Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Europos dieną – nuoširdus gėlių projektas

2017 m. gegužės 10 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Vakar, Europos dieną, Centrinės projektų valdymo agentūros darbuotojai kartu su Vilniaus specialiojo lopšelio-darželio „Čiauškutis“ kolektyvu ir vaikais pasodino simbolinį ES investicijų gėlyną.

Rodoma:

Vakar, Europos dieną, Centrinės projektų valdymo agentūros darbuotojai kartu su Vilniaus specialiojo lopšelio-darželio „Čiauškutis“ kolektyvu ir vaikais pasodino simbolinį ES investicijų gėlyną.

Gėlyne augs kraujažolė, česnakas, bobramunis, poavižė, šalavijas, kraujalakė, mėlitas, astras – iš viso virš šimto daugiamečių daigelių, kurie nuo pavasario iki rudens žydės geltona, mėlyna, violetine, purpurine spalvomis ir taip subtiliai primins mėlynai geltoną ES vėliavą. Ir dar primins, kad kiekvieno iš mūsų idėja kaip augalas gali užaugti ir virsti kažkuo reikšmingu.

Vilniaus specialusis lopšelis-darželis „Čiauškutis“ įgyvendino 2007-2013 m. ES struktūrinių fondų projektą. Jo metu įkurtas Neįgaliųjų ir sutrikusio intelekto vaikų dienos socialinės globos centras, kuris yra sujungtas su specialiuoju lopšeliu-darželiu. Projekto įgyvendinimą prižiūrėjo Centrinė projektų valdymo agentūra. Būtent prie šio dienos centro, susitikus dviem buvusiems partneriams šįkart paprastesniam, bet nuoširdžiam projektui, nutarta pasodinti ES investicijų gėlyną.

„Socialinės temos mūsų visuomenėje tebėra labai jautrios, o socialinėje srityje dirbantys žmonės dažnai tai daro iš pašaukimo ir pasiaukojimo. Todėl tikrai buvo prasminga sodinant gėlyną ir taip gražinant darželio aplinką išreikšti moralinį palaikymą tokiam šauniam kolektyvui, kuris nuoširdžiai stengiasi teikti kompleksinę pagalbą tiek vaikučiams su negalia, tiek jų tėveliams, - sako renginio dalyvė Dalia Šerėnienė, Centrinės projektų valdymo agentūros Socialinės apsaugos projektų skyriaus projektų vadovė. - O ko vertas vien bendravimas su mažaisiais kartu sodinant, matant, kaip nuoširdžiai Džiugas laisto kiekvieną pasodintą augalėlį, o jo draugė net pravirko pamiršusi, kuri gėlytė jos sodinta“.

Kelios renginio akimirkos:

Raktiniai žodžiai: Europos diena

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd