Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

196 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Finansų ministrė: investicijų sparta turi augti, bet privalome užtikrinti ir kokybę
2016 m. rugpjūčio 31 d. / Finansų ministerija

Šiandien Finansų ministerija Vyriausybei pristatė kaip Lietuva naudoja 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų lėšas. Investicijų sparta auga, tačiau finansų ministrė Rasa Budbergytė akcentavo, kad sparta, kokybė ir atsakingas pasirinkimas turi eiti greta.   

Sėkmingai įgyvendinus projektus – beveik 240 mln. eurų ES išmokų
2016 m. rugpjūčio 29 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerija išsiuntė Europos Komisijai pirmąjį prašymą išmokėti iš Europos Sąjungos biudžeto 240 mln. eurų už deklaruotas tinkamas 2014-2020 m. laikotarpio išlaidas.

Suteiktos pirmosios garantijos už didelių įmonių paskolas
2016 m. rugpjūčio 16 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Ūkio ministerijai priėmus sprendimą valstybės garantijas teikti ne tik už smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektų, bet ir didelių įmonių paskolas, bei inicijavus reikiamus teisės aktų pakeitimus, nuo šių metų pradžios UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) buvo suteikta teisė teikti paskolų garantijas kredito įstaigoms už didelių įmonių ar įmonių grupių imamas paskolas. Šį mėnesį jau suteiktos trys tokios garantijos.

Kviečiame pateikti pastabas dėl portfelinių garantijų priemonių
2016 m. rugpjūčio 10 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) kviečia finansines įstaigas pateikti pastabas dėl naujų Ūkio ministerijos planuojamų priemonių „Portfelinės garantijos paskoloms, finansuojamoms iš Europos regioninės plėtros fondo“ (PGP) ir „Portfelinės garantijos lizingo sandoriams, finansuojamiems iš Europos regioninės plėtros fondo“ (PGL) įgyvendinimo.

Kviečiame pateikti pastabas dėl priemonės „Pasidalytos rizikos paskolos“ įgyvendinimo
2016 m. rugpjūčio 9 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) kviečia kredito įstaigas pateikti pastabas dėl naujos Ūkio ministerijos planuojamos priemonės „Pasidalytos rizikos paskolos, finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo“ (PRP) įgyvendinimo.

R. Budbergytė: „Būtina didinti atsakingo ES lėšų investavimo tempus“
2016 m. rugpjūčio 9 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos duomenimis, 2014-2020 m. finansavimo laikotarpiu ES fondų lėšos Lietuvoje išmokamos 1,5 karto sparčiau nei praėjusį finansinį laikotarpį.

Savivaldybės gavo pinigų socialiniams būstams įsigyti
2016 m. rugpjūčio 8 d. / Finansų ministerija

Savivaldybės gali jau visu pajėgumu vykdyti socialinio būsto plėtros programą – finansų ministrė Rasa Budbergytė, laikinai einanti socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigas, pasirašė  įsakymus skirti finansavimą dar 28 savivaldybėms.

Kaip ES investicijos prisideda prie darnaus vystymosi?
2016 m. rugpjūčio 4 d. / Finansų ministerija

Baigus įgyvendinti 2007–2013 m. ES investicijų projektus, atliktas ES investicijų poveikio darniam vystymuisi vertinimas. Vertinime analizuota, kaip kryptingai prie darnaus vystymosi prisideda Lietuvos panaudotos ES lėšos.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Liepa 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
26 27 28 29 30
1
2
6
7
8
9
10
14
15
16
17
22
23
29
30
31
01 02 03 04 05 06

Sekite naujienas

RSS