Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

314 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Keliaukime po Lietuvos nacionalinius parkus
2016 m. rugpjūčio 5 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Kviečiame keliauti po ypatingą Lietuvą – mūsų krašto saugomas teritorijas. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, kuruojanti nacionalinių ir regioninių parkų veiklą, šią vasarą siūlo aplankyti naujai sutvarkytas ir pritaikytas lankymui vietoves. Kadangi šiais metais Lietuvos nacionaliniai parkai mini 25-metį, tai siūlomi maršrutai daugiausiai drieksis Aukštaitijos, Dzūkijos, Kuršių nerijos, Žemaitijos nacionalinių ir Trakų istorinio nacionalinio parko ribose.

Įsibėgėja viešosios infrastruktūros plėtotės ir atnaujinimo projektų įgyvendinimas
2016 m. rugpjūčio 4 d. / Vidaus reikalų ministerija
Ministras Tomas Žilinskas pasirašė įsakymą, kuriuo skyrė finansavimą Jonavos miesto žemutinės dalies sutvarkymo ir pasiekiamumo gerinimo projektui. Tai jau šeštas viešosios infrastruktūros plėtotės ir atnaujinimo projektas, kuriam buvo skirtas finansavimas pagal Vidaus reikalų ministerijos (VRM) administruojamas 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) fondų investicijų programos priemones.
Anykščių regioniniame parke galima išbandyti naktigonę
2016 m. rugpjūčio 4 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Anykščių regioninio parko direkcija kviečia į simbolinę naktigonę. Lietuvoje arklys visais metų laikais atlikdavo įvairius ūkio darbus. Šiam gyvūnui žmogus jautė didelę pagarbą ir artumą – žmonės arklį laikė tikruoju duonpelniu.

Jaukesni ir šiltesni namai - 52 projektai konkuruoja dėl šilumos tinklų modernizavimui skiriamo finansavimo
2016 m. rugpjūčio 4 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Sumažinti šilumos perdavimo nuostolius tinkluose, pirminės energijos poreikį, padidinti šilumos perdavimo patikimumą vartotojams, tokie tikslai keliami 52 paraiškose, pateiktose  pagal priemonę „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“.

25 Lietuvos klasteriai dalyvaus konkurse ES finansavimui gauti eksporto rinkų paieškoms
2016 m. rugpjūčio 3 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Pasibaigus priemonės „Verslo klasteris LT“ kvietimui sulaukta 25 paraiškų, planuojamiems eksporto rinkų paieškos projektams įgyvendinti prašoma 7,5 mln. eurų. Paraiškas galėjo teikti mažosios ir vidutinės įmonės (MVĮ) – klasterių koordinatorės, taip pat verslo asociacijos, prekybos, pramonės ir amatų rūmai.
 

Europos Sąjungos ir Lietuvos vėliavos, autor. : BNS foto
ES fondų valdymo ir kontrolės sistema Lietuvoje atitinka ES keliamus reikalavimus
2016 m. rugpjūčio 1 d. / Finansų ministerija

Lietuvoje veikianti ES fondų valdymo ir kontrolės sistema atitinka ES reglamentuose jai keliamus reikalavimus. Tokią besąlyginę nuomonę pareiškė Valstybės kontrolė, atlikusi 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų valdymo ir kontrolės sistemos (VKS) institucijų atitikties jų paskyrimo kriterijams auditą.

Persirašytos visos priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo ūkio gerinimas“ paramos sutartys
2016 m. liepos 30 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Informuojame, kad jau persirašytos visos Nr. 05.3.2-APVA-V-013 priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo ūkio gerinimas“ paramos sutartys ir jų duomenys suvesti į 2014-2020 m. laikotarpio projektų įgyvendinimo posistemį (SFMIS 2014). 

R.Budbergytė: ES investicijų regionuose tikslas – mažinti socialinę atskirtį, kurti naujas darbo vietas
2016 m. liepos 28 d. / Finansų ministerija

Nors Europos Sąjungos (ES) fondų investicijos Lietuvoje sudaro apie 70 proc. visų viešųjų investicijų ir šiuo metu yra pagrindinis investicijų šaltinis į Lietuvos ekonomikos augimą bei darbo vietų kūrimą, regionuose „liūto dalis“ ES pinigų vis dar „įsisavinama“ ir tik apie 12 proc. investuojama į ekonominę infrastruktūrą bei verslo sąlygų gerinimą.

Paskelbtas konkursas „Invegos“ generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigoms eiti

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), Lietuvoje veikianti nacionalinė verslo finansavimą skatinanti finansų įstaiga, skelbia konkursą „Invegos“ generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigoms eiti.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Liepa 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
26 27 28 29 30
1
2
6
7
8
9
10
14
15
16
17
22
23
29
30
31
01 02 03 04 05 06

Sekite naujienas

RSS