Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

299 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Ekologiškumą skatinančioms įmonių konsultacijoms – beveik 1,5 mln. eurų ES investicijų
2017 m. gruodžio 11 d. / Ūkio ministerija
Ūkio ministerija kviečia labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) teikti paraiškas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Eco konsultantas LT“. Šiuo pirmuoju kvietimu planuojama paskirstyti iki 1,448 mln. eurų ES investicijų.
Visos mūsų nuotekos atsiduria Lietuvos upėse – ar jau laikas susirūpinti?
2017 m. gruodžio 11 d. / Aplinkos ministerija

Vandeniu nuplauti nešvarumai nuo mūsų rankų, drabužių, indų, grindų, sienų, plytelių, kartu su plovikliais, tirpikliais, skalbimo miteliais, šveitikliais ir kita buitine chemija keliauja tiesiai į nuotekų tvarkymo sistemą. Vėliau šis vanduo atsiduria mūsų upėse. Tiesa, prieš tai jis dar išvalomas nuotekų valyklose. Bet ar jos pilnai išvalo vandenį?

Turizmas Šiauliuose: užsieniečiai vis labiau pamilsta šį miestą

Nors šiandien dauguma lietuvaičių mano, kad turizmas kai kuriuose Lietuvos miestuose tikrai nėra Olimpo viršūnėje, tačiau VšĮ Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras turi kitokią nuomonę. 2008-aisiais duris atvėrusi įstaiga klesti ir džiaugiasi, kad čia apsilanko vis daugiau lietuvaičių bei užsieniečių. Kaip šiam centrui pavyksta pritraukti vis daug klientų ir jau 9-erius metus sparčiu žingsniu žengti į priekį?

Sėkmės skaičius penki. Kaip panevėžietei pavyko sukurti sėkmingą verslą?

Skaičius penki verslininkei Dovilei Aleksienei atnešė sėkmę. „Tai buvo penktoji mano verslo idėja“, – šypsodamasi prisimena Panevėžyje gyvenanti moteris, įkūrusi įmonę UAB „DoliOp“. Dovilė ir jos komanda turi keturių žodžių šūkį, puikiai apibūdinantį jos įkurtą vaikų žaidimų kambarį „Voro bokštas“ – „Mes už gražias šventes“. „Jei yra vaiko gimtadienis – jį ir jo tėvelius turi supti malonus draugiškas kolektyvas, švari jauki žaidimų erdvė, gražiai papuoštos salės, laiku pristatytos gimtadienio vaišės. Jei yra parduotuvės atidarymas – mūsų balionų pynės turi būti laiku pritvirtintos, jei yra personažo iškvietimas į namus – personažas turi suteikti daug džiaugsmo vaikui“, – įsitikinusi jau beveik trejus metus sėkmingam verslui vadovaujanti Dovilė.

Kryptingas tikslo siekimas padėjo marijampolietei sukurti sėkmingą verslą

Atsidavimas darbui, kokybės siekis, lankstumas sprendžiant įvairias situacijas, konkurencingumas rinkoje. Šie dalykai įmonei UAB „Geopora“, įsikūrusiai Marijampolės mieste, padeda sparčiai žengti į priekį. „Mūsų įmonė gimė visai neseniai. Ją įkūrėme 2016-aisiais metais. Užsiimame geodezine veikla: atliekame pastatų, statinių bei žemės sklypų kadastrinius matavimus, sudarinėjame topografinius planus, rengiame inžinerinių tinklų planus ir teikiame kitas geodezines paslaugas, konsultuojame“, – sako verslininkė Greta Ražinskienė. Kokia yra sėkmingo Gretos verslo paslaptis ir kaip jai pavyksta sparčiai judėti į priekį?

Unikalaus Kauno vaikų darželio sėkmė: vaikai moko pedagogus

„Labai džiaugiamės, kad ryžomės surizikuoti ir įkūrėme darželį. Laimingi esame ne tik mes, tačiau ir vaikai bei jų tėveliai“, – sako Kauno „Montessori“ darželio vadovas Martynas Orlauskas. Per trejus metus vienintelis toks darželis Kaune spėjo užsitarnauti gerą vardą, o vadovai jau svarsto apie plėtrą. „Mes neruošiame genijų, mes tik galime kiekvienai asmenybei suteikti galimybę atskleisti savo gebėjimus, tapti laisvai, gyventi saugiai ir harmoningai“, – sako M. Orlauskas. Kodėl šis darželis yra toks ypatingas ir sėkmingas?

Sėkmingą verslą lėmė žinomas prekės vardas ir užsispyrimas

Gera komanda, užsispyrimas, punktualumas ir pažadų tesėjimas. Tokia yra alytiškio Henriko Kirkliausko verslo sėkmės paslaptis. Jau septynerius metus įmonei UAB „Ingusta“ vadovaujantis H. Kirkliauskas sako, kad miško, parko, sodo technikos įrankių paklausa stipriai išaugo. Kaip vyrui taip pavyksta plėtoti verslą ir kaip pakartoti jo sėkmės istoriją?

Klaipėdiečio verslo sėkmės istorija: nuo samdomo darbuotojo iki sėkmingo verslininko

„Turėjau nueiti ganą netrumpą kelią, kol sukūriau tai, ką šiandien turiu“, – pokalbį pradeda klaipėdietis Andrius Kundrotas, vadovaujantis statybų įmonei UAB „Neilukas“. A. Kundrotas nepabūgo mesti samdomo darbo ir įkurti įmonę, kuri šiandien džiaugiasi sukūrusi daugiau kaip 20 pastovių darbo vietų.

Skelbiama finansų įstaigų atranka garantijoms už faktoringo sandorius teikti

Šalies įmonėms netrukus bus sudarytos palankesnės sąlygos atsiskaityti su prekybos partneriais – šiuo metu skelbiama finansų įstaigų, kurios įgyvendins Ūkio ministerijos priemonę „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams“, atranka. Ši priemonė padės labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (VMĮ) plėtoti įmonių veiklą bei sureguliuoti apyvartinių lėšų trūkumą.

Darbuotojų trūkumo problemą sprendžia priimdami jaunuolius

Neretai įmonės, kurioms trūksta darbuotojų, randa įvairių išeičių. Viena tokių – į darbą priimti darbo patirties neturinčius, tačiau labai motyvuotus darbuotojus, vos baigusius mokyklą ar pradėjusius studijuoti universitete. Įmonių vadovai tikina, kad darbo patirties neturinčių jaunuolių priėmimas turi savų pliusų, ilgainiui atnešančių naudos įmonei.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd