Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

362 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
10-etės dukros pametėjo sėkmingą verslo idėją, o tai paskatino sūnų grįžti iš emigracijos
2018 m. balandžio 13 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Ar gali 10-ečiai vaikai pametėti originalią verslo idėją? Pasirodo, kad gali. Būtent taip ir nutiko verslininkei Linai Janulevičienei, auginančiai dvynukes Justę ir Aistę. L. Janulevičienės dukros labai mėgo žiūrėti realybės filmukus, tad moteris nusprendė šį jų pomėgį paversti verslu. Bendros šeimos jėgos padėjo išgryninti visiškai naują verslo idėją Lietuvoje – virtualios realybės krėslus.

Kvietimas: atnaujinkime kultūros infrastruktūrą
2018 m. balandžio 12 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Apie 16,3 mln. eurų ES investicijų ir Lietuvos biudžeto lėšų planuojama skirti Lietuvos kultūros infrastruktūrai atnaujinti pagal priemonę „Modernizuoti viešąją ir privačią kultūros infrastruktūrą“. Finansavimą galės gauti privačios ir viešosios organizacijos, teikiančios ar planuojančios teikti kultūros paslaugas. Paraiškos jau laukiamos tiek iš didžiųjų Lietuvos miestų, tiek iš mažesnių miestų, kaimų kultūros sektorių atstovų. Svarbu, kad kultūros infrastruktūros objektas patektų į atitinkamos integruotų teritorijų vystymo programos tikslines ar su jomis susietas teritorijas.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės dienos proga – konferencija verslui

Dar prieš šimtmetį išradėjai visas susijusias žinias su išradimu kruopščiai slėpdavo, baimindamiesi, jog kiti juos kopijuos. Šiandien panašios baimės beveik išnykusios, nes egzistuoja būdai, kurie apsaugo išradimus, suteikdami išskirtines teises išradėjui. Ko gero šių dienų verslo atstovai nebeišsiverstų be intelektinės nuosavybės apsaugos ar patentavimo.

Lietuvos tyrėjų stažuotėms atviri net 5 Suomijos tyrimų centrai: kviečiame kreiptis arba rinktis kitas stažuotės vietas ES valstybėse

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su Suomija. Lietuvos tyrėjams ir mokslininkams šiuo metu siūloma vykti stažuotis net į 5 Suomijoje esančias organizacijas, kur jie gali kelti kvalifikaciją mokslinių tyrimų komercinimo klausimais, išmokti, kaip bendradarbiauti su verslu ir pristatyti jiems aktualias tyrimų paslaugas.

ES investicijų naudą gyventojai dažniausiai pastebi regionuose
2018 m. balandžio 11 d. / Finansų ministerija

Lietuvos gyventojams pro akis neprasprūsta Europos Sąjungos (ES) investicijomis finansuoti projektai. Daugiausiai arba net 44 proc. šalies gyventojų pastebėjo atsinaujinusius miestus ir kaimiškas vietoves, 33 proc. teigia besinaudojantys susisiekimo ir transporto projektų rezultatais.

Naujienlaiškis nr. 13
2018 m. balandžio 9 d. / Finansų ministerija

Naujienlaiškį galite parsisiųsti čia.

„Kavos draugo“ įkūrėjas Aurimas: „Lietuva yra pati geriausia vieta kurti verslą“

Kai Aurimas Vainauskas su bičiuliu Vytautu prieš trejus metus sugalvojo kurti nuosavą verslą, aplinkiniai bandė atkalbėti nuo šios minties. Skeptiškas nusiteikimas bičiulių neįveikė ir jie įkūrė „Kavos draugą“, siūlantį rinkai viską, kas susiję su kava – nuo pupelių ir kavos aparatų iki jų priežiūros. Bičiuliai džiaugiasi, kad pavyksta žengti po žingsnį į priekį, žvalgosi į Europos rinkas ir, nepaisant pradžioje sulaukto negatyvo, Lietuvą vadina viena geriausių vietų pradėti verslą.

Rizikos kapitalo finansinės priemonės „Akceleravimo fondas“ valdytojų atranka

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega”) kviečia potencialius fondų valdytojus teikti paraiškas valdyti naują Ūkio ministerijos rizikos kapitalo priemonę „Akceleravimo fondas“.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd