Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

125 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rūta Mažeikienė, 15min.lt nuotr., autor. :
„Yogoland“ vadovė Rūta Mažeikienė: „Verslas – lyg kūdikis, kuriuo rūpiniesi kasdien“
2018 m. balandžio 26 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Smaližiams prekės ženklo „Yogoland“ pristatyti nereikia – jogurtinių ledų, ant kurių kiekvienas gali „uždrėbti“ tiek ir tokių pabarstukų bei pagardų, kiek pats geidžia, galima ragauti jau trijose sostinės vietose. Idėja vystyti būtent tokią koncepciją, pasak vadovės Rūtos Mažeikienės, akcininkams gimė prieš ketverius metus. Panašu, kad ledų mėgėjų širdis ji užkariavo, nes dar šiemet planuojamas „Yogoland“ atidarymas Kaune, žvalgomasi ir į kaimynines šalis.

Lietuvos mokslo potencialas verslui: nuo virtualios realybės iki personalizuotų protezų
2018 m. balandžio 26 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Nors vis dar ginčijamasi dėl Lietuvos aukštojo mokslo kokybės, pačios aukštosios mokyklos rodo potencialą bei proveržį inovacijų rinkoje, o glaudus verslo ir mokslo bendradarbiavimas padeda sukurti produktų, kuriuos perka užsienio bendrovės.

Konkurse „Metų paslauga 2018“, kurį organizuoja Lietuvos verslo konfederacija , prisistatančios mokslo įstaigos šiandien žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis, jų sukurti dirbtinio intelekto, skaitmeninės pramonės, išmaniųjų fabrikų ar virtualios realybės sprendimai plačiai taikomi tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse, rašoma konfederacijos pranešime žiniasklaidai.

Papildytas priemonės „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ valstybės projektų sąrašas Nr. 2
2018 m. balandžio 20 d. / Energetikos ministerija

2018 m. balandžio 10 d. energetikos ministro įsakymu valstybės projektų sąrašas Nr. 2 papildytas projektu „Elektros energijos perdavimo tinklo patikimumo užtikrinimas 110/35/10 kV Juodkrantės TP, 110/35/10 kV Pakruojo TP ir 110/10 kV Stiklo TP 110 kV skirstyklose“.

Savivaldybių darželiai taikosi prie smalsaus vaiko

Viduryje grupės – kubas, kuriame yra sanitarinis mazgas, o aplink jį ratu išdėstytos skirtingo dydžio ir paskirties erdvės. Vaikai turi galimybę judėti iš vienos erdvės į kitą, pabūti vienumoje ar kai nori sukurti kokį „sekretą“, žaisti 4-5 vaikų grupelėmis arba visi kartu. Geras oras? Kūrybiniai užsiėmimai vyksta terasoje, į kurią patenki tiesiai iš grupės, neįveikdamas keliasdešimt laiptelių per ilgą koridorių. Tokį vaizdą tikėčiausi pamatyti privačiame darželyje, bet ne valstybiniame.

Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus pagal priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“
2018 m. kovo 14 d. / Energetikos ministerija

Energetikos ministerija kviečia teikti projektinius pasiūlymus pagal priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd