Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

221 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Sėkminga įmonės veikla šiauliečiams sukūrė daugybę darbo vietų
2017 m. lapkričio 17 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Vonin Lithuania“ generalinė direktorė Rūta Solovjova jau trečius metus sėkmingai vadovauja užsienio kapitalo įmonei Šiauliuose, kuri gamina žvejybinę įrangą. Ko gero, moteris nustebins ne vieną – šiandien Rūta šypsodamasi sako, kad bendrovės veikla nuo pirmųjų dienų buvo paženklinta sėkmės. Kaipgi šiai įmonei pavyksta judėti į priekį, siekti aukštumų ir nesustoti?

Stabdomas priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ 2 kvietimas teikti paraiškas
2017 m. lapkričio 16 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos ūkio ministerija inicijuoja priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimą, todėl stabdomas kvietimas teikti paraiškas.

Gyventojus gelbės nuo potvynių
2017 m. lapkričio 9 d. / Aplinkos ministerija

Potvynių rizika šalyje kasmet vis didėja. Dalis gyventojų nuolat gyvena baimėje, ar nebus užlieti jų namai, patvinus šalia esantiems vandens telkiniams. Aplinkos ministerija sudarė sąlygas savivaldybėms užkirsti kelią tokioms ekstremalioms situacijoms – kviečia dalyvauti ES fondų lėšomis finansuojamoje priemonėje „Potvynių rizikos valdymas“.

Į naujų pylimų ir sankasų įrengimą, remontą, aukštinimą, šlaitų tvirtinimą, kelio atitvėrimą nuo vandens numatyta investuoti virš 9 mln. eurų. Finansavimas skiriamas ir projektavimui.

Pagalba viešųjų pirkimų vykdytojams – vienas iš Europos Komisijos prioritetų
2017 m. lapkričio 8 d. / Finansų ministerija

Viešųjų pirkimų sėkmė nemenka dalimi priklauso ir nuo juos vykdančių specialistų pasirengimo. Iš jų tikimasi ne tik teisės aktų išmanymo, bet ir lankstaus požiūrio, novatoriškų priemonių, išmanymo apie rinkas, gerų e. įgūdžių.

Ąžuolas lietuvių rankose virsta inovacijomis
2017 m. spalio 27 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Medis šiuolaikiniame interjere  virsta romantiškomis, jaukiomis, šilumą skleidžiančiomis detalėmis, žmogų priartinančiomis prie natūralumo ir gamtos. Turbūt žmogaus noras priartėti prie natūralumo ir paskatino sparčią, nuo 2013 m. veikiančios įmonės MB „Bonum wood“ plėtrą.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Lapkritis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
30 31
1
4
5
7
11
12
16
18
19
21
23
24
25
26
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS
ddd