Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

218 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rizikos pasidalijimo fondas leis papildomai atnaujinti apie 1 500 daugiabučių
2016 m. rugsėjo 15 d. / Finansų ministerija

Šiandien finansų ministrė Rasa Budbergytė su Europos investicijų banko (EIB) viceprezidentu Janu Vapaavuori aptarė Rizikos pasidalijimo fondo steigimą, Europos strateginių investicijų fondo (EFSI) veiklą ir kitus klausimus.

Viešųjų pirkimų tarnyba rengia naujas standartines atviro konkurso sąlygas ir kviečia dalyvauti apklausoje
2016 m. rugsėjo 13 d. / Finansų ministerija

Viešųjų pirkimų tarnyba rengia naujas standartines atviro konkurso sąlygas, kurios bus taikomos priėmus naują Viešųjų pirkimų įstatymo redakciją ir Pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ir pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymą.

Pradedantiems verslą – palankus finansavimas iš grįžusių lėšų
2016 m. rugsėjo 12 d. / Finansų ministerija

Labai mažos, mažos įmonės ir fiziniai asmenys, pradedantys verslą, netrukus galės palankesnėmis nei rinkos sąlygomis gauti paskolas verslo pradžiai iš „Verslumo skatinimo fondo 2014–2020“. Numatoma, kad gaunantys lengvatines paskolas galės pasinaudoti ir garantijomis už suteiktas paskolas, o tam bus naudojamos jau grįžusios Verslumo skatinimo fondo (VSF) paskolų lėšos.

Stebėsenos komitetas patvirtino regionų verslui svarbios priemonės atrankos kriterijus
2016 m. rugsėjo 8 d. / Finansų ministerija

Septintajame šių metų Stebėsenos komiteto posėdyje pristatyta prieš dvejus metus patvirtintos 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos įgyvendinimo pažanga, aptartos viešosios infrastruktūros finansavimo galimybės finansų inžinerijos priemonėmis. Posėdyje taip pat patvirtinti dar devynių priemonių atrankos kriterijai, tarp jų – regionuose veikiančių  mažų ir vidutinių įmonių laukiamos priemonės “REGIO INVEST LT+”.

Regionų verslininkams bus pristatytas Verslo konsultantų tinklas

Ūkio ministerija, siekdama paskatinti Lietuvos regionuose naujų verslų kūrimąsi ir esamų plėtrą, pradeda informacinių renginių ciklą, kuriuose bus pristatytos Verslo konsultantų tinklo ir Europos Sąjungos (ES) investicijų galimybės smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams. Pirmasis renginys „Verslo konsultantų tinklas: profesionalų konsultacijos tavo verslo plėtrai“ vyks rugsėjo 19 d. Utenoje, taip pat numatomi renginiai Alytuje, Anykščiuose ir Jonavoje.

Laikinai stabdomas paraiškų pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“ priėmimas

Atsižvelgus į tai, kad nuo 2016 m. liepos 1 d. pasikeitė minimalus darbo užmokestis, keičiami priemonės „Verslo konsultantas LT“ apraše nurodyti fiksuotųjų įkainių dydžiai. Dėl keitimų laikinai stabdomas paraiškų priėmimas.

Finansų ministrė: investicijų sparta turi augti, bet privalome užtikrinti ir kokybę
2016 m. rugpjūčio 31 d. / Finansų ministerija

Šiandien Finansų ministerija Vyriausybei pristatė kaip Lietuva naudoja 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų lėšas. Investicijų sparta auga, tačiau finansų ministrė Rasa Budbergytė akcentavo, kad sparta, kokybė ir atsakingas pasirinkimas turi eiti greta.   

Sėkmingai įgyvendinus projektus – beveik 240 mln. eurų ES išmokų
2016 m. rugpjūčio 29 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerija išsiuntė Europos Komisijai pirmąjį prašymą išmokėti iš Europos Sąjungos biudžeto 240 mln. eurų už deklaruotas tinkamas 2014-2020 m. laikotarpio išlaidas.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Liepa 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
26 27 28 29 30
1
2
6
7
8
9
10
14
15
16
17
22
23
29
30
31
01 02 03 04 05 06

Sekite naujienas

RSS