Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Pokalbyje su ERPB – finansavimo kryptys ir finansų rinkų plėtra

2017 m. kovo 3 d. / Finansų ministerija

Finansų ministras Vilius Šapoka su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) atstovais aptarė finansavimo kryptis Lietuvai ir finansų rinkų plėtrą.

Rodoma:

Finansų ministras pristatė Lietuvos finansų rinkos skatinimo planus, siekiant kad ji labiau prisidėtų prie šalies ūkio augimo. Tam numatoma peržiūrėti rizikos kapitalo, investicinių ir pensijų fondų, verslo angelų bei pakeitimo vertybiniais popieriais teisinį reguliavimą. Tai leistų iki 2020 metų pritraukti apie 700 mln. privačių lėšų verslo ir viešiesiems projektams finansuoti. Lietuva taip pat sieks efektyviau išnaudoti finansų technologijų (FinTech) galimybes ir tapti šios pramonės regiono centru.

Šiandien Vilniuje vyko seminaras apie produktyvumą ir konkurencingumą skatinančias investicijas, kurį organizavo ERPB kartu su Finansų ir Ūkio ministerijomis bei UAB „Investicijų ir verslo garantijos“. Renginyje aptarti verslo finansavimo klausimai, pristatytos ERPB siūlomos galimybės Lietuvoje. Praėjusiais metais buvo patvirtinta ERPB strategija Lietuvai, kurioje numatytos dvi esminės finansavimo kryptys: energetiniam saugumui ir efektyvumui didinti bei per inovacijas stiprinti privataus sektoriaus konkurencingumą.

2016 m. spalio 4 d. ERPB pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ dėl bendradarbiavimo įgyvendinant rizikos kapitalo finansines priemones, o šiais metais ketinama pasirašyti sutartį su UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ dėl daugiabučių namų modernizavimo programos finansavimo.  

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) – tarptautinė finansų institucija, įsteigta 1991 m. Banko narėmis yra 65 valstybės ir dvi tarptautinės institucijos – Europos Komisija (EK) ir Europos investicijų bankas. Lietuva ERPB nare yra nuo 1992 m. Bankas  mūsų šalyje yra investavęs į 77 projektus, investicijos  siekė 650 milijonų  eurų. Daugiau informacijos

Raktiniai žodžiai: finansų rinkos EPRB

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd