Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

147 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Lietuvos mokslininkų bendradarbiavimas su CERN stiprėja
2018 m. gegužės 11 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

2018 m. sausio 8 d. Lietuva pirmoji iš Baltijos šalių tapo asocijuotąja Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) nare. Tapdama didžiausios pasaulyje mokslinių tyrimų organizacijos asocijuotąja nare, Lietuva įgijo teisę siųsti savo atstovus į CERN Tarybos ir jos komitetų posėdžius. Lietuvos asocijuotoji narystė CERN leis mokslininkams ir tyrėjams intensyviau įsitraukti į ateities technologijų plėtrą.

Finansuos 10 kartų didesnius mokslo ir verslo projektus, atskiras dėmesys – startuoliams

Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonė „Inočekiai“ leis finansuoti iki 10 kartų didesnius, inovacijas kuriančius, mokslo ir verslo bendradarbiavimo projektus. Nuo šiol pagal atnaujintą priemonę „Inočekiai“ verslas kartu su mokslu galės pretenduoti į 76 tūkstančių eurų inovacinius čekius. Iki šiol didžiausia vieno „Inočekio“ vertė siekė 7 tūkst. eurų. Tikimasi, kad tokie pokyčiai paskatins mokslinių tyrimų rezultatų komercinimą ir inovatyvių produktų kūrimą.

Startuolių produktams kurti bus skirta 5 mln. eurų

Lietuvos startuoliai galės pasinaudoti 5 mln. eurų finansine parama produktams kurti – atlikti mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtros veiklas, tobulinti idėjas, įdarbinti tyrėjus ir mokslininkus. Tai leis padaryti nauja Ūkio ministerijos kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) administruojama Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonė „Inostartas“.

Stebėsenos komiteto posėdyje – ES investicijų pažanga Lietuvoje 2017 m.
2018 m. gegužės 3 d. / Finansų ministerija

Šiandien įvykusiame 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos stebėsenos komiteto (toliau – Stebėsenos komitetas) posėdyje buvo pristatyta metinė ataskaita apie 2017 m. pažangą, investuojant į Lietuvos žmonių gyvenimo kokybės gerinimą ir į šalies ūkio plėtrą.

Eksporto kredito garantijos atveria naujas rinkas

Išplėsti eksporto geografiją ir jį padidinti 20% – tokius rezultatus planuoja „MTL Carton“, pirmoji bendrovė, gavusi eksporto kredito garantiją eksportui į Baltarusiją ir jau pateikusi UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) dar keletą naujų paraiškų.

UAB „Miko ir Tado leidyklos spaustuvė“, klientams labiau žinoma kaip „MTL Carton“ ir „BoldCup“, didesnę dalį savo produkcijos – kartonines pakuotes maisto ir kitiems gaminiams, popierinius puodelius, dėžutes maistui išsinešti ir pan. – eksportuoja į Europos Sąjungos (ES) šalis, taip pat Baltarusiją, Moldovą, Rusiją, Ukrainą.

Kaip taupyti Lietuvos pramonei? Atsakymas – naudoti atsinaujinančius energijos išteklius
2018 m. gegužės 3 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

VŠĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pradėta pasirašinėti projektų finansavimo ir administravimo sutartis pagal priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“.

Prasidėjo derybos dėl 2021-2027 m. ES biudžeto
2018 m. gegužės 3 d. / Finansų ministerija

Šiandien Europos Komisija pateikė pasiūlymą dėl 2021–2027 m. Europos Sąjungos biudžeto, vadinamo Daugiamete finansine programa. Šio pasiūlymo pagrindu jau gegužės viduryje prasidės derybos tarp valstybių narių, o jų pasiektam susitarimui, kuris priimamas vienbalsiai, turės pritarti ir Europos Parlamentas.

Atrinktas naujai kuriamo rizikos kapitalo fondo valdytojas

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) priėmė sprendimą dėl investicijų į kuriamą naują rizikos kapitalo fondą – Ankstyvosios stadijos ir plėtros fondą II (ASIPF II), kurį turėtų įsteigti atrinktas valdytojas – „Iron Wolf Capital“ komanda. Į šį rizikos kapitalo fondą planuojama investuoti 13,76 mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų po to, kai atrinkta komanda pritrauks reikiamą privačių lėšų sumą ir bus suderinta fondo steigimo sutartis.

Stabdomas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Parama darbui“
2018 m. balandžio 27 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija priėmė sprendimą stabdyti paraiškų priėmimą pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos visuotinės dotacijos priemonę „Parama darbui“ (toliau – Priemonė) ir poreikį koreguoti Priemonės finansavimo sąlygas.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
3
4
5
6
7
10
11
13
16
17
20
23
24
25
27
28
01

Sekite naujienas

RSS
ddd