Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Kviečiame skaityti naujienlaiškį „Investuoju atsakingai“ Nr. 2

2017 m. vasario 1 d. / Finansų ministerija

ES investicijų projektų vykdytojus kviečiame skaityti antrąjį naujienlaiškio „Investuoju atsakingai“ numerį. Čia sužinosite, kaip į projektų įgyvendinimą bendruomenes ir gyventojus įtraukia dviejų pajūrio miestų – Gdansko (Lenkija) ir Klaipėdos projektų vykdytojai.

Rodoma:

Iš užmaršties pakilęs žemesnysis Gdansko senamiestis

Istorinis Gdansko miestas turi ne tik gražiąją, turistų mėgstamą ir lankstinukuose reklamuojamą savo pusę. Dar visai neseniai žemesnioji Gdansko senamiesčio dalis buvo apleista ir nelankoma, o į tą pusę susiruošę smalsuoliai buvo perspėjami, kad tai – pavojinga. Visgi užmiršta ir dešimtmečiais nerenovuota miesto dalis atgimė naujam gyvenimui. Tuo pačiu šis ES investicijų projektas – puikus bendruomenes įtraukusios veiklos pavyzdys.

Apie projekto „Gdansko senamiesčio žemutinės dalies atgaivinimas" įgyvendinimą papasakojo Ewa Pielak ir Paweł Tatarczuk iš Gdansko plėtros agentūros, taip pat nevyriausybinės organizacijos „FOSA” fundation atstovė Alina Kaszkiel-Suska, viešėję ES projektų kontaktų mugėje. Pristatomas Gdansko projektas buvo įvertintas Europos Komisijos „RegioStars 2016“ kategorijoje „Miestas–žvaigždė“ už tai, kad miesto plėtroje aktyviai dalyvavo piliečiai. Skaityti daugiau...

Klaipėdoje bendruomenę buria ateities darbai

Klaipėdos miesto vietos veiklos grupė jau pusantrų metų buria klaipėdiečius ir uostamiestyje veikiančias organizacijas bendrai veiklai ir vizijai. Ši grupė, rengdama vietos plėtros strategiją į diskusijas apie miestą ir jo ateitį, atsigręžė į miesto žmones, įsiklausė į jų poreikius ir į vykdomus projektus sėkmingai įtraukė nemenką dalį klaipėdiečių. Skaityti daugiau...

Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno atstovai dalyvavo 10-ojoje ES fondų projektų kontaktų mugėje

 

Kviečiame pranešti apie organizuojamus viešuosius aptarimus

ES investicijų projektų vykdytojus ir projektus planuojančias institucijas kviečiame užpildyti ES investicijų svetainėje pateiktą formą ir apie Jūsų organizuojamą renginį pranešime visiems ES investicijų svetainės skaitytojams.

Naujienlaiškis „Investuoju atsakingai“ 

ES investicijų projektų vykdytojams skirtą „Investuoju atsakingai“ naujienlaiškį gausite kiekvieną mėnesį. Jame rasite patarimus, rekomendacijas įdomiam ir sėkmingam projektų komunikavimui ar bendruomenės įtraukimui.

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
25
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS