Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

156 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Kodėl stažuotės svarbios jaunų mokslininkų karjeros vystymui?
2016 m. gruodžio 16 d. / Lietuvos mokslo taryba

Apsigynę daktaro disertaciją jaunieji mokslininkai pradeda mokslinę karjerą. Vistik tam, kad mokslininko karjera būtų vystoma sistemingai, o tiriamasis darbas vyktų nepertraukiamai, būtinas kompleksinis požiūris į pačią mokslinės karjeros pradžią.
 

Mokslas ir verslas dirbs išvien. Ko tikėtis ateityje?
2016 m. gruodžio 15 d. / Lietuvos mokslo taryba

Ką daryti, kad mokslininkų atlikti tyrimai bei sukurti išradimai neliktų įkalinti laboratorijose? Kad jie taptų realiais inovatyviais gaminiais? Atsakymą į šį klausimą įpiršo pati Europos Komisija, patarusi, kad kiekviena iš ES valstybių sukurtų savo Sumaniosios specializacijos strategiją.

Investicijos – mokslinių tyrimų proveržiui
2016 m. gruodžio 14 d. / Lietuvos mokslo taryba

Tai, kokia informacija apie žmogaus sveikatą yra sutalpinta DNR molekulėje ir kokios joje esančios klaidos nulemia genetines ligas, mokslininkai jau perprato. Jie neapsiriboja žiniomis, bet eina tyrimų keliu ir išradimais stebina pasaulį. 

Kviečiame skaityti naujienlaiškį „Investuoju atsakingai“!
2016 m. gruodžio 9 d. / Finansų ministerija

ES investicijų projektų vykdytojus kviečiame skaityti pirmąjį naujienlaiškio „Investuoju atsakingai“ numerį. Nuo šiol naujienlaiškį gausite kiekvieną mėnesį. Jame rasite patarimus, rekomendacijas įdomiam ir sėkmingam projektų komunikavimui ar bendruomenės įtraukimui.

Investicijų ratas jau rieda link mokslo laboratorijų
2016 m. gruodžio 9 d. / Lietuvos mokslo taryba

Kaip susigrąžinti užsienyje besidarbuojančius mūsų šalies mokslininkus? Į kokius mokslinius tyrimus sutelkti dėmesį, skirstant investicijoms numatytas lėšas? Tai – klausimai, į kuriuos jau surašyti atsakymai. Mat mokslo Lietuvoje kelias turi sukti  link veiklos, duodančios didžiausią postūmį ūkio plėtrai.  

Ruošiamasi 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų peržiūrai
2016 m. gruodžio 8 d. / Finansų ministerija

Paskutiniame šių metų stebėsenos komiteto posėdyje Finansų ministerija pristatė veiksmų programos įgyvendinimo pažangą ir pasirengimą 2019 m. Europos Komisijos planuojamai atlikti veiksmų programos peržiūrai. 

Pinigai moksliniams tyrimams jau skaičiuojami. Kam jie atiteks?
2016 m. gruodžio 8 d. / Lietuvos mokslo taryba

Moksliniai tyrimai, vėliau kuriami prototipai, po to – realūs gaminiai. Tai – kiekvieno išradimo kelias, kuriuo nužingsniuoti be finansinės paramos neįmanoma. Tad ES fondų investicijos, mokslininkus – tyrėjus pasiekusios ankstesniame finansiniame ES periode, pasieks juos ir dabartiniame.
 

Pradedama kurti nacionalinė skatinamojo finansavimo institucija
2016 m. gruodžio 7 d. / Finansų ministerija

Atsižvelgdama į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) rekomendacijas Lietuvai dėl valstybės valdomų įmonių savarankiškumo didinimo, laikinai finansų ministrės pareigas einanti Rasa Budbergytė pasirašė įsakymą dėl UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūros (VIPA) įstatų pakeitimo.

Renovuojamas daugiabutis, autor. : BNS foto
Renovacijos pagreičiui išlaikyti – papildomas valstybės indėlis
2016 m. lapkričio 30 d. / Finansų ministerija

Vyriausybė, siekdama skatinti daugiabučių namų atnaujinimo programą, posėdyje pritarė Finansų ministerijos siūlymui toms reikmėms skirti papildomus 7 mln. eurų iš valstybės vardu pasiskolintų lėšų. Poreikis nustatytas, įvertinus dar šiemet planuojamų užbaigti projektų skaičių.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Lapkritis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
30 31
1
4
5
7
11
12
16
18
19
21
23
24
25
26
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS
ddd