Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

309 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Bus tvarkoma vandentvarkos infrastruktūra Kalvarijos savivaldybėje
2017 m. birželio 2 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Aplinkos projektų valdymo agentūra ir UAB „Kalvarijos komunalininkas" gegužės 24 d. sudarė projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje" sutartį.

Naujas įrenginys – sutaupytos dujos ir švaresnė atmosfera
2017 m. gegužės 31 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir AB „Amber Grid“ pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį, pagal kurią bus įgyvendinamas projektas – „Mobilaus dujų kompresoriaus, skirto dujoms perpumpuoti, įsigijimas“. Projekto investicijoms iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirta 568 tūkst. Eur.

Kietoji dalelė – tylioji oro teršėja !
2017 m. gegužės 31 d. / Aplinkos ministerija

Kietosios dalelės  –  pastovios mūsų gyvenimo palydovės.

Jau 45 -ąjį kartą birželio 5 dieną Pasaulyje bus minima Pasaulinė aplinkos apsaugos diena. Artėjant šiai dienai, Aplinkos ministerija kviesdama visus susimąstyti apie oro taršą ir skatindama prisidėti prie jos mažinimo organizuoja aplinkosaugos akciją:

                                                               „Pabėk nuo Kietosios dalelės“

Jau birželio 3 d. (šeštadienį) nuo 10 val. prisijunkime prie bėgimo už švarų orą Alytuje „Olimpinėje dienoje 2017”ir pabėkime nuo Kietosios dalelės. Įdomu ar mes ar ji esame greitesni ??? Išmėginkime jėgas !

 

Verslo finansavimas: belskitės ir bus atidaryta

Dauguma jaunų verslų siekia pritraukti investicijų ir sparčiai įsižiebti visu pajėgumu, tačiau neretai nutinka taip, kad dėl perdėto pasitikėjimo savimi ar patirties stokos verslo finansavimą rasti būna iš tiesų sudėtinga. Vis dėlto yra daugybė galimybių, padedančių jaunam verslui pasikloti finansinius pamatus. Apie jas ir klaidas, kurias dažniausiai daro jauni verslininkai, pasakoja UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) generalinis direktorius Audrius Zabotka, „Nextury Ventures“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas ir įmonės „SGS Watches“ bendraįkūrėjas Emilis Strimaitis. Apie tai jie diskutuos ir birželio pradžioje vyksiančiame didžiausiame jauno verslo forume „#LAUNCH 2017“, kur savo patirtimi dalysis savo sričių lyderiai.

Nacionalinė institucija tiesiogiai investuos į įmones

Verslą pradedančios ir plėtrą vykdančios Lietuvos labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės (toliau – MVĮ) greitu laiku galės kreiptis dėl investicijų į privačius rizikos kapitalo fondus bei verslo angelus, kurie kartu su rizikos kapitalo fondu „Koinvesticinis fondas“ teiks alternatyvų finansavimą. Tokia galimybė atsirado UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) kartu su dukterine įmone UAB „Kofinansavimas“ įsteigus komanditinę ūkinę bendriją (KŪB) „Koinvesticinis fondas“.

Pameistrystei skatinti ir kvalifikacijai darbo vietoje tobulinti – beveik 2,7 mln. eurų ES investicijų
2017 m. gegužės 30 d. / Ūkio ministerija
Darbo rinkos poreikius atitinkančiai kvalifikacijai pameistrystės forma įgyti ir įmonių darbuotojų mokymams kvalifikacijai darbo vietoje tobulinti skirta solidi Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų suma. Įsakymu skirtas 2,677 mln. eurų dydžio finansavimas dvylikai 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ projektų. Šios investicijos leis padidinti darbo našumą ir suteiks daugiau galimybių kvalifikaciją įgijusiems specialistams įsitvirtinti darbo rinkoje.
„Olimpinėje dienoje" aplenk Kietąją dalelę!
2017 m. gegužės 30 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Artėjant vasarai vis dažniau bėgame į lauką pasimėgauti grynu oru. Tačiau ar dažnai susimąstome apie oro kokybę? Saulėtas, giedras oras ir nestiprus vėjas sudaro palankias sąlygas didmiesčiuose koncentruotis kietosioms dalelėms. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, Vilniuje ir Klaipėdoje pastarosiomis dienomis vidutinė paros kietųjų dalelių koncentracija jau viršijo ribinę vertę.

 

 

Verslas skatinamas prisidėti prie studentų ugdymo
2017 m. gegužės 25 d. / Švietimo ir mokslo ministerija

Siekiant gerinti studentų ugdymo kokybę, darbdaviai skatinami aktyviai organizuoti praktikas įmonėse ir daugiau dėmesio skirti studentų verslumo bei kūrybiškumo ugdymui. Studentų praktikų organizavimo ir verslumo ugdymo projektams numatyta skirti beveik 3,5 mln. eurų ES struktūrinių fondų investicijų.

Regioniniai parkai mini 25-metį!
2017 m. gegužės 25 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Šiais metais minime Lietuvos regioninių parkų 25-metį. Ta proga regioninių parkų direkcijos kartu su etnografiniais ansambliais, vietos amatininkais, bendruomenėmis gegužės 26 d. susirenka Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Renginys įsilies į muziejaus po atviru dangumi organizuojamą šventę „Amatų diena su regioniniais parkais”.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
5
10
11
17
18
24
25
30
01 02

Sekite naujienas

RSS