Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Klaipėdiečiams – geresnės kokybės vanduo

2016 m. rugsėjo 28 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Informuojame, jog sėkmingai įgyvendintas ES lėšomis finansuojamas projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Klaipėdos mieste ir rajone (Priekulėje, Mickuose, Dituvoje, Kuodžiuose, Agluonėnuose, Stragnuose II, Dauparuose, Šlapšilėje, Gobergiškėje, Jonušuose)“.

Rodoma:

Juo buvo siekiama užtikrinti viešai tiekiamo tinkamos kokybės geriamojo vandens ir tvarkomų nuotekų paslaugų plėtrą bei prieinamumą vartotojams Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone.

Galime pasidžiaugti, jog įgyvendinus projektą buvo nutiestas magistralinis vandentiekis, kuris užtikrins kokybišką ir higienos normas HN: 24:2003 atitinkantį vandenį Priekulės, Mickų, Dituvos ir Kuodžių gyventojams.

Taip pat nutiesta slėginė nuotekų linija iš Agluonėnų į Priekulę iki Stragnų II kaimo, kuria nuotekos iš Agluonėnų transportuojamos per Priekulę į Klaipėdos nuotekų valyklą Dumpių kaime.

Iki 2018 metų pabaigos yra numatyta, jog prie nuotekų tinklų bus prijungti 1315 naujų vartotojų, o prie vandentiekio – 509.

kauno.diena.lt nuotr. 

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
3
4
5
6
7
10
11
13
16
17
20
23
24
25
27
28
01

Sekite naujienas

RSS
ddd