Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

406 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
„Marso kanjonais“ galima pasivaikščioti ir Lietuvoje
2017 m. liepos 28 d. / Aplinkos ministerija

Pasijusti kaip Marse ar Mėnulyje nebūtina užsisakyti kelionės kosmosu. Ventos regioninis parkas, įsikūręs palei Ventos upę, turtingas savo geologija ir kaimynyste su nuostabaus grožio karjerais, kurie itin primena tolimų planetų paviršių. Didieji nuotykių ieškotojai, jau šį savaitgalį galės patys tuo įsitikinti – organizuojamas pirmasis žygis pėsčiomis Akmenės rajono karjerais.

Verslo iniciatyvoms – valstybės pagalba

Rėkyvos ežero pakrantė atgimė naujam gyvenimui. Vietoje, kur anksčiau buvo Karpių dvaro sodybos pagalbiniai pastatai – kumetynas ir arklidės – išliko stikline terasa sujungtas restoranas ir viešbutis „Žvejų užeiga“. Greitai čia bus įkurtas ir visas pramogų vaikams ir šeimai kompleksas.

ES investicijos kultūrai jau finišo tiesiojoje
2017 m. liepos 26 d. / Kultūros ministerija

ES investicijų sistemos naujokė Kultūros ministerija septinmyliais žingsniais stumiasi į priekį Europos Sąjungos investicijų į kultūros sritį administravime.

Gruzijos atstovų mokomasis vizitas Lietuvoje
2017 m. liepos 26 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Įgyvendindama Europos Sąjungos finansuojamą Dvynių programos projektą „Tvaraus miškų valdymo stiprinimas Gruzijoje”, Lietuva dalinasi gerosiomis miškų valdymo praktikomis.

Prie Rėkyvos ežero atgimė įspūdingas restoranas

Rėkyvos ežero pakrantė atgimė naujam gyvenimui. Vietoje, kur anksčiau buvo Karpių dvaro sodybos pagalbiniai pastatai – kumetynas ir arklidės – išliko stikline terasa sujungtas restoranas ir viešbutis „Žvejų užeiga“. Greitai čia bus įkurtas ir visas pramogų vaikams ir šeimai kompleksas.

Susigrąžintos palūkanos telšiškiui padėjo išvengti verslo sezoniškumo nuostolių

Susigražintas paskolos palūkanas galima ne tik investuoti į verslo plėtrą, jos taip pat praverčia siekiant sumažinti sezoniškus verslo svyravimus. Tuo spėjo įsitikinti Telšių sporto klubo „Džiugas“ direktorius Stasys Mankevičius. Sporto klubas periodiškai susigrąžina paskolos palūkanas pasinaudojęs priemone „Dalinis palūkanų kompensavimas“.

Stabdomas priemonės „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“ 2 kvietimas teikti paraiškas
2017 m. liepos 24 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija inicijuoja  priemonės „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 2 keitimą, todėl stabdomas kvietimas teikti paraiškas.

Skirtas finansavimas gamtinių dujų skirstymo tinklų modernizavimui
2017 m. liepos 21 d. / Energetikos ministerija

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas pasirašė įsakymą, kuriuo skiriamas finansavimas gamtinių dujų skirstomųjų tinklų modernizavimui. Europos regioninės plėtros fondo lėšos bus panaudotos diegti pažangias technologijas, kurios užtikrins saugų, patikimą bei nepertraukiamą gamtinių dujų skirstymą vartotojams.

Lietuvoje norinčių kurti verslą netrūksta – labiausiai trukdo baimė susimauti

Lietuvos gyventojai yra verslūs žmonės, tačiau specialistai pastebi, kad nuosavo verslo kūrimas juos labiausiai gąsdina galima nesėkme visuomenės akyse ir jos ribotos tolerancijos klaidoms. Pasaulinis verslumo tyrimas AGER 2016 (Amway Global Entrepreneurship Report) atskleidė, kad bent artimoje aplinkoje būsimieji verslininkai turi palaikymą: net 58 proc. jų paremtų šeima ir draugai. Verslo psichologas Dainius Baltrušaitis teigia, kad drąsa išsiskirti yra svarbi būsimos verslo sėkmės dalis.

Skelbiamas pirmasis kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) skelbia pirmąjį kvietimą teikti paraiškas darbo užmokesčio išlaidų kompensacijai gauti pagal visuotinės dotacijos priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“. Subsidijomis galės pasinaudoti finansinės priemonės „Verslumo skatinimas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“ (toliau – VSF2) paskolų gavėjai. Priemonei įgyvendinti numatoma skirti iki 16 mln. eurų iš Europos socialinio fondo.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
25
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS