Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

349 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Tyrimas: ES investicijoms atviriausios Tauragės r., Elektrėnų ir Širvintų r. savivaldybės
2018 m. gegužės 17 d. / Finansų ministerija

Sudarius Lietuvos savivaldybių atvirumo Europos Sąjungos (ES) investicijoms indeksą, paaiškėjo savivaldybės, kurių gyventojai dažniausiai naudojasi šių investicijų rezultatais, labiausiai jaučia jų poveikį gyvenimo kokybei ir daugiausiai žino apie jas. Sąrašo viršuje atsidūrė Tauragės r., Elektrėnų, Širvintų r., Jurbarko r., Kauno m., Ignalinos r., Alytaus r. ir m. savivaldybės.

Efektyvi komunikacija – raktas į projektų sėkmę
2018 m. gegužės 17 d. / Finansų ministerija

Šiuo metu visoje Lietuvoje įgyvendinama beveik 12 tūkst. Europos Sąjungos (ES) finansuojamų projektų. Siekiant užtikrinti, kad projektai būtų sėkmingi, vykdytojai kviečiami rengti viešuosius aptarimus ir pristatymus visuomenei įvairiais įgyvendinimo etapais. Gegužės 10 d. Šiauliuose vyko Finansų ministerijos organizuotas Gerosios praktikos mainų renginys, kuriame ES projektų vykdytojai dalinosi patirtimi ir įžvalgomis bei dalyvavo viešųjų aptarimų organizavimo dirbtuvėse.

Mokslo žinias perduos verslui: kuria 4 milijonų eurų rizikos kapitalo fondą
2018 m. gegužės 16 d. / Ūkio ministerija
Ūkio ministerija kuria naują finansinę priemonę „Ko-investicinis fondas MTEPI“. Ši priemonė skirta skatinti mokslo ir studijų institucijose sukurtų idėjų perdavimą verslui (komercializavimą), įgyvendinant mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų (MTEPI) veiklas. Investicijoms į įmones Ūkio ministerija skyrė 4 mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų.
Vaikų terapijos centrą įkūrusi Deimantė: „Man įvertinimas – kiekvienas vaiko išmoktas judesys“

Vaikų kineziterapijos centrą „Rehatera“ įkūrusi Deimantė Stankeviečienė džiaugiasi tinkamą profesinę kryptį pasirinkusi dar studijų metais. „Kiekvienas vaiko pasiekimas, išmoktas judesys yra mano darbo įvertinimas ir didžiausia padėka“, – tikina moteris. Noras padėti mažyliams įveikti raidos sutrikimus, teikti profesionalias paslaugas po 11 metų darbo šioje srityje Deimantę paskatino įkurti savo vaikų raidos centrą ir šio sprendimo moteris nesigaili iki šiol.

„Atidaryti kepyklėlę sugalvojome sporto klube“

MB „Naminė duonelė (Velželio duona)“ įkūrėjas Vaidas Baranauskas sako, kad darbe jam svarbiausia – komanda ir gamybai atsidavę bendraminčiai. Kepyklėlę su verslo partneriu įkūręs Vaidas po 6 metų darbo apie duonos kepimą vis dar kalba entuziastingai – pats kuria receptus ir kruopščiai prižiūri gamybos procesą. Įmonės logotipe vaizduojama raumeninga ranka sufleruoja, kad duonos kepimui reikia didelių fizinių pajėgumų. Kepyklėlės vadovas pasakoja, kad sportas jo sėkmės istorijoje yra žymiai svarbesnis nei gali pasirodyti…

Lietuvos mokslininkų bendradarbiavimas su CERN stiprėja
2018 m. gegužės 11 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

2018 m. sausio 8 d. Lietuva pirmoji iš Baltijos šalių tapo asocijuotąja Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) nare. Tapdama didžiausios pasaulyje mokslinių tyrimų organizacijos asocijuotąja nare, Lietuva įgijo teisę siųsti savo atstovus į CERN Tarybos ir jos komitetų posėdžius. Lietuvos asocijuotoji narystė CERN leis mokslininkams ir tyrėjams intensyviau įsitraukti į ateities technologijų plėtrą.

Europos dienos proga vilniečių namus papuoš pačių sodintos gėlės
2018 m. gegužės 11 d. / Finansų ministerija

Minint Europos dieną Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje kiekvienas bus kviečiamas pasodinti gėlę – daugiau kaip 500 gėlių vazonėlių papuoš vilniečių ir miesto svečių namus. Taip simboliškai gyventojai kviečiami prisidėti prie Europos Sąjungos (ES) investicijų šalyje puoselėjimo.  

„Ilgo ūso“ darželį įkūrusi Jurgita: „Nei valstybiniuose, nei privačiuose darželiuose nebuvo to, ko ieškojau“

Antrus metus skaičiuojantis „Ilgo ūso“ darželis – natūraliai gimęs Jurgitos Pakusės projektas. Tris vaikus auginanti moteris pasakoja, kad verslo idėja atsirado lyg savaime – ji tiesiog nerado kokybiško, jos požiūrį atitinkančio ugdymo atžaloms. Taigi palaikoma sutuoktinio ėmėsi savo viziją įgyvendinti pati.

Kviečiame susipažinti su atsakymais į klausimus dėl priemonės „Akceleravimo fondas“ valdytojų atrankos sąlygų

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) visuomenę kvietė teikti klausimus dėl naujos Ūkio ministerijos rizikos kapitalo priemonės „Akceleravimo fondas“ valdytojų atrankos sąlygų. Pasibaigus klausimų pateikimo terminui, kviečiame susipažinti su jų atsakymais >>

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
3
4
5
6
7
10
11
13
16
17
20
23
24
25
27
28
01

Sekite naujienas

RSS
ddd