Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

321 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Mažės korupcijos pasireiškimo rizika
2016 m. rugsėjo 19 d. / Vidaus reikalų ministerija
Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų skyrė finansavimą korupcijos pasireiškimo riziką viešuosiuose pirkimuose mažinančiam projektui „Naujo tipo (inovatyviųjų ir ikiprekybinių) viešųjų pirkimų skatinimas“.
Lietuva pirmoji pradeda „Rail Baltica“ projekto II etapo įgyvendinimą
2016 m. rugsėjo 19 d. / Susisiekimo ministerija

Projekto „Rail Baltica“ pirmą etapą sėkmingai įgyvendinusi Lietuva pirmoji iš trijų Baltijos šalių imasi ir antro svarbaus žingsnio – pradeda europinės vėžės geležinkelio linijos tiesimą nuo Kauno iki Lietuvos/Latvijos valstybių sienos.

ES lėšų įtaka gyvenimo kokybei: daugiausia pokyčių regionuose, kurie turi aiškias strategines kryptis
2016 m. rugsėjo 16 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos inicijuotas vertinimas atskleidė, kad kryptingai investuotos 2007-2013 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšos gyvenimo kokybę kilstelėjo 42-ose savivaldybėse, tačiau ne visuose regionuose ES lėšos investuotos vienodai efektyviai.

Rizikos pasidalijimo fondas leis papildomai atnaujinti apie 1 500 daugiabučių
2016 m. rugsėjo 15 d. / Finansų ministerija

Šiandien finansų ministrė Rasa Budbergytė su Europos investicijų banko (EIB) viceprezidentu Janu Vapaavuori aptarė Rizikos pasidalijimo fondo steigimą, Europos strateginių investicijų fondo (EFSI) veiklą ir kitus klausimus.

Rudens lygiadienis Kuršių nerijos nacionaliniame parke
2016 m. rugsėjo 15 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Rugsėjo 22 d., 19.30 val., Rudens lygiadienio šventėje, Gintaro įlankoje, Juodkrantėje, akustinių spalvų fone ant vandens suliepsnos nendrinės skulptūros.

Per Lietuvą skrieja mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
2016 m. rugsėjo 13 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Šią savaitę Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose vyksta mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“. Rugsėjo 10–18 dienomis visi norintys, nuo mažiausiojo iki vyriausiojo, gali rinktis iš daugiau kaip 300 nemokamų renginių.

Gauta vandentvarkos gerinimo Kalvarijos savivaldybėje projekto paraiška
2016 m. rugsėjo 12 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Šių metų rugsėjo 5 dieną gauta „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje“ projekto paraiška.

Pradedantiems verslą – palankus finansavimas iš grįžusių lėšų
2016 m. rugsėjo 12 d. / Finansų ministerija

Labai mažos, mažos įmonės ir fiziniai asmenys, pradedantys verslą, netrukus galės palankesnėmis nei rinkos sąlygomis gauti paskolas verslo pradžiai iš „Verslumo skatinimo fondo 2014–2020“. Numatoma, kad gaunantys lengvatines paskolas galės pasinaudoti ir garantijomis už suteiktas paskolas, o tam bus naudojamos jau grįžusios Verslumo skatinimo fondo (VSF) paskolų lėšos.

Šunskų gyventojai gali naudotis naujai įrengta centralizuoto vandentiekio ir nuotekų sistema
2016 m. rugsėjo 12 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Marijampolės savivaldybė ir UAB „Sūduvos vandenys“ didelį dėmesį skyrė centralizuotam vandentiekio ir nuotekų tinklų išplėtimui, todėl 2015 metais buvo sėkmingai užbaigtas projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Marijampolės savivaldybėje (Šunskuose)“.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
25
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS