Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

221 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Renovuojamas daugiabutis, autor. : BNS foto
Renovacijos pagreičiui išlaikyti – papildomas valstybės indėlis
2016 m. lapkričio 30 d. / Finansų ministerija

Vyriausybė, siekdama skatinti daugiabučių namų atnaujinimo programą, posėdyje pritarė Finansų ministerijos siūlymui toms reikmėms skirti papildomus 7 mln. eurų iš valstybės vardu pasiskolintų lėšų. Poreikis nustatytas, įvertinus dar šiemet planuojamų užbaigti projektų skaičių.

ES projektų vykdytojai bus konsultuojami Kaune ir Šilutės rajone
2016 m. lapkričio 29 d. / Finansų ministerija

Šiandien ir rytoj Finansų ministerija tęsia konsultacijas Europos Sąjungos (ES) fondų lėšomis finansuojamų projektų vykdytojams. 

Stabdomas priemonės „54+“ paraiškų vertinimas
2016 m. lapkričio 25 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pavedimu Europos socialinio fondo agentūra stabdo  priemonės „54+“ paraiškų vertinimą.

Gyventojų nuomonė: esame europiečiai, tačiau prisidėti prie europinių pokyčių neskubame
2016 m. lapkričio 25 d. / Finansų ministerija

Trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų jaučiasi esantys Europos piliečiais, dar daugiau žmonių įžvelgia Europos Sąjungos (ES) investicijų naudą socialiniams ir ekonominiams pokyčiams šalyje, tačiau dauguma mano patys negalintys prisidėti prie socialinių pokyčių ir problemų sprendimo.

Užsienio investuotojams – lankstesnis paraiškų ES fondų lėšoms gauti pateikimas
2016 m. lapkričio 23 d. / Finansų ministerija

Užsienio investuotojams, ketinantiems kurti naują ar plėsti esamą mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros infrastruktūrą Lietuvoje, bus taikoma tęstinė projektų atranka pagal Ūkio ministerijos administruojamą priemonę „SmartInvest LT+“. Tą numato finansų ministro įsakymu pakeistos Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės. Tokia projektų atranka iki šiol buvo taikoma tik mažiems, nesudėtingiems vienarūšių veiklų projektams.

Paskelbtas priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ kvietimas teikti paraiškas
2016 m. lapkričio 22 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra kviečia privačias, valstybės ir savivaldybės įmones teikti paraiškas pagal priemonę „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“.

Lietuvos mokslų akademija kviečia dalyvauti Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkurse , autor. :
Lietuvos mokslų akademija kviečia dalyvauti Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkurse
2016 m. spalio 3 d. / Kitos

Lietuvos mokslų akademija skelbia Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkursą ir kviečia jame dalyvauti.

„Invega“ steigia dukterinę įmonę naujai Ūkio ministerijos rizikos kapitalo priemonei įgyvendinti

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), siekdama skaidriai ir veiksmingai įgyvendinti naują finansų inžinerijos priemonę „Ko-investicinis fondas I“, įsteigė dukterinę bendrovę UAB „Kofinansavimas“. „Invegos“ dukterinė įmonė valdys naujai steigiamą Ko-investicinį rizikos kapitalo fondą I, kurio veiklai Ūkio ministerija skyrė iki 11 mln. eurų iš į INVEGOS fondą grįžusių ir grįšiančių lėšų.

„Invega“ plečia kompetencijas dėl ilgalaikių investicijų skatinimo

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), siekdama sustiprinti bendradarbiavimą su ES finansinėmis institucijomis ir ilgalaikio investavimo žinių keitimąsi bei patirties kaupimą, tapo Europos ilgalaikių investuotojų asociacijos (ELTIA, ang. European Long-Term Investors Association) asocijuota nare. Naujoji narystė leis INVEGAI laiku susipažinti su aktualiausia informacija, įgyti žinių ir gerosios patirties iš Europos ilgalaikių investuotojų bei dalyvauti atstovaujant nacionalinei pozicijai, kai valstybė atliks ilgalaikes investicijas.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Lapkritis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
30 31
1
4
5
7
11
12
16
18
19
21
23
24
25
26
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS
ddd