Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

225 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Pratęsiamas priemonės „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra“ antrojo kvietimo paraiškų pateikimo terminas
2018 m. sausio 19 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Profesinio mokymo įstaigos ir suaugusiųjų švietimo centrai kartu su partneriais paraiškas teikti galės iki 2018 m. vasario 12 d.

Šiaulių laisvoji ekonominė zona sieks pritraukti daugiau investuotojų
2018 m. sausio 10 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Prieš Naujuosius metus daugelis iš mūsų keliame sau tikslus. Įmonės, įstaigos - ne išimtis. Šiaulių laisvajai ekonominei zonai (LEZ) išsikeltus tikslus pasiekti padės prieš pat didžiąsias šventes pasirašyta projekto finansavimo ir administravimo sutartis pagal priemonę „SmartParkas LT“.

Stabdomas priemonės "Naujos galimybės LT" kvietimas
2018 m. sausio 9 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Informuojame, kad dėl šiuo metu keičiamo 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės  Nr. 03.2.1.-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“ (toliau – Priemonė) projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr.3 4 priedo „Metodiniai nurodymai dėl fiksuotųjų įkainių taikymo“ Priemonės kvietimas teikti paraiškas stabdomas.

Paraiškų priėmimas stabdomas iki bus paskelbti pakeisti kvietimo dokumentai.

Stabdomi priemonės „Inostažuotė“ kvietimai teikti paraiškas
2018 m. sausio 2 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Nuo 2018 m. sausio 2 d. stabdomi kvietimai „Inostažuotė“ labai mažų, mažų ar vidutinių įmonių darbuotojams“ ir „Inostažuotė“ didelių įmonių darbuotojams“ teikti paraiškas.

Pratęstas priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ (02) paraiškų pateikimo terminas
2017 m. gruodžio 28 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Įmones, ketinančias investuoti į darbuo­tojų mokymus ir kvalifikacijos tobulini­mą, paraiškas pagal priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ antrąjį kvietimą teikti kviečiame iki 2018 m. vasario 2 d.

Ilgametę patirtį turintis verslininkas: „Svarbu mokėti laiku sustoti“

„Mano žinios ir kompetencija atėjo iš gyvenimiškų pamokų. Jei esi pakankamai žingeidus, stengiesi dirbti su savimi, mokaisi iš klaidų – aplanko sėkmė“, – įsitikinęs logistikos įmonės UAB „Vilktukas“ vadovas Rimantas Raščius.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd