Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

309 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Kuršių genties vartus pravėrus – renginys Salantų regioniniame parke
2016 m. liepos 14 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Salantų regioninio parko direkcija liepos mėn. 23 d. kviečia į renginį – „Kuršių genties vartus pravėrus“. 

Lietuvos institucijos perdavė Makedonijos kolegoms patirtį, užkardant nesąžiningą ES lėšų naudojimą
2016 m. liepos 14 d. / Finansų ministerija

Skopjė, Makedonijoje, sėkmingai baigtas įgyvendinti Lietuvos institucijų vykdytas Europos Sąjungos (ES) Dvynių projektas „Parama efektyviai prevencijai ir kovai su sukčiavimu bei pažeidimais, naudojant ES fondų lėšas“.

Vilniaus miesto planuojami investiciniai projektai iki 2020 m.
2016 m. liepos 13 d. / Finansų ministerija

Investicijos į miestų urbanistinę viešąją infrastruktūrą 2014–2020 m. laikotarpiu planuojamos pagal ES šalyse senbuvėse patikrintą integruotų teritorinių investicijų instrumentą. Jo esmė – investicijų planavimas, koordinavimas, koncentravimas ir integravimas apibrėžtose tikslinėse teritorijose.

Ministrė A. Pitrėnienė: Lietuva turės modernų jūros tyrimų centrą
2016 m. liepos 13 d. / Švietimo ir mokslo ministerija

Liepos 12 d. pasirašyta finansavimo sutartis dėl 10,9 mln. eurų iš Švietimo ir mokslo ministerijos administruojamų ES struktūrinių fondų skyrimo moderniam jūros tyrimų centrui Klaipėdoje. Sutartį Švietimo ir mokslo ministerijoje pasirašė Centrinė projektų valdymo agentūra ir Klaipėdos universitetas.

Išrinktas gražiausias pažintinis takas saugomose teritorijose
2016 m. liepos 12 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Kelionių po Lietuvą mėgėjai rinko gražiausią pažintinį taką Lietuvos saugomose teritorijose. Balsavimas vyko socialinio tinklo „Facebook“ PamatykLietuvoje.lt paskyroje. Mėgstamiausiu ir gražiausiu pažintiniu taku tapo Arlaviškių botaninio draustinio pažintinis takas, esantis Kauno marių regioniniame parke. Tarp keliautojų šis takas geriau žinomas, kaip „Kadagių slėnio takas“.

Leidinys „Investicijų žemėlapis verslui" – verslui skirtos ES struktūrinių fondų priemonės
2016 m. liepos 12 d. / Ūkio ministerija

„Investicijų žemėlapis verslui" pristato visas Ūkio ministerijos administruojamas investicijų priemones, kuriomis gali pasinaudoti verslininkai, plėsdami esamą verslą arba kurdami naują. Priemonės suskirstytos į dvi pagrindines grupes pagal finansavimo pobūdį: finansinės priemonės ir subsidijų priemonės.

https://esinvesticijos.lt/uploads/publications/docs/24_64830f4ac7403d94e7e32bd0b1f2bc3b.pdf

Paskelbtas rekordinis mokslo institucijų teikiamų paslaugų sąrašas: verslininkai raginami ieškoti partnerių bendriems projektams
2016 m. liepos 11 d. / Ūkio ministerija

Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia verslininkus bendradarbiauti su mokslo ir studijų institucijomis ir rengtis bendriems inovacinių čekių projektams.

Skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ – tarp pretendentų į tarptautinį apdovanojimą
2016 m. liepos 8 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos ir partnerių iniciatyva „Jonvabaliai“ už skaidrumo ir atsakingumo skatinimą, naudojant Europos Sąjungos lėšas,  pateko į  Europos Komisijos (EK) „RegioStars 2016“ apdovanojimų finalą.

Dėl naudojimosi duomenų mainų svetaine
2016 m. liepos 7 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Informuojame, jog šiuo metu aktyviai pradedama naudoti duomenų mainų svetainė (toliau – DMS). Projektų vykdytojai įgyvendinančiosioms institucijoms teikia informaciją apie DMS naudotojus, kuriems bus suteikiamos „Projekto vykdytojo atstovo“ ir „Projekto administratoriaus“ teisės.

Išmokėjimai ES fondų projektams perkopė 0,5 milijardo eurų
2016 m. liepos 7 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos duomenimis, birželio pabaigoje pagal 2014–2020 m. ES fondų veiksmų programą įgyvendinamiems projektams išmokėta daugiau kaip pusė milijardo eurų – 556,2 mln.  Iš jų 536,8 mln. eurų - ES lėšos, 19,4 mln. eurų – bendrojo finansavimo dalis. 

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
5
10
11
17
18
24
25
30
01 02

Sekite naujienas

RSS