Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

309 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Mokslininkų patirtis pasitarnauja ir suvenyrų iš gintaro kūrėjams
2016 m. gegužės 9 d. / Finansų ministerija

Lietuvoje įkurtuose mokslo slėniuose gimsta pačios netikėčiausios idėjos. Neretai šių idėjų užsakovai yra verslininkai, siekiantys patobulinti savo aptarnavimą, gamybą ar siūlomus gaminius. Kaune įsikūrusio integruoto mokslo, studijų ir verslo centro „Santakos slėnis“ mokslininkai kasdien susiduria su įvairiausiomis užklausomis ir tampa naujų patobulinimų ar įrenginių kūrėjais. 

Naujų eksporto rinkų paieškai Ūkio ministerija paskirstys 3,6 mln. eurų
2016 m. gegužės 9 d. / Ūkio ministerija
Siekdama padėti verslui rasti naujų eksporto rinkų, Ūkio ministerija kviečia verslo klasterio koordinatorius, kuriais gali būti viena iš verslo klasterio įmonių – labai maža, maža ir vidutinė įmonė (MVĮ), taip pat verslo asociacija, prekybos, pramonės ir amatų rūmai, teikti paraiškas pagal priemonę „Verslo klasteris LT“ Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijoms gauti. Įmonių grupėms, nutarusioms veikti kartu, įvairioms eksporto rinkų paieškos veikloms bus paskirstyta 3,6 mln. eurų.  
Įpusėjo Europos Sąjungos Dvynių projektas Moldovoje
2016 m. gegužės 6 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Balandžio pabaigoje Moldovos Respublikos Valstybės kanceliarijoje įvyko ketvirtasis Europos Sąjungos Dvynių projekto „Parama Moldovos Respublikos valstybės tarnybos modernizavimui pagal Europos Sąjungos gerąją praktiką“ valdymo posėdis. Jame buvo aptarti per ketvirtąjį projekto įgyvendinimo ketvirtį pasiekti rezultatai ir priimti tolimesni sprendimai siekiant užtikrinti sklandžią valstybės tarnybos reformą Moldovoje.

Paskelbtas priemonės „Verslo klasteris LT“ kvietimas teikti paraiškas
2016 m. gegužės 6 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Informuojame, kad š. m. gegužės 6 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Verslo klasteris LT“.

Įmonė Miniskipas, pasitelkusi VGTU mokslininkus, išbandė krovinių gabenimo galimybes bepilotėmis skraidyklėmis , autor. :
Saulėtekio slėnyje plėtojamos ir inovatyvios bepiločių orlaivių verslo idėjos
2016 m. gegužės 5 d. / Finansų ministerija

Vilniuje įkurto „Saulėtekio slėnio“ mokslinių tyrimų centruose dūzgia įvairiausios mokslo ir verslo idėjos. Centruose tobulinami įvairiausi lazerių, nanotechnologijų, elektronikos ir panašūs produktai. Ar galima krovinius skraidinti bepiločiu orlaiviu, ar ši paslauga būtų aktuali ir kaip ją įgyvendinti? Tokie klausimai –„Saulėtekio slėnyje“, į kurį investuota 86 mln. eurų ES lėšų, dirbančių mokslininkų kasdienybė.

Europos socialinio fondo agentūros atstovai aktyviai dalyvavo Baltijos jūros šalių tinklo ketvirtiniame susitikime
2016 m. gegužės 5 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija drauge su Europos socialinio fondo agentūra 2016 m. balandžio pabaigoje organizavo Baltijos jūros šalių tinklo ketvirtinį susitikimą. Susitikime dalyvavo svečiai iš Hamburgo Darbo, socialinių reikalų ir šeimos ministerijos, Švedijos ESF tarybos, Lenkijos ekonomikos vystymo ministerijos, Švedijos asociacijos „Norden“, Švedijos vietos institucijų ir regionų asociacijos, Suomijos ekonomikos vystymo, susisiekimo ir aplinkos apsaugos centro, Suomijos Alando salų Vyriausybės prekybos ir pramonės departamento, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos, Finansų ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Europos socialinio fondo Agentūros atstovai. Prie darbo grupės prisijungė ir Techninės paramos tarptautiniam bendradarbiavimui (angl. AEIDL) komandos vadovas.

UAB „Ekspla“ kuriamos didelės galios lazerinės sistemos , autor. :
Saulėtekio slėnyje kuriama inovatyvios pramonės sistema
2016 m. gegužės 4 d. / Finansų ministerija

„Saulėtekio slėnis“ – didžiausias Lietuvoje integruotas mokslo, studijų ir verslo centras, į kurį investuota 86 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) lėšų. Slėnyje didžiausias dėmesys skiriamas mokslui ir verslui, dirbančiam lazerių ir šviesos technologijų, medžiagotyros ir nanotechnologijų, puslaidininkių, elektronikos bei civilinės inžinerijos srityse. „Kuriant šį slėnį daugiausiai orientuotasi į sritis, kuriose Lietuva jau turi tam tikrą pranašumą. Sukurti tokį gyvybingą projektą tuščioje vietoje būtų neįmanoma“, – sako Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) direktorius prof. Gintaras Valušis.

Atnaujintas priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ konkurso kvietimas
2016 m. gegužės 3 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Gegužės 2 d. atnaujintas VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros administruojamos priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ konkurso kvietimas.
 

Pasaulis mini Saulės dieną
2016 m. gegužės 3 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Gegužės 3 d. Lietuvoje ir Pasaulyje minima Saulės diena. Žmonės savo reikmėms Saulės energiją naudoja pakankami seniai, tačiau tik paskutinių dešimtmečių technologiniai pasiekimai pakeitė šių atsinaujinančios energetikos išteklių pasiekiamumą.

 

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Balandis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
27 28 29 30 31
1
2
3
5
7
9
10
13
15
16
17
18
22
23
24
28
29
30

Sekite naujienas

RSS