Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

318 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
DĖKOJAME, KAD JAU 15 METŲ ESATE KARTU!
2017 m. rugpjūčio 25 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Rugpjūčio 22-ąją Europos socialinio fondo agentūra (ESFA) minėjo savo 15-os metų sukaktį.

Riešutų sviestą be priemaišų gaminantis Rytis: „Bandant sugadintas tikrai ne vienas „blenderis“
2017 m. rugpjūčio 25 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Dieną, kai metė darbą ir nėrė į kūrybos bei iššūkių kelią, Rytis Petrauskas prisimena su šypsena. Metęs darbą jaunas vyras sugalvojo imtis verslo – gaminti riešutų sviestą. Kodėl tai buvo savotiška kūryba? Rytis Petrauskas juokiasi, kol „gimė“ 100 proc. natūralus riešutų sviestas, be jokių priemaišų, pridėtinio cukraus ar druskos, buvo „sumaitotas“ ne vienas „blenderis“ ir virtuvinis kombainas.

Rikiuojasi būsimi investuotojai į lietuviškus startuolius: pirmieji – danai
2017 m. rugpjūčio 24 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Lietuviškiems verslo startuoliams atsiranda vis daugiau galimybių pritraukti kapitalo pačioje pirminėje projekto vystymo stadijoje. UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) įsteigta dukterinė įmonė „Kofinansavimas“  pasirašė sutartis su Danijos piliečių valdomomis bendrovėmis „Blue lime labs“, „Gudee“ ir „Circle Venture Capital“, kurios pasiryžusios su valstybės indėliu investuoti į startuolių verslo idėjas.

Užupyje batų krautuvę įkūręs Jurgis: „Į Vilnių atvežame jaunosios kartos dizainerių kūrybą“
2017 m. rugpjūčio 23 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Jauki batų parduotuvėlė Užupyje, jaukiu pavadinimu „Vėjas gluosniuose“ – vienas iš daugelio spontaniškų Jurgio Čižikovo verslo sumanymų. Tik dalis jų taip ir liko jauno vyro galvoje, o batų krautuvė viename gražiausių sostinės rajonų tapo malonia realybe. Nors naujos kartos kūrėjų iš užsienio avalynę siūlanti parduotuvėlė gyvuoja neilgai, Jurgis jau turi begalę planų, kaip dar labiau ją tobulinti ir plėsti verslą.

Investicijos reikšmingai prisideda prie bendros ES rinkos stiprinimo
2017 m. rugpjūčio 23 d. / Finansų ministerija

Remiantis Finansų ministerijos užsakymu atliktu 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) fondų investicijų poveikio Lietuvos ūkiui vertinimu numatoma, kad Lietuva investuodama į inovacijas ir mokslinius tyrimus reikšmingai prisidės prie šalies ekonomikos augimo, taip pat šios lėšos turės teigiamos įtakos bendros ES ir šalių-donorių rinkų stiprinimui.

Iki vasaros pabaigos – galvosūkių konkursas apie ES investicijas
2017 m. rugpjūčio 22 d. / Finansų ministerija

Iki pat vasaros pabaigos visi daug žinantys apie ES investicijas Lietuvoje, gali dalyvauti galvosūkių konkurse #EuroposGalvosūkiai ir varžytis dėl aktyviausiems dalyviams skirtų specialių prizų.

„Harmman“ prekės ženklą įkūrusi Živilė: „Klasikiniai drabužiai gali būti nenuobodūs“​​​​​​​
2017 m. rugpjūčio 22 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Atsiradusi rutina ilgalaikiame darbe Živilei Štilpaitei vis dažniau sukeldavo minčių apie nuosavą verslą. Moteris tikina puikiai žinojusi, kaip turi veikti verslo „struktūra“, o pačią idėją net to nesuvokdami pasufleravo kolegos ir bičiuliai. Jų patirtis, lūkesčiai ir poreikiai komandiruočių metu sugulė į nenuobodžių ir patogių vyriškų kostiumų „Harmman“ prekinį ženklą. Jį Živilė vysto ne viena, su dizainerio Kęstučio Lekecko pagalba.

Investavusi 1 mlrd. eurų ES lėšų – Lietuva viena sparčiausių Europoje
2017 m. rugpjūčio 21 d. / Finansų ministerija

Naujausiais Finansų ministerijos duomenimis už atliktas investicijas projektų vykdytojams jau išmokėta 1 mlrd. eurų 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) lėšų. Lietuva yra tarp pirmaujančių valstybių pagal 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų lėšų panaudojimą.

Pirmąjį pusmetį – rekordinis smulkiųjų įmonių susidomėjimas paskolų ir lizingo garantijomis
2017 m. rugpjūčio 18 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Smulkios ir vidutinės įmonės (SVV) vis drąsiau ima paskolas iš bankų ir kredito unijų bei įsigyja gamybinę įrangą finansinio lizingo būdu, pasinaudodamos garantijų galimybe. Šiemet pirmąjį pusmetį trečdaliu daugiau garantijų prašymų sulaukusi verslo skatinimo priemones įgyvendinanti UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pastebi, kad investicinius projektus skolintomis lėšomis vis dažniau ryžtasi įgyvendinti ne tik patyrę rinkos dalyviai, bet ir trumpiau nei metus veiklą vykdančios įmonės ir fiziniai asmenys.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugsėjis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
8
9
10
11
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
01

Sekite naujienas

RSS