Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

349 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Sušiai Kupiškyje – misija įmanoma

Rytis Vieščiūnas yra UAB „Ugmila“ vadovas, Kupiškyje įkūręs kelias sėkmingai veikiančias kavines. Kodėl Kupiškis? Ir kodėl būtent restoranų ir maitinimo verslas? Rytis pasakoja, kad tiksliai atsakyti į šiuos klausimus jam sudėtinga: veiklaus vyro galvoje nuolat pilna minčių ir ketinimų plėsti interesų lauką bei užmojų kurti socialiai atsakingą verslą.

Europos bure apdovanota įmonė įgyvendins naują projektą vaikams
2018 m. birželio 1 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Prieš savaitę laimėjusi apdovanojimą už inovatyvaus treniruoklio prototipo sukūrimą „Europos burės‘2018“ renginyje, UAB „Vildoma“ šiandien su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto administravimo ir finansavimo sutartį naujo projekto įgyvendinimui.

„Jauni žmonės nenutuokia, kiek daug galimybių turi“

27-erių Lukas Marčiulaitis jau spėjo baigti studijas, profesinių žinių pasisemti užsienyje, padirbėti reklamos agentūroje ir sukurti net kelis verslus. Jaunas vyras šiuo metu dirba ir gyvena Alytuje bei pasakoja, kad niekur iš čia kraustytis neketina – šiame mieste yra gausu galimybių jaunimui. Jau kurį laiką veikia Luko įkurta MB „Sumani studija“, teikianti skaitmeninės reklamos, įvaizdžio internete kūrimo, filmavimo bei fotografavimo paslaugas. Pasak verslininko, viskas, ko reikia jaunam žmogui – turėti svajonių ir šiek tiek pasidomėti, kaip jas įgyvendinti.

Kietoji dalelė pasiruošusi pabėgti ! O Tu - pasivyti?, autor. :
KD10 - neypatingai patrauklus kodas !
2018 m. gegužės 29 d. / Aplinkos ministerija

Neabejingus aplinkos apsaugai ir norinčius kvėpuoti gryną, švarų orą, birželio 2 d. kviečiame dalyvauti Panevėžyje vyksiančioje šventėje „Olimpinė diena 2018“. Prisijunkite prie akcijos „Pabėk nuo Kietosios dalelės“, pasirinkite norimą bėgimą ir parodykite, kad jums rūpi, kuo kvėpuojate jūs ir jūsų vaikai.

Kaip galime padėti orui ir sau?

Nedeginti jokių atliekų, nepradėti šildymo sezono neišvalius kamino, pakuros ir peleninės, jei turime galimybę, jungtis prie centralizuoto šilumos tiekimo sistemų ar diegti alternatyvios energijos sistemas – visu tuo turime rūpintis, jei norime kvėpuoti gaivų orą. Didžiosios savivaldybės, pasinaudodamos 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijomis, taip pat siekia švaresnio oro – rengiami oro taršos mažinimo planai, įsigyjamos gatvių valymo mašinos. Aplinkos ministerija taip pat visus šalies gyventojus kasmet kviečia susiburti į Pasaulinei aplinkos dienai skirtą renginį „Pabėk nuo Kietosios dalelės“ ir parodyti, kad mums svarbu gyventi švaresnėje ir sveikesnėje aplinkoje.

Lietuvoje bus kuriamas neturintis analogų antimikrobinis preparatas
2018 m. gegužės 25 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, pradėjus pasirašyti projektų finansavimo ir administravimo sutartis pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“, sutartį pasirašė ir UAB „Nomads“, kuri ruošiasi įgyvendinti projektą – „Antimikrobinis preparatas Klebsiella infekcijų gydymui“.

Ateities prognozės jaunam verslui

Gegužės 30–31 d. visus, kurie domisi verslu, sukvies didžiausias šalyje ir jau tradicija tapęs jauno verslo forumas LAUNCH 2018. Šiemet daugiausia dėmesio skiriama socialinių tinklų temoms, tačiau nepamirštami ir pagrindai, be kurių nė vienas verslas neapsieina, t. y. teisė ir finansai. Apie šių sričių naujoves bei įdomybes pasakoja renginio pranešėjos: UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) priemonių valdymo skyriaus vadovė Inga Beiliūnienė ir advokatų kontoros PRIMUS partnerė, advokatė Ernesta Žiogienė.

Lietuva – pirmoji Europoje pagal pažangą darnaus judumo miestuose planavime
2018 m. gegužės 24 d. / Susisiekimo ministerija
Planuojant darnų judumą miestuose Lietuva buvo pripažinta kaip šalis, padariusi didžiausią pažangą, ir šiuo metu patenka prie pirmosios kategorijos šalių, turinčių gerai išvystytą darnią miestų susisiekimo planavimo sistemą.
Robotų kūrėjai įkvėps Lietuvos startuolius


Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia Lietuvos startuolius dalyvauti konferencijoje itin aktualia – robotikos ir dirbtinio intelekto – tema. Konferencija vyks Vilniuje, birželio 7 d., drauge su kasmetiniu inovacijų festivaliu LOGIN 2018.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
3
4
5
6
7
10
11
13
16
17
20
23
24
25
27
28
01

Sekite naujienas

RSS
ddd