Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Kviečiame skaityti naujienlaiškį „Investuoju atsakingai“ Nr. 3

2017 m. kovo 22 d. / Finansų ministerija

Trečiajame naujienlaiškio „Investuoju atsakingai“ numeryje rasite pasakojimą apie intensyviai svarstomą „Žirmūnų trikampio“ projektą. Taip pat visus ES investicijų projektų vykdytojus kviečiame aktyviai dalyvauti #investuojuatsakingai iniciatyvoje.

Rodoma:

Pokyčiai Žirmūnuose – su akyla bendruomenės priežiūra

Žirmūnuose jau kuris laikas bręsta pertvarkos. Intensyviai svarstomas „Žirmūnų trikampio“ – Minties, Tuskulėnų ir Žirmūnų gatvių apsuptyje esančio kvartalo rekonstrukcijos planas. Į šiuos svarstymus aktyviai įsitraukia gyventojai,  kuriems nepaprastai svarbu, kaip atrodys jų gyvenamoji aplinka.

 

Vieši aptarimai, vykstantys Žirmūnuose esančioje bibliotekoje, kaskart pritraukia per 30 vietos bendruomenės narių.

Paskutinysis, vykęs vasario 23 dieną, buvo intensyvus ir produktyvus.

Bendruomenės nariai aktyviai diskutavo apie dviračių takelių, automobilių stovėjimo ir vaikų žaidimo aikštelių įrengimą. Skaityti toliau...

Kviečiame organizuoti viešuosius projektų aptarimus ir skelbti informaciją apie juos

Finansų ministerija kviečia pareiškėjus ir projektų vykdytojus dalyvauti iniciatyvoje #investuojuatsakingai. Skatiname organizuoti projektų viešuosius aptarimus ir apie juos skelbti ES investicijų svetainėje: http://www.esinvesticijos.lt/lt/investuojuatsakingai  

Aktyviausi pareiškėjai, projektų vykdytojai, savivaldybės, kuriose šie projektai yra vykdomi, bus apdovanoti specialiais prizais – pastatomosiomis žymomis su iniciatyvos logotipu. Aktyviausieji, daugiausiai viešųjų aptarimų planuojantys ir organizuojantys projektų vykdytojai, savivaldybių atstovai bus kviečiami dalyvauti ES investicijų projektų vykdytojams skirtuose „Gerosios praktikos mainų“ renginiuose, kuriuos artimiausiu metu planuoja organizuoti Finansų ministerija. 

Naujienlaiškis „Investuoju atsakingai“

ES investicijų projektų vykdytojams skirtas „Investuoju atsakingai“ naujienlaiškis rengiamas kiekvieną mėnesį. Jame rasite patarimus, rekomendacijas įdomiam ir sėkmingam projektų komunikavimui ar bendruomenės įtraukimui.

Raktiniai žodžiai: #investuojuatsakingai

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
25
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS