Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

222 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Papildytas priemonės „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ valstybės projektų sąrašas Nr. 2
2018 m. balandžio 20 d. / Energetikos ministerija

2018 m. balandžio 10 d. energetikos ministro įsakymu valstybės projektų sąrašas Nr. 2 papildytas projektu „Elektros energijos perdavimo tinklo patikimumo užtikrinimas 110/35/10 kV Juodkrantės TP, 110/35/10 kV Pakruojo TP ir 110/10 kV Stiklo TP 110 kV skirstyklose“.

Informacija apie priemonės „Akceleravimo fondas“ pirmines sąlygas
2018 m. balandžio 13 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), siekdama sužinoti visuomenės nuomonę apie priemonės „Akceleravimo fondas“ pagrindines sąlygas bei geriau įvertinti numatomo projekto uždavinių veiksmingumą, 2018 m. kovo 1 d. pakvietė visus suinteresuotus asmenis teikti pastabas ar pasiūlymus dėl priemonės įgyvendinimo.

„Koinvesticinis fondas“ startavo su 880 tūkst. eurų investicija
2018 m. balandžio 13 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Rizikos kapitalo fondas „Koinvesticinis fondas“ pradeda savo finansavimo veiklą – UAB „Kofinansavimas“, kurios steigėja yra UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), kartu su privačių investuotojų grupe pasirašė pirmąją finansavimo sutartį, pagal kurią į naujai steigiamą užkandžių gamybos bendrovę UAB „Gusania“ keliais etapais bus investuojama 880 tūkst. eurų.

Kvietimas: atnaujinkime kultūros infrastruktūrą
2018 m. balandžio 12 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Apie 16,3 mln. eurų ES investicijų ir Lietuvos biudžeto lėšų planuojama skirti Lietuvos kultūros infrastruktūrai atnaujinti pagal priemonę „Modernizuoti viešąją ir privačią kultūros infrastruktūrą“. Finansavimą galės gauti privačios ir viešosios organizacijos, teikiančios ar planuojančios teikti kultūros paslaugas. Paraiškos jau laukiamos tiek iš didžiųjų Lietuvos miestų, tiek iš mažesnių miestų, kaimų kultūros sektorių atstovų. Svarbu, kad kultūros infrastruktūros objektas patektų į atitinkamos integruotų teritorijų vystymo programos tikslines ar su jomis susietas teritorijas.

Lietuvos tyrėjų stažuotėms atviri net 5 Suomijos tyrimų centrai: kviečiame kreiptis arba rinktis kitas stažuotės vietas ES valstybėse

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su Suomija. Lietuvos tyrėjams ir mokslininkams šiuo metu siūloma vykti stažuotis net į 5 Suomijoje esančias organizacijas, kur jie gali kelti kvalifikaciją mokslinių tyrimų komercinimo klausimais, išmokti, kaip bendradarbiauti su verslu ir pristatyti jiems aktualias tyrimų paslaugas.

Naujienlaiškis nr. 13
2018 m. balandžio 9 d. / Finansų ministerija

Naujienlaiškį galite parsisiųsti čia.

Rizikos kapitalo finansinės priemonės „Akceleravimo fondas“ valdytojų atranka

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega”) kviečia potencialius fondų valdytojus teikti paraiškas valdyti naują Ūkio ministerijos rizikos kapitalo priemonę „Akceleravimo fondas“.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd