Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

399 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Organizuojamas informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Studijų kokybės gerinimas“
2017 m. gegužės 31 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Seminaras vyks 2017 m. birželio 14 d. nuo 9:00 iki 14:30 val. Vilniuje, viešbutyje „Panorama“ (Sodų g. 14, Vilnius).

Naujas įrenginys – sutaupytos dujos ir švaresnė atmosfera
2017 m. gegužės 31 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir AB „Amber Grid“ pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį, pagal kurią bus įgyvendinamas projektas – „Mobilaus dujų kompresoriaus, skirto dujoms perpumpuoti, įsigijimas“. Projekto investicijoms iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirta 568 tūkst. Eur.

Kietoji dalelė – tylioji oro teršėja !
2017 m. gegužės 31 d. / Aplinkos ministerija

Kietosios dalelės  –  pastovios mūsų gyvenimo palydovės.

Jau 45 -ąjį kartą birželio 5 dieną Pasaulyje bus minima Pasaulinė aplinkos apsaugos diena. Artėjant šiai dienai, Aplinkos ministerija kviesdama visus susimąstyti apie oro taršą ir skatindama prisidėti prie jos mažinimo organizuoja aplinkosaugos akciją:

                                                               „Pabėk nuo Kietosios dalelės“

Jau birželio 3 d. (šeštadienį) nuo 10 val. prisijunkime prie bėgimo už švarų orą Alytuje „Olimpinėje dienoje 2017”ir pabėkime nuo Kietosios dalelės. Įdomu ar mes ar ji esame greitesni ??? Išmėginkime jėgas !

 

Verslo finansavimas: belskitės ir bus atidaryta

Dauguma jaunų verslų siekia pritraukti investicijų ir sparčiai įsižiebti visu pajėgumu, tačiau neretai nutinka taip, kad dėl perdėto pasitikėjimo savimi ar patirties stokos verslo finansavimą rasti būna iš tiesų sudėtinga. Vis dėlto yra daugybė galimybių, padedančių jaunam verslui pasikloti finansinius pamatus. Apie jas ir klaidas, kurias dažniausiai daro jauni verslininkai, pasakoja UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) generalinis direktorius Audrius Zabotka, „Nextury Ventures“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas ir įmonės „SGS Watches“ bendraįkūrėjas Emilis Strimaitis. Apie tai jie diskutuos ir birželio pradžioje vyksiančiame didžiausiame jauno verslo forume „#LAUNCH 2017“, kur savo patirtimi dalysis savo sričių lyderiai.

Nacionalinė institucija tiesiogiai investuos į įmones

Verslą pradedančios ir plėtrą vykdančios Lietuvos labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės (toliau – MVĮ) greitu laiku galės kreiptis dėl investicijų į privačius rizikos kapitalo fondus bei verslo angelus, kurie kartu su rizikos kapitalo fondu „Koinvesticinis fondas“ teiks alternatyvų finansavimą. Tokia galimybė atsirado UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) kartu su dukterine įmone UAB „Kofinansavimas“ įsteigus komanditinę ūkinę bendriją (KŪB) „Koinvesticinis fondas“.

Pameistrystei skatinti ir kvalifikacijai darbo vietoje tobulinti – beveik 2,7 mln. eurų ES investicijų
2017 m. gegužės 30 d. / Ūkio ministerija
Darbo rinkos poreikius atitinkančiai kvalifikacijai pameistrystės forma įgyti ir įmonių darbuotojų mokymams kvalifikacijai darbo vietoje tobulinti skirta solidi Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų suma. Įsakymu skirtas 2,677 mln. eurų dydžio finansavimas dvylikai 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ projektų. Šios investicijos leis padidinti darbo našumą ir suteiks daugiau galimybių kvalifikaciją įgijusiems specialistams įsitvirtinti darbo rinkoje.
„Olimpinėje dienoje" aplenk Kietąją dalelę!
2017 m. gegužės 30 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Artėjant vasarai vis dažniau bėgame į lauką pasimėgauti grynu oru. Tačiau ar dažnai susimąstome apie oro kokybę? Saulėtas, giedras oras ir nestiprus vėjas sudaro palankias sąlygas didmiesčiuose koncentruotis kietosioms dalelėms. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, Vilniuje ir Klaipėdoje pastarosiomis dienomis vidutinė paros kietųjų dalelių koncentracija jau viršijo ribinę vertę.

 

 

Daugiau lėšų verslo inovacijoms ir socialinių problemų sprendimui
2017 m. gegužės 29 d. / Finansų ministerija

Europos Sąjungos (ES) lėšos turi būti investuojamos taip, kad kurtų ilgalaikę ekonominę naudą, projektų, nekuriančių pridėtinės vertės, turi būti atsisakyta. Tai pabrėžė finansų ministras Vilius Šapoka, Vyriausybei pristatydamas, kaip investuojamos 2014–2020 m. ES lėšos.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
5
10
11
17
18
24
25
30
01 02

Sekite naujienas

RSS