Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

215 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
„Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai.“: po pirmojo vertinimo etapo konkursą tęsia 151 paraiška
2016 m. liepos 28 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pristato priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo“ projektai“ pirmojo vertinimo etapo rezultatus, kuriuos galima rasti čia.

R.Budbergytė: ES investicijų regionuose tikslas – mažinti socialinę atskirtį, kurti naujas darbo vietas
2016 m. liepos 28 d. / Finansų ministerija

Nors Europos Sąjungos (ES) fondų investicijos Lietuvoje sudaro apie 70 proc. visų viešųjų investicijų ir šiuo metu yra pagrindinis investicijų šaltinis į Lietuvos ekonomikos augimą bei darbo vietų kūrimą, regionuose „liūto dalis“ ES pinigų vis dar „įsisavinama“ ir tik apie 12 proc. investuojama į ekonominę infrastruktūrą bei verslo sąlygų gerinimą.

„Invega“ steigia dukterinę įmonę naujai Ūkio ministerijos rizikos kapitalo priemonei įgyvendinti

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), siekdama skaidriai ir veiksmingai įgyvendinti naują finansų inžinerijos priemonę „Ko-investicinis fondas I“, įsteigė dukterinę bendrovę UAB „Kofinansavimas“. „Invegos“ dukterinė įmonė valdys naujai steigiamą Ko-investicinį rizikos kapitalo fondą I, kurio veiklai Ūkio ministerija skyrė iki 11 mln. eurų iš į INVEGOS fondą grįžusių ir grįšiančių lėšų.

Lietuvos institucijos perdavė Makedonijos kolegoms patirtį, užkardant nesąžiningą ES lėšų naudojimą
2016 m. liepos 14 d. / Finansų ministerija

Skopjė, Makedonijoje, sėkmingai baigtas įgyvendinti Lietuvos institucijų vykdytas Europos Sąjungos (ES) Dvynių projektas „Parama efektyviai prevencijai ir kovai su sukčiavimu bei pažeidimais, naudojant ES fondų lėšas“.

Paskelbtas rekordinis mokslo institucijų teikiamų paslaugų sąrašas: verslininkai raginami ieškoti partnerių bendriems projektams
2016 m. liepos 11 d. / Ūkio ministerija

Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia verslininkus bendradarbiauti su mokslo ir studijų institucijomis ir rengtis bendriems inovacinių čekių projektams.

Skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ – tarp pretendentų į tarptautinį apdovanojimą
2016 m. liepos 8 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos ir partnerių iniciatyva „Jonvabaliai“ už skaidrumo ir atsakingumo skatinimą, naudojant Europos Sąjungos lėšas,  pateko į  Europos Komisijos (EK) „RegioStars 2016“ apdovanojimų finalą.

Dėl naudojimosi duomenų mainų svetaine
2016 m. liepos 7 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Informuojame, jog šiuo metu aktyviai pradedama naudoti duomenų mainų svetainė (toliau – DMS). Projektų vykdytojai įgyvendinančiosioms institucijoms teikia informaciją apie DMS naudotojus, kuriems bus suteikiamos „Projekto vykdytojo atstovo“ ir „Projekto administratoriaus“ teisės.

Išmokėjimai ES fondų projektams perkopė 0,5 milijardo eurų
2016 m. liepos 7 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos duomenimis, birželio pabaigoje pagal 2014–2020 m. ES fondų veiksmų programą įgyvendinamiems projektams išmokėta daugiau kaip pusė milijardo eurų – 556,2 mln.  Iš jų 536,8 mln. eurų - ES lėšos, 19,4 mln. eurų – bendrojo finansavimo dalis. 

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
5
10
11
17
18
24
25
30
01 02

Sekite naujienas

RSS