Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

323 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Konferencija apie medžių senolių priežiūrą ir apsaugą
2016 m. rugsėjo 26 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Konferencija „Visuomenės požiūris į medžių senolių priežiūrą ir apsaugą“ skirta medžių apsaugos ir tvarkymo problemoms nagrinėti ir spręsti. Ji vyks spalio 4 d. Nacionaliniame lankytojų centre.

Venclauskių namai, statyti 1925-1927 m., bus atnaujinti ir prikelti naujam gyvenimui, autor. :
Pasirašyta pirmoji kultūros projekto finansavimo sutartis ES investicijoms
2016 m. rugsėjo 23 d. / Kultūros ministerija

Rugsėjo 20 d. VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė pirmąją Europos Sąjungos investicijų projekto finansavimo sutartį dėl kultūros paveldo aktualizavimo su Šiaulių „Aušros“ muziejumi. Muziejus projektu planuoja restauruoti Venclauskių namus, kuriuose bus sukurtos sąlygos plėtoti kultūros paslaugas – gerinti jų kokybę, prieinamumą, interaktyvumą, patrauklumą įvairaus amžiaus ir socialinių poreikių grupėms.

Ribotas konkursas – tik gerai apgalvojus
2016 m. rugsėjo 22 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Atviras konkursas turėtų būti pirmasis pasirinkimas renkantis pirkimo būdą, ypač statybų sektoriuje. Tuo tarpu ribotas konkursas turėtų būti organizuojamas tik gerai apgalvojus jo tikslus, rekomenduoja Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), išanalizavusi 2015 m. – 2016 m. I pusm. statistiką apie vykdytus riboto ir atviro pirkimo konkursus bei vidutinį jų dalyvių skaičių.

Šiandien – diena be automobilio
2016 m. rugsėjo 22 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Šiandien, rugsėjo 22 d., minime Tarptautinę dieną be automobilio, kurios tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.

Priemonės „54+“ paraiškoms vertinti pasitelkti išorės ekpertai
2016 m. rugsėjo 20 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Priemonės „54+“  paraiškoms vertinti pasitelkti išorės ekpertai. Planuojama, kad ekspertinis vertinimas truks iki 2016-10-30, atitinkamai ir galutinis paraiškų vertinimo terminas taip pat bus pratęstas.

Mažės korupcijos pasireiškimo rizika
2016 m. rugsėjo 19 d. / Vidaus reikalų ministerija
Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų skyrė finansavimą korupcijos pasireiškimo riziką viešuosiuose pirkimuose mažinančiam projektui „Naujo tipo (inovatyviųjų ir ikiprekybinių) viešųjų pirkimų skatinimas“.
Lietuva pirmoji pradeda „Rail Baltica“ projekto II etapo įgyvendinimą
2016 m. rugsėjo 19 d. / Susisiekimo ministerija

Projekto „Rail Baltica“ pirmą etapą sėkmingai įgyvendinusi Lietuva pirmoji iš trijų Baltijos šalių imasi ir antro svarbaus žingsnio – pradeda europinės vėžės geležinkelio linijos tiesimą nuo Kauno iki Lietuvos/Latvijos valstybių sienos.

ES lėšų įtaka gyvenimo kokybei: daugiausia pokyčių regionuose, kurie turi aiškias strategines kryptis
2016 m. rugsėjo 16 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos inicijuotas vertinimas atskleidė, kad kryptingai investuotos 2007-2013 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšos gyvenimo kokybę kilstelėjo 42-ose savivaldybėse, tačiau ne visuose regionuose ES lėšos investuotos vienodai efektyviai.

Rizikos pasidalijimo fondas leis papildomai atnaujinti apie 1 500 daugiabučių
2016 m. rugsėjo 15 d. / Finansų ministerija

Šiandien finansų ministrė Rasa Budbergytė su Europos investicijų banko (EIB) viceprezidentu Janu Vapaavuori aptarė Rizikos pasidalijimo fondo steigimą, Europos strateginių investicijų fondo (EFSI) veiklą ir kitus klausimus.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS