Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“

2017 m. balandžio 20 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra kviečia savivaldybes ir mokyklas, vykdančias bendrojo ugdymo programas, teikti paraiškas pagal priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

Europos socialinio fondo agentūra kviečia savivaldybes ir mokyklas, vykdančias bendrojo ugdymo programas, teikti paraiškas pagal priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

 

Ši priemonė yra skirta pagerinti mokinių bendrojo ugdymo pasiekimus, skatinant pokyčius švietimo įstaigų veikloje. Daugiau nei 3,9 mln. eurų planuojama skirti projektams, kurių metu bus:

- diegiami nauji ugdymo organizavimo modeliai (į praktiką orientuota mokinių veikla, įvairesnės mokymosi formos, aktyvesnis individualios mokinių pažangos vertinimas, mokymosi pagalbos teikimas mokiniams, turintiems mokymosi sunkumų ir kt.);

- diegiamos virtualios ugdymo aplinkos (plačiau naudojamos skaitmeninės mokymo priemonės – elektroninės užduotys, interneto svetainės, vaizdo medžiaga ir kt.)

- telkiama mokyklų bendruomenė (gerinamas mikroklimatas, skatinama savanoriška veikla, tėvai ir mokiniai aktyviau įtraukiami į mokyklos veiklą ir savivaldą, bendradarbiavimas su vietos bendruomene ir kitomis įstaigomis ir pan.).

 

Paraiškų laukiame iki 2017 m. birželio 19 dienos 17:00 val. Daugiau informacijos apie šį kvietimą galite rasti čia.

Raktiniai žodžiai: ESF esfa

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
25
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS