Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

232 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Pasirašyta pirmoji gatvių apšvietimo modernizavimo garantijos sutartis

2017 m. gruodžio 12 d. pasirašyta trišalė garantijos sutartis tarp Jonavos rajono savivaldybės, Danske banko ir UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūros (VIPA), skirta Jonavos gatvių apšvietimo modernizavimo projektui įgyvendinti. Viso projekto įgyvendinimui planuojama skirti virš 1 mln. eurų. 

Patikslintas projektas „330-110 kV perdavimo tinklų elektros energijos tiekimo ir patikimumo užtikrinimas pietvakarinėje Lietuvos dalyje“
2017 m. gruodžio 12 d. / Energetikos ministerija

Patikslintas projekto „330-110 kV perdavimo tinklų elektros energijos tiekimo ir patikimumo užtikrinimas pietvakarinėje Lietuvos dalyje“ paraiškos finansuoti projektą pateikimo įgyvendinančiajai institucijai terminas ir preliminari projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma.

Turizmas Šiauliuose: užsieniečiai vis labiau pamilsta šį miestą

Nors šiandien dauguma lietuvaičių mano, kad turizmas kai kuriuose Lietuvos miestuose tikrai nėra Olimpo viršūnėje, tačiau VšĮ Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras turi kitokią nuomonę. 2008-aisiais duris atvėrusi įstaiga klesti ir džiaugiasi, kad čia apsilanko vis daugiau lietuvaičių bei užsieniečių. Kaip šiam centrui pavyksta pritraukti vis daug klientų ir jau 9-erius metus sparčiu žingsniu žengti į priekį?

„Kaunas 2022“ bendruomenių platformos vadovė: mes galime suorganizuoti tako kūrimą, bet kur jis ves, turėtų spręsti žmonės
2017 m. gruodžio 8 d. / Finansų ministerija

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ bendruomenių programos „Fluxus Labas!“ kuratorė Evelina Šimkutė teigia, jog per penkerius ateinančius metus jų tikslas – įtraukti vietinę bendruomenę į aktyvesnį kultūrinį gyvenimą. To programa sieks leisdama gyventojams patiems nuspręsti, kokie projektai jiems reikalingiausi.

Produktų sertifikatai - ne papuošalai sienoms, bet raktai į tarptautines rinkas
2017 m. gruodžio 6 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Praėjusią savaitę paskelbtas priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimas. iki paraiškų pateikimo termino vasario gale, įmonės dar turi laiko apsispręsti – ar tokia priemonė įmonei reikalinga? Į tai, ar priemonė reikalinga, padėtų atsakyti keli užduodami klausimai - ar mes turime produktą, kurį norime eksportuoti? ar rinka, į kurią norėtumėm eksportuoti, reikalauja tam tikro sertifikato? Ar norime turėti dokumentą, įrodantį mūsų produkto kokybiškumą tarptautinėse rinkose?

Viešuosiuose aptarimuose organizatoriai ragina išsinerti iš formalaus rūbo
2017 m. gruodžio 5 d. / Finansų ministerija

Suorganizuoti viešą projekto aptarimą taip, kad visuomenė norėtų į jį ateiti – nelengva užduotis. Kad žmonės skirtų savo laiką atvykti į pristatymą, šis turi ne tik būti įtraukiantis, bet ir įtikinti juos, jog kiekvieno balsas bus išgirstas. Todėl pirmieji 2018-ųjų metų „Europos burių“ apdovanojimų nominantai neabejoja – atvirumas visuomenei turi prasidėti dar prieš susitikimus.

Sėkmės skaičius penki. Kaip panevėžietei pavyko sukurti sėkmingą verslą?

Skaičius penki verslininkei Dovilei Aleksienei atnešė sėkmę. „Tai buvo penktoji mano verslo idėja“, – šypsodamasi prisimena Panevėžyje gyvenanti moteris, įkūrusi įmonę UAB „DoliOp“. Dovilė ir jos komanda turi keturių žodžių šūkį, puikiai apibūdinantį jos įkurtą vaikų žaidimų kambarį „Voro bokštas“ – „Mes už gražias šventes“. „Jei yra vaiko gimtadienis – jį ir jo tėvelius turi supti malonus draugiškas kolektyvas, švari jauki žaidimų erdvė, gražiai papuoštos salės, laiku pristatytos gimtadienio vaišės. Jei yra parduotuvės atidarymas – mūsų balionų pynės turi būti laiku pritvirtintos, jei yra personažo iškvietimas į namus – personažas turi suteikti daug džiaugsmo vaikui“, – įsitikinusi jau beveik trejus metus sėkmingam verslui vadovaujanti Dovilė.

Kryptingas tikslo siekimas padėjo marijampolietei sukurti sėkmingą verslą

Atsidavimas darbui, kokybės siekis, lankstumas sprendžiant įvairias situacijas, konkurencingumas rinkoje. Šie dalykai įmonei UAB „Geopora“, įsikūrusiai Marijampolės mieste, padeda sparčiai žengti į priekį. „Mūsų įmonė gimė visai neseniai. Ją įkūrėme 2016-aisiais metais. Užsiimame geodezine veikla: atliekame pastatų, statinių bei žemės sklypų kadastrinius matavimus, sudarinėjame topografinius planus, rengiame inžinerinių tinklų planus ir teikiame kitas geodezines paslaugas, konsultuojame“, – sako verslininkė Greta Ražinskienė. Kokia yra sėkmingo Gretos verslo paslaptis ir kaip jai pavyksta sparčiai judėti į priekį?

Unikalaus Kauno vaikų darželio sėkmė: vaikai moko pedagogus

„Labai džiaugiamės, kad ryžomės surizikuoti ir įkūrėme darželį. Laimingi esame ne tik mes, tačiau ir vaikai bei jų tėveliai“, – sako Kauno „Montessori“ darželio vadovas Martynas Orlauskas. Per trejus metus vienintelis toks darželis Kaune spėjo užsitarnauti gerą vardą, o vadovai jau svarsto apie plėtrą. „Mes neruošiame genijų, mes tik galime kiekvienai asmenybei suteikti galimybę atskleisti savo gebėjimus, tapti laisvai, gyventi saugiai ir harmoningai“, – sako M. Orlauskas. Kodėl šis darželis yra toks ypatingas ir sėkmingas?

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd