Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

262 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Vadovas turi išsiskirti kompetencija, o ne prabangiu automobiliu
2018 m. balandžio 20 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Darius Aglinskis, IĮ „Reklamos linija“ vadovas – ilgametės patirties turintis reklamos gamybos profesionalas, kuriam labai svarbi atlikto darbo kokybė, našumas ir darbuotojų motyvacija. Dariaus įkurta įmonė užsiima reklamos gamyba ir reklamos projektų vadyba. Tiesa, viskas prasidėjo nuo vienos įmonės bankroto…

Papildytas priemonės „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ valstybės projektų sąrašas Nr. 2
2018 m. balandžio 20 d. / Energetikos ministerija

2018 m. balandžio 10 d. energetikos ministro įsakymu valstybės projektų sąrašas Nr. 2 papildytas projektu „Elektros energijos perdavimo tinklo patikimumo užtikrinimas 110/35/10 kV Juodkrantės TP, 110/35/10 kV Pakruojo TP ir 110/10 kV Stiklo TP 110 kV skirstyklose“.

100 000 kvadratinių metrų kūrybinės laisvės
2018 m. balandžio 19 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Daugelis ne kartą esame pasvajoję pradėti savo verslą, tačiau neretai šios mintys ir lieka tik mūsų galvose. Komercinių interjerų kūrimo įmonės „Dizaino matas“ partneriai Tomas Jasiulis ir Vidmantas Veikalasnusprendę dirbti sau nepabijojo surizikuoti ir skatina išdrįsti įgyvendinti savas idėjas ir kitus. „Prieš pradėdami net neįsivaizdavome, kad aplink yra tiek daug pagalbos ir galimybių“, – sava patirtimi dalijasi V. Veikalas.

Originalių ekskursijų organizatorė Vaida: „Nuolatinis iššūkis verslui – kūrybiškumas“
2018 m. balandžio 16 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Pačias įvairiausias ir netikėčiausias ekskursijas – nuo miestų požemių, labirintų, naktinių žygių iki nuodėmių „taškų“ ar čigono taboro užkulisių – organizuojantys „Vaiduokliai“ gyvuoja jau gerą dešimtmetį. Pramogų agentūros vadovė Vaida Šulniūtė atvirauja, kad į priekį veda labai paprastas, o kartu ir sudėtingas dalykas – noras nustebinti žmones, suteikti jiems nepamirštamų ir nenuobodžių pramogų. Varikliu ir didžiausiu iššūkiu verslininkė įvardija kūrybiškumą. Kasmet pasiūlyti ką nors naujo – nelengva, tačiau tai padeda išlikti rinkoje ir nuveda net tarptautiniais keliais – iki Rygos ar Varšuvos.

„Koinvesticinis fondas“ startavo su 880 tūkst. eurų investicija
2018 m. balandžio 13 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Rizikos kapitalo fondas „Koinvesticinis fondas“ pradeda savo finansavimo veiklą – UAB „Kofinansavimas“, kurios steigėja yra UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), kartu su privačių investuotojų grupe pasirašė pirmąją finansavimo sutartį, pagal kurią į naujai steigiamą užkandžių gamybos bendrovę UAB „Gusania“ keliais etapais bus investuojama 880 tūkst. eurų.

10-etės dukros pametėjo sėkmingą verslo idėją, o tai paskatino sūnų grįžti iš emigracijos
2018 m. balandžio 13 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Ar gali 10-ečiai vaikai pametėti originalią verslo idėją? Pasirodo, kad gali. Būtent taip ir nutiko verslininkei Linai Janulevičienei, auginančiai dvynukes Justę ir Aistę. L. Janulevičienės dukros labai mėgo žiūrėti realybės filmukus, tad moteris nusprendė šį jų pomėgį paversti verslu. Bendros šeimos jėgos padėjo išgryninti visiškai naują verslo idėją Lietuvoje – virtualios realybės krėslus.

Kvietimas: atnaujinkime kultūros infrastruktūrą
2018 m. balandžio 12 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Apie 16,3 mln. eurų ES investicijų ir Lietuvos biudžeto lėšų planuojama skirti Lietuvos kultūros infrastruktūrai atnaujinti pagal priemonę „Modernizuoti viešąją ir privačią kultūros infrastruktūrą“. Finansavimą galės gauti privačios ir viešosios organizacijos, teikiančios ar planuojančios teikti kultūros paslaugas. Paraiškos jau laukiamos tiek iš didžiųjų Lietuvos miestų, tiek iš mažesnių miestų, kaimų kultūros sektorių atstovų. Svarbu, kad kultūros infrastruktūros objektas patektų į atitinkamos integruotų teritorijų vystymo programos tikslines ar su jomis susietas teritorijas.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės dienos proga – konferencija verslui

Dar prieš šimtmetį išradėjai visas susijusias žinias su išradimu kruopščiai slėpdavo, baimindamiesi, jog kiti juos kopijuos. Šiandien panašios baimės beveik išnykusios, nes egzistuoja būdai, kurie apsaugo išradimus, suteikdami išskirtines teises išradėjui. Ko gero šių dienų verslo atstovai nebeišsiverstų be intelektinės nuosavybės apsaugos ar patentavimo.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd