Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

262 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
ES investicijų naudą gyventojai dažniausiai pastebi regionuose
2018 m. balandžio 11 d. / Finansų ministerija

Lietuvos gyventojams pro akis neprasprūsta Europos Sąjungos (ES) investicijomis finansuoti projektai. Daugiausiai arba net 44 proc. šalies gyventojų pastebėjo atsinaujinusius miestus ir kaimiškas vietoves, 33 proc. teigia besinaudojantys susisiekimo ir transporto projektų rezultatais.

Naujienlaiškis nr. 13
2018 m. balandžio 9 d. / Finansų ministerija

Naujienlaiškį galite parsisiųsti čia.

„Kavos draugo“ įkūrėjas Aurimas: „Lietuva yra pati geriausia vieta kurti verslą“

Kai Aurimas Vainauskas su bičiuliu Vytautu prieš trejus metus sugalvojo kurti nuosavą verslą, aplinkiniai bandė atkalbėti nuo šios minties. Skeptiškas nusiteikimas bičiulių neįveikė ir jie įkūrė „Kavos draugą“, siūlantį rinkai viską, kas susiję su kava – nuo pupelių ir kavos aparatų iki jų priežiūros. Bičiuliai džiaugiasi, kad pavyksta žengti po žingsnį į priekį, žvalgosi į Europos rinkas ir, nepaisant pradžioje sulaukto negatyvo, Lietuvą vadina viena geriausių vietų pradėti verslą.

Savivaldybių darželiai taikosi prie smalsaus vaiko

Viduryje grupės – kubas, kuriame yra sanitarinis mazgas, o aplink jį ratu išdėstytos skirtingo dydžio ir paskirties erdvės. Vaikai turi galimybę judėti iš vienos erdvės į kitą, pabūti vienumoje ar kai nori sukurti kokį „sekretą“, žaisti 4-5 vaikų grupelėmis arba visi kartu. Geras oras? Kūrybiniai užsiėmimai vyksta terasoje, į kurią patenki tiesiai iš grupės, neįveikdamas keliasdešimt laiptelių per ilgą koridorių. Tokį vaizdą tikėčiausi pamatyti privačiame darželyje, bet ne valstybiniame.

Finansinių priemonių naudojimas investicijų skatinimui
2018 m. kovo 27 d. / Finansų ministerija
Lietuvoje siekiama sukurti nacionalinių plėtros įstaigų veikimo teisinę bazę, kuri padėtų spręsti finansavimo klausimus įvairiose srityse, kur finansiškai gyvybingi projektai dėl didelės rizikos ar ilgo atsiperkamumo negali gauti finansavimo. Tokiam pasiūlymui, siekiant užtikrinti reikalingą finansavimą viešojo sektoriaus, verslo ir ūkio subjektams, šiandien po pateikimo pritarė Vyriausybė. „Nacionalinių plėtros įstaigų sukūrimas leis skatinti investicijas ir išnaudoti finansines priemones, kurios užtikrins investicijų tęstinumą, nes paskolintos ar investuotos lėšos sugrįžta ir yra naudojamos kitiems projektams finansuoti. Taip sumažinama investicijų kaina, pritraukiama daugiau privačių lėšų, skatinamas naujų darbo vietų kūrimas ir jų išlaikymas bei bendrojo vidaus produkto augimas“, — teigia finansų ministras Vilius Šapoka.
Tyrimas: ES investicijų naudą labiausiai pastebi regionų gyventojai
2018 m. kovo 27 d. / Finansų ministerija

Daugiau nei pusė apklausoje dalyvavusių Lietuvos gyventojų jaučia teigiamą Europos Sąjungos (ES) investicijų įtaką gyvenimo kokybei, o priešingai mano 13 proc. gyventojų. Tokius rezultatus parodė bendrovės „Spinter tyrimai“ nuomonių tyrimas, kurio metu apklausta per 4500 Lietuvos gyventojų. Optimistiškiausiai ES investicijų poveikį vertina Tauragės ir Jurbarko gyventojai, o mažiausiai teigiamų pokyčių įžvelgia Šakių ir Kauno rajono žmonės.

Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ II etapo paraiškų tarpinė vertinimo apžvalga
2018 m. kovo 23 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Šiuo metu VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA ) vertina priemonės “Intelektas. Bendri verslo – mokslo projektai” II-ojo etapo paraiškas.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd