Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

399 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Vyriausybė pritarė naujam daugiabučių namų atnaujinimo finansavimo modeliui
2017 m. birželio 8 d. / Finansų ministerija

Vyriausybė pritarė Valstybės paramos daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymo pakeitimo projektui, kuris įtvirtina naują daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) modelį, numatantį gyventojams palankesnes ir ilgalaikes valstybės paramos teikimo sąlygas.

Geros praktikos mainų renginys Telšiuose, autor. :
Gerosios praktikos mainų renginiai: pritraukti gyventojų dėmesį specialistai siūlė ir žaidybine forma
2017 m. birželio 7 d. / Finansų ministerija

Visoje Lietuvoje vykdoma per 4 tūkst. Europos Sąjungos investicijomis finansuojamų įvairių projektų, tačiau į jų veiklų planavimą, siekiamų rezultatų aptarimą įtraukiama nedidelė dalis vietos bendruomenių.

Geros praktikos mainų renginys Anykščiuose, autor. :
Gerosios praktikos mainų renginiai: kaip atvirumas padeda įveikti krizę?
2017 m. birželio 6 d. / Finansų ministerija

Gegužės 25 d. Tauragės, o 30 d. Anykščių savivaldybėse įvyko pirmieji Europos Sąjungos (ES) investicijomis vykdomų projektų gerosios praktikos mainų renginiai. Su vietiniais projektų vadovais savo įžvalgomis dalinosi ne tik Finansų ministerijos atstovai bei komunikacijos specialistai, bet ir sėkmingai bendruomenę į savo projektines veiklas įtraukę iniciatyvų vadovai.

Stabdomas priemonės „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ kvietimas teikti paraiškas Nr. 01
2017 m. birželio 5 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir viešoji įstaiga Europos socialinio fondo agentūra nustatyta tvarka paskelbs pakeistus kvietimo dokumentus ir nustatys kitą galutinį paraiškų teikimo terminą, kuris nebus trumpesnis kaip 30 dienų nuo atnaujinto kvietimo teikti paraiškas paskelbimo dienos.

archive.manataka.org nuotr., autor. :
Su Pasauline aplinkos apsaugos diena!
2017 m. birželio 5 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Sveikiname visus aplinkosaugininkus su Pasauline aplinkos apsaugos diena! Dėkojame Jums visiems, jog Jūsų didelėmis pastangomis ir nuosekliu darbu mus supa švaresnė ir gražesnė aplinka.

Keičiami dalinio palūkanų kompensavimo priemonę reglamentuojantys teisės aktai

Nuo šiol Lietuvos verslininkai pasinaudoti priemone „Dalinis palūkanų kompensavimas“ gali neišeidami iš savo biurų. Lietuvos Respublikos ūkio ministras 2017 m. gegužės 29 d. įsakymu Nr. 4-323 pakeitė  2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą, kuriuo mažinama administracinė našta, ir papildytas pareiškėjų sąrašas.

Europos Komisija patvirtino 2014–2020 m. ES investicijų veiksmų programos auditą
2017 m. birželio 2 d. / Finansų ministerija

Europos Komisija (EK) patvirtino aukščiausiosios audito institucijos parengtą kasmetinę 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos audito ataskaitą ir išvadą už audituotą 2015 m. liepos 1 d.–2016 m. birželio 30 d. laikotarpį.

Bus tvarkoma vandentvarkos infrastruktūra Kalvarijos savivaldybėje
2017 m. birželio 2 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Aplinkos projektų valdymo agentūra ir UAB „Kalvarijos komunalininkas" gegužės 24 d. sudarė projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje" sutartį.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
5
10
11
17
18
24
25
30
01 02

Sekite naujienas

RSS