Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Gegužę gyventojams nemokamai atsivers ES lėšomis finansuojami objektai

2017 m. gegužės 2 d. / Finansų ministerija

 „Europa mano regione“ – tai Europos Komisijos iniciatyva, kurios tikslas – paskatinti piliečius sužinoti daugiau apie ES investicijas juos supančioje aplinkoje.

Rodoma:

Siekiant paskatinti piliečių domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) investicijomis ir jų teikiama nauda, Lietuvoje, kaip ir kitose ES šalyse, gegužę organizuojamos atvirų durų dienos "Europa mano regione". 

Lietuvoje iniciatyvos renginiai vyks gegužės 4 – 18 d. Gyventojai kviečiami apsilankyti Medžių Lajų take ir regioninio parko lankytojų centre Anykščiuose. Besidomintys taip pat galės susipažinti susipažinti, su kokiais įdomiais ir naujais projektais dirba Eismo informacijos centras Vilniuje. Vytauto Didžiojo universitetas kviečia į atvirų durų dieną Kaune, kur pristatys Pasaulio Lietuvių universiteto idėjos realizavimą. 

Šiuos ir kitus „Europa mano regione“ renginius ir informaciją apie juos galite rasti www.esivesticijos.lt renginių skiltyje. Renginius  organizuoja ES struktūrinių fondų projektus vykdančios organizacijos.

 „Europa mano regione“ – tai Europos Komisijos iniciatyva, kurios tikslas – paskatinti piliečius sužinoti daugiau apie ES investicijas juos supančioje aplinkoje. Renginiai vyks visą gegužės mėnesį visose ES šalyse, ypatingai paminint gegužės 9 d. – Europos dieną. 

Daugiau informacijos apie visoje Europoje vyksiančius „Europa mano regione“ renginius rasite čia http://ec.europa.eu/regional_policy/en/policy/communication/euinmyregion/

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd