Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

210 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Europos Sąjungos ir Lietuvos vėliavos, autor. : BNS foto
ES fondų valdymo ir kontrolės sistema Lietuvoje atitinka ES keliamus reikalavimus
2016 m. rugpjūčio 1 d. / Finansų ministerija

Lietuvoje veikianti ES fondų valdymo ir kontrolės sistema atitinka ES reglamentuose jai keliamus reikalavimus. Tokią besąlyginę nuomonę pareiškė Valstybės kontrolė, atlikusi 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų valdymo ir kontrolės sistemos (VKS) institucijų atitikties jų paskyrimo kriterijams auditą.

Aktuali informacija priemonės „Auditas pramonei LT“ projektų vykdytojams
2016 m. rugpjūčio 1 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Dėl galimybės pasinaudoti priemone „Dalinis palūkanų kompensavimas“.

Persirašytos visos priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo ūkio gerinimas“ paramos sutartys
2016 m. liepos 30 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Informuojame, kad jau persirašytos visos Nr. 05.3.2-APVA-V-013 priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo ūkio gerinimas“ paramos sutartys ir jų duomenys suvesti į 2014-2020 m. laikotarpio projektų įgyvendinimo posistemį (SFMIS 2014). 

„Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai.“: po pirmojo vertinimo etapo konkursą tęsia 151 paraiška
2016 m. liepos 28 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pristato priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo“ projektai“ pirmojo vertinimo etapo rezultatus, kuriuos galima rasti čia.

R.Budbergytė: ES investicijų regionuose tikslas – mažinti socialinę atskirtį, kurti naujas darbo vietas
2016 m. liepos 28 d. / Finansų ministerija

Nors Europos Sąjungos (ES) fondų investicijos Lietuvoje sudaro apie 70 proc. visų viešųjų investicijų ir šiuo metu yra pagrindinis investicijų šaltinis į Lietuvos ekonomikos augimą bei darbo vietų kūrimą, regionuose „liūto dalis“ ES pinigų vis dar „įsisavinama“ ir tik apie 12 proc. investuojama į ekonominę infrastruktūrą bei verslo sąlygų gerinimą.

„Invega“ steigia dukterinę įmonę naujai Ūkio ministerijos rizikos kapitalo priemonei įgyvendinti

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), siekdama skaidriai ir veiksmingai įgyvendinti naują finansų inžinerijos priemonę „Ko-investicinis fondas I“, įsteigė dukterinę bendrovę UAB „Kofinansavimas“. „Invegos“ dukterinė įmonė valdys naujai steigiamą Ko-investicinį rizikos kapitalo fondą I, kurio veiklai Ūkio ministerija skyrė iki 11 mln. eurų iš į INVEGOS fondą grįžusių ir grįšiančių lėšų.

Lietuvos institucijos perdavė Makedonijos kolegoms patirtį, užkardant nesąžiningą ES lėšų naudojimą
2016 m. liepos 14 d. / Finansų ministerija

Skopjė, Makedonijoje, sėkmingai baigtas įgyvendinti Lietuvos institucijų vykdytas Europos Sąjungos (ES) Dvynių projektas „Parama efektyviai prevencijai ir kovai su sukčiavimu bei pažeidimais, naudojant ES fondų lėšas“.

Paskelbtas rekordinis mokslo institucijų teikiamų paslaugų sąrašas: verslininkai raginami ieškoti partnerių bendriems projektams
2016 m. liepos 11 d. / Ūkio ministerija

Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia verslininkus bendradarbiauti su mokslo ir studijų institucijomis ir rengtis bendriems inovacinių čekių projektams.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
5
10
11
17
18
24
25
30
01 02

Sekite naujienas

RSS