Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

157 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
ES investicijų atveriamos perspektyvos: nuo smulkių verslų iki tarptautinio masto projektų
2018 m. kovo 19 d. / Finansų ministerija

Europos Sąjungos (ES) investicinių fondų lėšas sėkmingai investuoja ne tik valstybinės įstaigos, bet ir regionų bendruomenės bei pavieniai žmonės, pradedantys savo verslą, kuriantys bendrijas, ieškantys tarptautinių partnerių. Tai rodo jau dešimtą kartą LR Finansų ministerijos organizuojamo geriausių ES investicinių projektų vykdytojų konkurso „Europos burės“ pirmosios paraiškos, šiemet peržengusios šalies ribas

Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus pagal priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“
2018 m. kovo 14 d. / Energetikos ministerija

Energetikos ministerija kviečia teikti projektinius pasiūlymus pagal priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.

Valstybės projektų sąrašas Nr. 2 papildytas Šiaurės Rytų Lietuvos elektros perdavimo tinklo modernizavimo projektu
2018 m. kovo 8 d. / Energetikos ministerija

Energetikos ministro įĮsakymu valstybės projektų sąrašas Nr. 2  papildytas projektu „Šiaurės Rytų Lietuvos elektros perdavimo tinklo optimizavimas ir paruošimas sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos energetikos sistema“.

Rangos pirkimai: sukurta skaičiuoklė kainos ir kokybės santykiui vertinti

CPVA Pažeidimų prevencijos skyriaus specialistų komanda kviečia naudotis jų sukurta skaičiuokle – įrankiu, kuri padės vertinti kainos ir kokybės santykį rangos ir projektavimo paslaugų viešuosiuose pirkimuose.

„Europos burės 2018"
2018 m. kovo 5 d. / Finansų ministerija

Jau dešimtą kartą Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Kvietimas

Futurologas iš Estijos įvardijo tris svarbiausias kryptis Lietuvos Vyriausybei
2018 m. kovo 5 d. / Finansų ministerija

Digitalizacijos eksperto ir futurologo esto Valdek Laur teigimu, įsibėgėjant ketvirtosios pramonės revoliucijai, kuomet keičiasi viso pasaulio ekonominė situacija ir verslo bei darbo rinkos tendencijos, kiekviena konkurencinga valstybė turėtų skirti ypatingą dėmesį trims prioritetinėms sritims. Tai – švietimas, aplinkosauga ir informacinių technologijų (IT) paslaugų, pirmiausia – 5G tinklų – plėtojimas.

Naujienlaiškis nr. 11
2018 m. vasario 27 d. / Finansų ministerija

Naujienlaiškį galite parsisiųsti čia

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd