Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

225 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Viešuosiuose aptarimuose organizatoriai ragina išsinerti iš formalaus rūbo
2017 m. gruodžio 5 d. / Finansų ministerija

Suorganizuoti viešą projekto aptarimą taip, kad visuomenė norėtų į jį ateiti – nelengva užduotis. Kad žmonės skirtų savo laiką atvykti į pristatymą, šis turi ne tik būti įtraukiantis, bet ir įtikinti juos, jog kiekvieno balsas bus išgirstas. Todėl pirmieji 2018-ųjų metų „Europos burių“ apdovanojimų nominantai neabejoja – atvirumas visuomenei turi prasidėti dar prieš susitikimus.

Sėkmės skaičius penki. Kaip panevėžietei pavyko sukurti sėkmingą verslą?

Skaičius penki verslininkei Dovilei Aleksienei atnešė sėkmę. „Tai buvo penktoji mano verslo idėja“, – šypsodamasi prisimena Panevėžyje gyvenanti moteris, įkūrusi įmonę UAB „DoliOp“. Dovilė ir jos komanda turi keturių žodžių šūkį, puikiai apibūdinantį jos įkurtą vaikų žaidimų kambarį „Voro bokštas“ – „Mes už gražias šventes“. „Jei yra vaiko gimtadienis – jį ir jo tėvelius turi supti malonus draugiškas kolektyvas, švari jauki žaidimų erdvė, gražiai papuoštos salės, laiku pristatytos gimtadienio vaišės. Jei yra parduotuvės atidarymas – mūsų balionų pynės turi būti laiku pritvirtintos, jei yra personažo iškvietimas į namus – personažas turi suteikti daug džiaugsmo vaikui“, – įsitikinusi jau beveik trejus metus sėkmingam verslui vadovaujanti Dovilė.

Kryptingas tikslo siekimas padėjo marijampolietei sukurti sėkmingą verslą

Atsidavimas darbui, kokybės siekis, lankstumas sprendžiant įvairias situacijas, konkurencingumas rinkoje. Šie dalykai įmonei UAB „Geopora“, įsikūrusiai Marijampolės mieste, padeda sparčiai žengti į priekį. „Mūsų įmonė gimė visai neseniai. Ją įkūrėme 2016-aisiais metais. Užsiimame geodezine veikla: atliekame pastatų, statinių bei žemės sklypų kadastrinius matavimus, sudarinėjame topografinius planus, rengiame inžinerinių tinklų planus ir teikiame kitas geodezines paslaugas, konsultuojame“, – sako verslininkė Greta Ražinskienė. Kokia yra sėkmingo Gretos verslo paslaptis ir kaip jai pavyksta sparčiai judėti į priekį?

Unikalaus Kauno vaikų darželio sėkmė: vaikai moko pedagogus

„Labai džiaugiamės, kad ryžomės surizikuoti ir įkūrėme darželį. Laimingi esame ne tik mes, tačiau ir vaikai bei jų tėveliai“, – sako Kauno „Montessori“ darželio vadovas Martynas Orlauskas. Per trejus metus vienintelis toks darželis Kaune spėjo užsitarnauti gerą vardą, o vadovai jau svarsto apie plėtrą. „Mes neruošiame genijų, mes tik galime kiekvienai asmenybei suteikti galimybę atskleisti savo gebėjimus, tapti laisvai, gyventi saugiai ir harmoningai“, – sako M. Orlauskas. Kodėl šis darželis yra toks ypatingas ir sėkmingas?

Sėkmingą verslą lėmė žinomas prekės vardas ir užsispyrimas

Gera komanda, užsispyrimas, punktualumas ir pažadų tesėjimas. Tokia yra alytiškio Henriko Kirkliausko verslo sėkmės paslaptis. Jau septynerius metus įmonei UAB „Ingusta“ vadovaujantis H. Kirkliauskas sako, kad miško, parko, sodo technikos įrankių paklausa stipriai išaugo. Kaip vyrui taip pavyksta plėtoti verslą ir kaip pakartoti jo sėkmės istoriją?

Klaipėdiečio verslo sėkmės istorija: nuo samdomo darbuotojo iki sėkmingo verslininko

„Turėjau nueiti ganą netrumpą kelią, kol sukūriau tai, ką šiandien turiu“, – pokalbį pradeda klaipėdietis Andrius Kundrotas, vadovaujantis statybų įmonei UAB „Neilukas“. A. Kundrotas nepabūgo mesti samdomo darbo ir įkurti įmonę, kuri šiandien džiaugiasi sukūrusi daugiau kaip 20 pastovių darbo vietų.

Skelbiama finansų įstaigų atranka garantijoms už faktoringo sandorius teikti

Šalies įmonėms netrukus bus sudarytos palankesnės sąlygos atsiskaityti su prekybos partneriais – šiuo metu skelbiama finansų įstaigų, kurios įgyvendins Ūkio ministerijos priemonę „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams“, atranka. Ši priemonė padės labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (VMĮ) plėtoti įmonių veiklą bei sureguliuoti apyvartinių lėšų trūkumą.

Darbuotojų trūkumo problemą sprendžia priimdami jaunuolius

Neretai įmonės, kurioms trūksta darbuotojų, randa įvairių išeičių. Viena tokių – į darbą priimti darbo patirties neturinčius, tačiau labai motyvuotus darbuotojus, vos baigusius mokyklą ar pradėjusius studijuoti universitete. Įmonių vadovai tikina, kad darbo patirties neturinčių jaunuolių priėmimas turi savų pliusų, ilgainiui atnešančių naudos įmonei.

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

Jau nebe pirmus metus skambantys Lietuvos verslininkų priekaištai, kad šalyje trūksta kvalifikuotų programuotojų bei inžinierių turi aiškų pagrindą. Būtent IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. Dėl jų trūkumo kai kurios įmonės pasiruošusios apmokyti nieko apie programavimą neišmanančius jaunuolius. Kokios dar specialybės Lietuvoje šiuo metu paklausiausios?

5 principai, kurių negalima ignoruoti, kreipiantis dėl verslo paskolos

Europos Sąjungoje (ES) 2016 m. buvo atmesta 7 proc. įmonių prašymų suteikti paskolą – tai 1 procentiniu punktu mažiau negu užpernai. Nepaisant to pastebima, kad nors piką per ekonominę krizę pasiekęs paraiškų atmetimo bumas slūgsta, bendra tendencija nesikeičia –prieš bankus geriau pasirodo didelės bendrovės.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd