Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Kviečiame dalyvauti geriausių projektų konkurse "Europos Burės" 2017

2017 m. balandžio 27 d. / Finansų ministerija

Jau devintą kartą Finansų ministerija organizuoja „Europos burių“ rinkimus ir apdovanojimus, skirtus pristatyti geriausius ES fondų investicijų Lietuvoje projektus.

Rodoma:

2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) fondų investicijų Lietuvoje laikotarpis sparčiai įsibėgėja. Kartu su jumis šiemet norime pasidžiaugti ir įvertinti jau nuveiktus darbus, pasidalinti įgyta patirtimi bei aptarti iššūkius, kurie dar laukia.

Jau devintą kartą Finansų ministerija organizuoja „Europos burių“ rinkimus ir apdovanojimus, skirtus pristatyti geriausius ES fondų investicijų Lietuvoje projektus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Šiais metais siekiame atkreipti dėmesį į didžiausią pridėtinę vertę turinčius, inovatyviausias idėjas įgyvendinančius, socialines iniciatyvas, šiuolaikišką aplinką kuriančius bei galimybių augti suteikiančius, įdomiausius smulkaus verslo projektus.

2014–2020 m. ES fondų lėšomis įgyvendinama daugiau kaip 3800 projektų, kuriais siekiama pagerinti gyvenimą Lietuvoje. Tai padaryti yra gausybė būdų, ir svarbu, jog žmonės būtų supažindinti su kuo didesne jų įvairove. Galbūt Jūs prisidedate prie didžiulių pokyčių, į kuriuos reikėtų atkreipti daugiau dėmesio? Nesvarbu, ar kalbame apie naujausių technologijų įvedimą į Lietuvos rinką, ar apie socialines paslaugas tiems, kuriems labiausiai reikia visuomenės dėmesio – ES fondų investicijos skirtos visapusiškam gyvenimo mūsų šalyje gerinimui. Kviečiame dalyvauti geriausių 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų projektų rinkimuose „Europos burės 2017“ ir registruoti savo projektą vienai iš nominacijų:

1. Už investicijas į žmogų

2. Už proveržį į užsienio rinkas

3. Už suteiktas galimybes augti

4. Už inovatyviausius sprendimus

5. Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą

6. Už įdomiausią smulkaus verslo projektą

 

Prašome užpildyti registracijos formą iki gegužės 26 d.

Registracijos formą ir daugiau informacijos apie konkursą rasite čia: http://esinvesticijos.lt/lt/europosbures2017

 

Raktiniai žodžiai: Europos Burės 2017

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd