Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Kviečiame teikti pasiūlymus mokymo paslaugų teikėjams ir programoms papildyti

2017 m. gegužės 2 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Ūkio ministerija, siekdama tobulinti Lietuvos įmonių darbuotojų kvalifikaciją ir sudarydama sąlygas geresniam darbuotojų prisitaikymui prie kintančių darbo rinkos reikalavimų, šių metų kovo 17 d. paskelbė pirmąjį kvietimą teikti paraiškas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Kompetencijų vaučeris“.

Rodoma:

Pagal šią priemonę įmonės, patyrę išlaidų darbuotojo mokymams ir kvalifikacijos kėlimui, gali gauti sumokėtos kainos dalies kompensaciją. Didžiausia kompensacijos suma vienai įmonei – 4,5 tūkst. eurų.  Darbuotojų mokymo paslaugas įmonės gali įsigyti iš VšĮ „Versli Lietuva“ svetainėje skelbiamo Mokymų teikėjų ir mokymų programų sąrašo. Paraiškas kompensacijoms gauti įmonės kviečiamos teikti iki 2020 m. lapkričio 30 d. adresu http://invega.lt/lt/kompetenciju-vauceris/pildyti-paraiska.

Atkreipiame dėmesį, kad mokymų teikėjų ir siūlomų programų sąrašas gali būti papildytas. Įmonės, neradusios dominančių mokymo programų (tiek turinio, tiek trukmės prasme), gali išsakyti savo poreikius į sąrašą įtrauktiems mokymų teikėjams ir inicijuoti naujų, įmonės reikalavimus atitinkančių mokymų programų sukūrimą.  Įmonės, siekiančios gauti paslaugas iš konkrečių teikėjų, kurie nėra nurodyti sąraše, gali pačios pasiūlyti teikėjams prisijungti prie Mokymų teikėjų sąrašo susisiekiant su VšĮ „Versli Lietuva“ atstovais.

Siekiant, kad šis sąrašas kuo greičiau pasipildytų verslo poreikius ir lūkesčius atitinkančiomis mokymo programomis, kviečiame teikti mokymo paslaugų teikėjų kandidatūras ir siūlymus dėl mokymo programų sąrašo papildymo. Informaciją apie mokymo paslaugų poreikius galite pateikti iki 2017 m. gegužės 11 d. adresu http://bit.ly/2p0WGFx. Atkreipiame dėmesį, kad galite pildyti ne visas apklausoje nurodytas reikšmes.

Dėkojame už išsakytą nuomonę ir pasiūlymus.

Raktiniai žodžiai: Profesinis mokymas Mokymai investicijos

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd