Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Klaipėdoje Europos dienos proga pražydo „ES investicijų sodas“

2017 m. gegužės 15 d. / Finansų ministerija

LR finansų ministerija prisidėjo prie Europos Komisijos atstovybės inicijuojamų Europos dienos renginių ir pakvietė klaipėdiečius bei miesto svečius simboliškai pasodinti savo investiciją. 

Rodoma:

Ketvirtadienį, gegužės 11 d., šių metų Lietuvos kultūros sostine paskelbtos Klaipėdos Teatro aikštėje pirmą kartą pražydo „ES investicijų sodas“. LR finansų ministerija prisidėjo prie Europos Komisijos atstovybės inicijuojamų Europos dienos renginių ir pakvietė klaipėdiečius bei miesto svečius simboliškai pasodinti savo investiciją. Šia iniciatyva siekiama atkreipti dėmesį, kad ES investicijų projektai prasideda kiekvieno iš mūsų iniciatyva, todėl ES investicijos yra visų mūsų, skirtos geresnei gyvenimo kokybei užtikrinti, o dideli ir ilgalaikiai pokyčiai prasideda nuo mažo daigelio. Klaipėdiečiai bei miesto svečiai ne tik sodino gėles, bet ir smeigė vėliavėles su linkėjimais Lietuvai bei savo vardais taip įprasmindami asmenines investicijas.

Apie Europos Sąjungos (ES) investicijų naudą Lietuvai skirtame informuoti renginyje daugiau kaip 350 gėlių daigelių buvo pasodinti į specialiai šiam renginiui sukurtas 1,5 m. aukščio konstrukcijas ir papuošė aikštėje įrengtą Lietuvos formos žemės lopinėlį. Klaipėdos regionui skirta speciali konstrukcija gėlėmis užsipildė akimirksniu, tačiau klaipėdiečiai negailėjo savo investicijų visiems Lietuvos miestams. Vos per kelias valandas visi miestai užsipildė spalvotais žiedais. Uostamiesčio Teatro aikštėje į 320 vazonų talpinančius 10 „sodų“, simbolizuojančių kiekvieną Lietuvos apskritį, buvo pasodinta per  350 gėlių daigų.

Visos akcijos metu daugiau nei 600 žmonių specialiose konstrukcijose pasodintos gėlės padovanotos Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centrui.

„Dėkojame Europai už tai, kad galėjome jos lėšomis pastatyti ir mūsų centrą – didelę investiciją į žmonių, sergančių onkologinėmis ligomis, gyvenimą ir viltį. Tikimės, kad kartu su žydinčiomis gėlėmis, gyvenimu bei Europos vienybės ir draugystės vaisiais džiaugsis ir visi centro lankytojai“, – sakė Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktorė  Aldona Kerpytė.

Akcijos visi Europos dienos šventės dalyviai galėjo apsilankyti ir informacinėje „ES investicijų sodo“ palapinėje, kurioje patys projektų vykdytojai prisistatė investicijų rezultatus: Klaipėdos kultūros fabriko savanoriai pasakojo apie savo įgyvendintus projektus, o Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia kartu su Klaipėdos onkologijos centru dalijosi su svečiais informacija apie Vilties miesto projekto iniciatyvas.

Raktiniai žodžiai: Europos diena

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd