Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

407 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Viešųjų pirkimų tarnyba rengia naujas standartines atviro konkurso sąlygas ir kviečia dalyvauti apklausoje
2016 m. rugsėjo 13 d. / Finansų ministerija

Viešųjų pirkimų tarnyba rengia naujas standartines atviro konkurso sąlygas, kurios bus taikomos priėmus naują Viešųjų pirkimų įstatymo redakciją ir Pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ir pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymą.

Organizuojami seminarai, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę "Kompleksinės paslaugos šeimai"
2016 m. rugsėjo 13 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Rugsėjo 27 d. organizuojamas informacinis seminaras pareiškėjams, kurie ketina teikti paraiškas pagal priemonę "Kompleksinės paslaugos šeimai"

Gauta vandentvarkos gerinimo Kalvarijos savivaldybėje projekto paraiška
2016 m. rugsėjo 12 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Šių metų rugsėjo 5 dieną gauta „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje“ projekto paraiška.

Pradedantiems verslą – palankus finansavimas iš grįžusių lėšų
2016 m. rugsėjo 12 d. / Finansų ministerija

Labai mažos, mažos įmonės ir fiziniai asmenys, pradedantys verslą, netrukus galės palankesnėmis nei rinkos sąlygomis gauti paskolas verslo pradžiai iš „Verslumo skatinimo fondo 2014–2020“. Numatoma, kad gaunantys lengvatines paskolas galės pasinaudoti ir garantijomis už suteiktas paskolas, o tam bus naudojamos jau grįžusios Verslumo skatinimo fondo (VSF) paskolų lėšos.

Šunskų gyventojai gali naudotis naujai įrengta centralizuoto vandentiekio ir nuotekų sistema
2016 m. rugsėjo 12 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Marijampolės savivaldybė ir UAB „Sūduvos vandenys“ didelį dėmesį skyrė centralizuotam vandentiekio ir nuotekų tinklų išplėtimui, todėl 2015 metais buvo sėkmingai užbaigtas projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Marijampolės savivaldybėje (Šunskuose)“.

Stebėsenos komitetas patvirtino regionų verslui svarbios priemonės atrankos kriterijus
2016 m. rugsėjo 8 d. / Finansų ministerija

Septintajame šių metų Stebėsenos komiteto posėdyje pristatyta prieš dvejus metus patvirtintos 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos įgyvendinimo pažanga, aptartos viešosios infrastruktūros finansavimo galimybės finansų inžinerijos priemonėmis. Posėdyje taip pat patvirtinti dar devynių priemonių atrankos kriterijai, tarp jų – regionuose veikiančių  mažų ir vidutinių įmonių laukiamos priemonės “REGIO INVEST LT+”.

Visuomenei informuoti apie aplinką – nauji ES remiami projektai
2016 m. rugsėjo 8 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Šalies visuomenę geriau ir išsamiau informuoti apie aplinką padės du nauji šiam tikslui skirti plataus masto projektai, kuriuos įgyvendinti pradeda Aplinkos ministerija. Jie finansuojami ES paramos lėšomis pagal ES fondų investicijų veiksmų 2014–2020 m. programos priemonę „Visuomenės informavimas apie aplinką ir aplinkosauginių-rekreacinių objektų tvarkymas“.

Tauragės STEAM centre mokiniai gilinsis į alternatyviąją energetiką
2016 m. rugsėjo 7 d. / Švietimo ir mokslo ministerija

Rugsėjo 8 d. 10 val. Tauragės rajono savivaldybėje (Respublikos g. 2a, Tauragė) bus pasirašytas susitarimas dėl dalyvavimo kuriant ir koordinuojant Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos (STEAM) centrą. 

Regionų verslininkams bus pristatytas Verslo konsultantų tinklas

Ūkio ministerija, siekdama paskatinti Lietuvos regionuose naujų verslų kūrimąsi ir esamų plėtrą, pradeda informacinių renginių ciklą, kuriuose bus pristatytos Verslo konsultantų tinklo ir Europos Sąjungos (ES) investicijų galimybės smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams. Pirmasis renginys „Verslo konsultantų tinklas: profesionalų konsultacijos tavo verslo plėtrai“ vyks rugsėjo 19 d. Utenoje, taip pat numatomi renginiai Alytuje, Anykščiuose ir Jonavoje.

Didesniam mus supančios aplinkos vertinimui - gamtos mokyklos Lietuvoje
2016 m. rugsėjo 7 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Pastaruoju metu saugomose teritorijose kuriamos gamtos mokyklos. Žaliąsias pamokas gamtoje nacionalinių ir regioninių parkų direkcijų specialistai jau veda senokai, tačiau pačių pastatų, pritaikytų gamtos mokykloms, idėja – naujas dalykas Lietuvoje.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS