Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

389 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Pratęstas priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ (02) paraiškų pateikimo terminas
2017 m. gruodžio 28 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Įmones, ketinančias investuoti į darbuo­tojų mokymus ir kvalifikacijos tobulini­mą, paraiškas pagal priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ antrąjį kvietimą teikti kviečiame iki 2018 m. vasario 2 d.

Magistralėse jau veikia 10 naujų elektromobilių įkrovimo prieigų
2017 m. gruodžio 27 d. / Susisiekimo ministerija
Dešimt naujų elektromobilių įkrovimo prieigų, įrengtų kelių A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ir A2 Vilnius–Panevėžys poilsio aikštelėse, jau veikia. Vairuotojai nemokamai gali jose įsikrauti elektromobilius bei iš tinklo įkraunamus hibridinius automobilius.
2017-ieji: 60 viešųjų aptarimų, 5 gerosios praktikos renginiai ir vienas Lietuvos formos gėlių sodas
2017 m. gruodžio 27 d. / Finansų ministerija

Europos Sąjungos (ES) investicijomis 2014-2020 m. laikotarpiu vykdoma daugiau nei 7500 projektų. Šiemet projektų vadovai surengė 60 viešų susitikimų su visuomene, remiantis sėkminga jų praktika suorganizuoti 5 gerosios praktikos pristatymai, išradingiausiems išdalintos 5 „Europos burės“, o siekiant dar palengvinti projektų vystymą, surengta jubiliejinė, dešimtoji Kontaktų mugė.

Energijai taupyti ir atsinaujinančių energijos išteklių gamybai pramonės įmonėse didinti prašoma daugiau kaip 14 mln. eurų ES investicijų
2017 m. gruodžio 21 d. / Ūkio ministerija
Šių metų gruodžio 21 dienos duomenimis, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms bei didelėms įmonėms skirtus kvietimus sulaukta 59 paraiškų gauti 14,32 mln. eurų finansavimą.
Ilgametę patirtį turintis verslininkas: „Svarbu mokėti laiku sustoti“

„Mano žinios ir kompetencija atėjo iš gyvenimiškų pamokų. Jei esi pakankamai žingeidus, stengiesi dirbti su savimi, mokaisi iš klaidų – aplanko sėkmė“, – įsitikinęs logistikos įmonės UAB „Vilktukas“ vadovas Rimantas Raščius.

Įmonių darbuotojams – galimybė tobulintis

Personalo specialistai ir vadovai vieningai sutaria, kad investicijos į personalo kvalifikacijos kėlimą yra būtinos ir neišvengiamos, jei įmonė planuoja augimą. Nors daugelis pripažįsta, kad darbuotojų ugdymas ir kompetencijų plėtimas turėtų būti vienas iš įmonių prioritetų, realybė dažnai pasirodo kiek kitokia. Tačiau pastaraisiais metais galima stebėti teigiamą tendenciją, kad įmonės vis aktyviau investuoja į darbuotojų žinių gilinimą, motyvacinių sistemų kūrimą įmonės viduje.

Pavojingų atliekų tvarkymas atnešė sėkmingą verslą

„Idėjų buvo daug, bet pasirinkau būtent pavojingų atliekų perdirbimą. Galbūt tokį sprendimą priėmiau, nes esu baigęs biologijos studijas ir puikiai suprantu, kokia žala yra daroma gamtai, gyvūnams ir patiems žmonėms vis labiau modernėjančiame XXI amžiuje“, – sako atliekų tvarkymo įmonės UAB „Krisminda“ vadovas Mindaugas Vygantas. 

Lietuvoje pradės veikti pirmasis naminių gyvūnų krematoriumas

Nors kaimyninėse šalyse yra ne vienas gyvūnų krematoriumas, tai visiška naujovė Lietuvoje. Jau vasario mėnesį Tauragės rajone atsidarys pirmasis naminių gyvūnų krematoriumas mūsų gimtinėje.

Projekto „InoSpurtas” rezultatai: 10 inovatorių įsteigė startuolius

2018 metais inovatyvias idėjas ketina vystyti 10 ką tik įkurtų naujų startuolių. Elektra varomos vandens transporto priemonės, naujos kartos baterijos, funkcinis maistas, inovatyvios gelbėjimosi liemenės – tokiomis idėjomis kūrėjai pasitinka naujus metus.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd