Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

315 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Verslininkams bus teikiamos garantijos už faktoringo sandorius
2017 m. liepos 18 d. / Ūkio ministerija
Siekdama palengvinti įmonių atsiskaitymus su prekybos partneriais ir paskatinti eksporto augimą, Ūkio ministerija greitu metu įgyvendins verslui skirtą naują portfelinių garantijų finansinę priemonę „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams“. Priemonei numatyta skirti iki 4 mln. eurų iš į kontroliuojantįjį INVEGA fondą grįžusių ir grįšiančių lėšų.
Energetikos ministerija parengė priemonės Nr. 04.3.2-LVPA-K-102 „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 2 patvirtinimo“ projektą
2017 m. liepos 17 d. / Energetikos ministerija

Energetikos ministerija parengė priemonės Nr. 04.3.2-LVPA-K-102 „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 2 patvirtinimo“ projektą.

Europos socialinio fondo agentūros naujienos
2017 m. liepos 14 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Kviečiame skaityti Europos socialinio fondo agentūros naujienlaiškį.

Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų įmonėms – galimybė investuoti į savo darbuotojus
2017 m. liepos 14 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) įmones nuo 2017 m. liepos 31 d. kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Inostažuotė“.

Žagarės regioninis parkas kvepia vyšniomis ir dvarišku oru !
2017 m. liepos 13 d. / Aplinkos ministerija

Iš šalyje esančių 30-ties regioninių parkų Žagarės regioninis parkas yra vienas mažiausių, tačiau pilnas nuostabių ir išskirtinių parko vertybių. Savo 25-metį švenčiantis Žagarės regioninis parkas savo lankytojams nuolat pateikia, ką pamatyti ir aplankyti. Idėjų nestokojanti parko direkcijos komanda nenustygsta ir vis organizuoja renginius, edukacinius užsiėmimus ir kitas veiklas. Vienas tokių – jau tradiciniu tapęs Žagarės vyšnių festivalis, kuris vyks šį savaitgalį, liepos 14-16 dienomis.

Pasistengti verta: metų gaminys - ES investicijų rezultatas
2017 m. liepos 13 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Daug gerų ir vertų dėmesio projektų būtų galima pateikti kaip pavyzdžius būsimiems priemonės „Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai“ pareiškėjams. Dauguma įmonių, jau įgyvendinusių projektus pagal šią priemonę, turbūt pasakytų - svarbiausia susikaupti ir žengti pirmuosius žingsnius.

„Ieškomas inovatorius!“ – pateik idėją ir kurk startuolį

 

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti naujame konkurse „Ieškomas inovatorius!“, kurį laimėję perspektyviausieji įsteigs naujas technologines įmones ir gaus projekto „InoSpurtas“ paslaugas.

 

Aplinkos projektų valdymo agentūra su partneriais pradėjo įgyvendinti Dvynių projektą Gruzijoje
2017 m. liepos 4 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Valstybinė miškų tarnyba, Aplinkos projektų valdymo agentūra ir Centrinė projektų valdymo agentūra pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių programos finansuojamą projektą „Tvaraus miškų valdymo stiprinimas Gruzijoje”.

Kvietimas dalyvauti studentų mokslo darbų konkurse
2017 m. liepos 3 d. / Finansų ministerija

Studentai, rengę ir apgynę savo baigiamuosius kursinius, bakalauro ar magistro darbus ES investicijų tematika, kviečiami dalyvauti konkurse. Šeši studentai, kurių darbus konkurso komisija įvertins geriausiai, pasidalins 4500 eurų vertės premiją!

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Liepa 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
26 27 28 29 30
1
2
6
7
8
9
10
14
15
16
17
22
23
29
30
31
01 02 03 04 05 06

Sekite naujienas

RSS