čigono taboro užkulisių – organizuojantys „Vaiduokliai“ gyvuoja jau gerą dešimtmetį. Pramogų agentūros vadovė Vaida Šulniūtė atvirauja, kad į priekį veda labai paprastas, o kartu ir sudėtingas dalykas – noras nustebinti žmones, suteikti jiems nepamirštamų ir nenuobodžių pramogų. Varikliu ir didžiausiu iššūkiu verslininkė įvardija kūrybiškumą. Kasmet pasiūlyti ką nors naujo – nelengva, tačiau tai padeda išlikti rinkoje ir nuveda net tarptautiniais keliais – iki Rygos ar Varšuvos.

Informacija apie priemonės „Akceleravimo fondas“ pirmines sąlygas
2018 m. balandžio 13 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), siekdama sužinoti visuomenės nuomonę apie priemonės „Akceleravimo fondas“ pagrindines sąlygas bei geriau įvertinti numatomo projekto uždavinių veiksmingumą, 2018 m. kovo 1 d. pakvietė visus suinteresuotus asmenis teikti pastabas ar pasiūlymus dėl priemonės įgyvendinimo.

„Koinvesticinis fondas“ startavo su 880 tūkst. eurų investicija
2018 m. balandžio 13 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Rizikos kapitalo fondas „Koinvesticinis fondas“ pradeda savo finansavimo veiklą – UAB „Kofinansavimas“, kurios steigėja yra UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), kartu su privačių investuotojų grupe pasirašė pirmąją finansavimo sutartį, pagal kurią į naujai steigiamą užkandžių gamybos bendrovę UAB „Gusania“ keliais etapais bus investuojama 880 tūkst. eurų.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd