Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Kviečiame organizuoti viešuosius projektų aptarimus ir skelbti informaciją apie juos www.esinvesticijos.lt

2017 m. kovo 13 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerija kviečia pareiškėjus ir projektų vykdytojus dalyvauti iniciatyvoje #investuojuatsakingai

Finansų ministerija kviečia pareiškėjus ir projektų vykdytojus dalyvauti iniciatyvoje #investuojuatsakingai

Skatiname ES investicijų projektų vykdytojus organizuoti projektų viešuosius aptarimus ir apie juos skelbti www.esinvesticijos.lt . Esame įsitikinę, kad ypatingai svarbu pristatyti visuomenei planuojamus viešuosius projektus – valstybinius ir regioninius. Šie projektai paliečia daugelį žmonių, todėl labai svarbu su jais iš anksto aptarti tai, ką planuojate daryti.  Pareiškėjai ir projektų vykdytojai raginami kviesti į susitikimus vietos gyventojus, bendruomenes, aktyviai įtraukti jas į savo veiklą, tartis ir bendrauti su žmonėmis, kuriems ir yra skirti būsimi projektai. Viešosios konsultacijos, aptarimai su bendruomenėmis ir kitais suinteresuotais asmenimis, skatina grįžtamąjį ryšį,  padeda projekto vykdytojams efektyviau vykdyti projektą, sulaukti palaikymo. 

Prašome apie kiekvieną organizuojamą viešąjį aptarimą paskelbti čia: http://www.esinvesticijos.lt/lt/investuojuatsakingai  

Aktyviausi pareiškėjai, projektų vykdytojai, savivaldybės, kuriose šie projektai yra vykdomi, bus apdovanoti specialiais prizais – pastatomosiomis žymomis su iniciatyvos logotipu. Aktyviausieji, daugiausiai viešųjų aptarimų planuojantys ir organizuojantys projektų vykdytojai, savivaldybių atstovai bus kviečiami dalyvauti ES investicijų projektų vykdytojams skirtuose „Gerosios praktikos mainų“ renginiuose, kuriuos artimiausiu metu planuoja organizuoti Finansų ministerija. 

Raktiniai žodžiai: #investuojuatsakingai

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd