Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

148 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Vilniaus miesto planuojami investiciniai projektai iki 2020 m.
2016 m. liepos 13 d. / Finansų ministerija

Investicijos į miestų urbanistinę viešąją infrastruktūrą 2014–2020 m. laikotarpiu planuojamos pagal ES šalyse senbuvėse patikrintą integruotų teritorinių investicijų instrumentą. Jo esmė – investicijų planavimas, koordinavimas, koncentravimas ir integravimas apibrėžtose tikslinėse teritorijose.

Skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ – tarp pretendentų į tarptautinį apdovanojimą
2016 m. liepos 8 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos ir partnerių iniciatyva „Jonvabaliai“ už skaidrumo ir atsakingumo skatinimą, naudojant Europos Sąjungos lėšas,  pateko į  Europos Komisijos (EK) „RegioStars 2016“ apdovanojimų finalą.

Išmokėjimai ES fondų projektams perkopė 0,5 milijardo eurų
2016 m. liepos 7 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos duomenimis, birželio pabaigoje pagal 2014–2020 m. ES fondų veiksmų programą įgyvendinamiems projektams išmokėta daugiau kaip pusė milijardo eurų – 556,2 mln.  Iš jų 536,8 mln. eurų - ES lėšos, 19,4 mln. eurų – bendrojo finansavimo dalis. 

Viešųjų pirkimų tarnybos konsultacijos, autor. : www.vpt.lt
Viešųjų pirkimų tarnyba konsultacijas perkelia į elektroninę erdvę
2016 m. birželio 29 d. / Finansų ministerija

Viešųjų pirkimų tarnyba keičia ligšiolinę konsultacijų tvarką viešųjų pirkimų bei viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, vykdymo klausimais: nuo liepos 1 d. konsultacijos bus teikiamos nebe telefonu, o elektroniniu paštu.

Vilniaus Vakarinio aplinkkelio III etapas, autor. : Saulius Žiūra, http://www.vilnius.lt/index.php?439742507
Vilniaus Vakarinio aplinkkelio III etapas – pirmasis Europos Komisijai pateiktas didelės apimties projektas, kuriam atliktas nepriklausomas kokybės vertinimas
2016 m. birželio 28 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerija, kaip ES fondų vadovaujančioji institucija, birželio 23 d. Europos Komisijai (EK) pateikė paraišką dėl didelės apimties projekto „Transeuropinio tinklo jungtis – Vilniaus miesto vakarinio aplinkkelio III etapas“.

„Invega“ plečia kompetencijas dėl ilgalaikių investicijų skatinimo

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), siekdama sustiprinti bendradarbiavimą su ES finansinėmis institucijomis ir ilgalaikio investavimo žinių keitimąsi bei patirties kaupimą, tapo Europos ilgalaikių investuotojų asociacijos (ELTIA, ang. European Long-Term Investors Association) asocijuota nare. Naujoji narystė leis INVEGAI laiku susipažinti su aktualiausia informacija, įgyti žinių ir gerosios patirties iš Europos ilgalaikių investuotojų bei dalyvauti atstovaujant nacionalinei pozicijai, kai valstybė atliks ilgalaikes investicijas.

Per INVEGOS administruojamas priemones 2015 m. smulkųjį verslą pasiekė daugiau kaip 114 mln. Eur

Ūkio ministerijai pavaldi ir įvairias finansines priemones įgyvendinanti UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) 2015 metais smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) atstovams per skirtingas finansines priemones padėjo gauti daugiau kaip 107 mln. Eur finansavimo ir suteikė dotacijų už daugiau kaip 7 mln. Eur. Tai reiškia, kad iš viso verslo atstovai įvairiomis finansavimo galimybėmis pasinaudojo daugiau kaip 7600 kartų. Tokie INVEGOS 2015 m. rezultatai šiandien pristatyti LR Vyriausybėje.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
5
10
11
17
18
24
25
30
01 02

Sekite naujienas

RSS