Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Maisto pramonės klasteris „Smartfood“ siekia būti matomas

2017 m. sausio 24 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Lietuvos maisto eksportuotojų asociacija (LitMEA) pradėjo įgyvendinti projektą – „MTEP ir MTEPI veiklų vykdymas eksploatuojant klasterį „SmartFood“.
 

Rodoma:

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA)administruojamu projektu siekiama skatinti klasterio plėtrą, integraciją į tarptautinius tinklus bei didinti klasterio inovacinį potencialą, taip prisidedant prie mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų veiklų aktyvumo skatinimo privačiame sektoriuje.

Klasteris, kurį sudaro maisto pramonės įmonės, atstovaujančios atskirus pramonės sektorius įsikūrė 2013 m. Klasterio nariai, visiems gerai savo produktais žinomos įmonės: UAB „Boslita ir Ko“, AB „Volfas Engelman“, UAB „Danvita“, UAB „Ūkininko rojus“, UAB „Biržų duona“, UAB „Rūta“, UAB „Švenčionių vaistažolės“.

Verslo ir mokslo klasteriai bei klasterizacija sulaukia didelio verslo ir akademinės visuomenės dėmesio ne tik užsienio šalyse, bet ir Lietuvoje. Viena iš svarbiausių priežasčių, skatinančių šių procesų augimą, yra siekis paspartinti verslo įmonių vystymąsi, inovacijų plėtrą ir šalies konkurencingumą bei gerovę. Kitas veiksnys, skatinantis domėjimąsi klasteriais, yra globalizacijos įtaka verslo konkurencijai ir intensyvumui.

Priemonės „Inoklaster LT“ remiamos veiklos projekto metu klasterį skatins vystytis, didins žinomumą: plėtojant taikomuosius tyrimus siekiant numatyti klasterio veiklos kryptis ir rinkas. Klasterio “SmartFood” matomumui padidinti įgyvendinimo metu bus rengiama klasterio komunikacijos strategija. Rinkodaros strategija bus rengiama tarptautiškumui didinti.

Projekto įgyvendinimui klasterio koordinatorius LitMEA iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų investuos 60 tūkst. Eur.
 

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd