Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Pristatytas atrankos valdyti naujus rizikos kapitalo fondus procesas

2017 m. vasario 9 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

„Invega“ ir ERPB atstovai sausio 31 d. investuotojams pristatė naujų rizikos kapitalo priemonių atrankos procesą ir sąlygas.

Rodoma:

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) atstovai šiandien, sausio 31 d., investuotojams pristatė naujų rizikos kapitalo priemonių atrankos procesą ir sąlygas.

Susitikime su investuotojais ir potencialiais pareiškėjais, siekiančiais valdyti naujus rizikos kapitalo fondus, buvo pristatytas 4 naujų rizikos kapitalo priemonių valdytojų atrankos procesas ir pagrindinės šių priemonių įgyvendinimo sąlygos. Iš viso fondams valdyti numatoma skirti iki 54,68 mln. Eur.

Pristatymo metu buvo paminėta, kad atrankos procese daugiausia dėmesio bus skiriama kiekvienos komandos kompetencijai – komandų nariai turės būti sąžiningi ir patyrę profesionalai, išmanantys Lietuvos verslo specifiką, turintys žinių apie rinkos poreikius, investavimo į įmones ir jų valdymo patirties. Taip pat bus vertinama komandos investavimo į galutinius naudos gavėjus strategija, terminai ir sąlygos, investicijų šaltinių suradimas, valdymas ir realizavimas. Iš atrinktų rizikos kapitalo fondų valdytojų bus tikimasi, kad jie prieš steigiant fondus pritrauks papildomą finansavimą iš nepriklausomų privačių investuotojų, kuris bus skirtas investicijoms į galutinius naudos gavėjus.

Pareiškėjai iki 2017 m. kovo 22 d. gali pateikti paraiškas valdyti vieną iš rizikos kapitalo fondų: Plėtros fondą I, Plėtros fondą II, Ankstyvosios stadijos ir plėtros fondą II ir Bendrai su verslo angelais investuojantį fondą. Iki kovo 15 d. „Invega“ pasistengs atsakyti į prašymus pateikti paaiškinimus, susijusius su atrankos proceso klausimais, kurie turės būti pateikti elektroniniu paštu equity@invega.lt iki kovo 8 d.

Raktiniai žodžiai: fondas Rizikos kapitalas EBRD invega

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd