Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

308 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Oficialiai pradėtas Lietuvos ir Makedonijos Dvynių projektas
2016 m. balandžio 29 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Lietuvos ir Makedonijos projektų komandos Skopjė (Makedonija) balandžio 18 dieną pradėjo įgyvendinti Europos socialinio fondo agentūros administruojamą Europos Sąjungos Dvynių projektą, skirtą Makedonijos švietimo sistemos kokybei stiprinti.

Gegužę gyventojams nemokamai atsivers ES lėšomis finansuojami objektai
2016 m. balandžio 29 d. / Finansų ministerija

Siekiant paskatinti piliečių domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) investicijomis ir jų teikiama nauda, Lietuvoje, kaip ir kitose ES šalyse, gegužę organizuojamos atvirų durų dienos. Skaičiuojama, kad šiemet dešimtyje miestų ir rajonų nemokamai gyventojams duris atvers 19 įvairios paskirties objektų, neseniai atnaujintų ar rekonstruotų ES lėšomis. 

„Jūriniame slėnyje“ kuriamas unikalus elektrobusas pakrikštytas „Dancer“ vardu (liet. „šokėjas“)., autor. :
Slėniai drąsina verslą imtis pažangiausių idėjų
2016 m. balandžio 28 d. / Finansų ministerija

Reta verslo įmonė gali leisti sau kelerius metus pašvęsti moksliniams tyrimams ir eksperimentams, bandydama sukurti visiškai naują, unikalų produktą. Todėl vystant perspektyvias inovacijas didelį vaidmenį vaidina valstybės finansavimas: lėšos, skiriamos verslo ir mokslo bendradarbiavimui bei infrastruktūra ir paslaugos, kurias pažangiam verslui Lietuvoje siūlo net 5 integruoti mokslo, studijų ir verslo centrai – slėniai. Ekspertai pastebi, kad pirmieji tokio finansavimo rezultatai jau matomi, tačiau verslo ir mokslo bendradarbiavimą būtina vystyti ir stiprinti.

Skatinamas Lietuvos tyrėjų tarptautiškumas ir ugdoma kompetencija rengti konkurencingus projektus

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra pasirašė finansavimo sutartį su Europos Socialinio Fondo Agentūra (ESFA) dėl ES tęstinio projekto „Tyrėjų tarptautinės kompetencijos ugdymas 2 (TYKU 2)“ įgyvendinimo.

Pasirašyta projekto „Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos sukūrimas“ sutartis
2016 m. balandžio 27 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Šių metų balandžio 26 d. LR aplinkos ministerijoje pasirašyta projekto Nr. 05.2.1-APVA-V-010-01-0001 „Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos sukūrimas“ sutartis.

 

APVA inicijuoti mokymai pareiškėjams
2016 m. balandžio 27 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Šiandien, balandžio 27 dieną, 10 val. „Crowne Plaza Vilnius" viešbučio konferencijų salėje (M.K. Čiurlionio g. 84, Vilnius) vyks mokymai būsimiems pareiškėjams apie priemonės „Kraštovaizdžio apsauga“ finansavimo galimybes.

Startuoja dar vienas jaunimui skirtas Lietuvos darbo biržos projektas
2017 m. balandžio 23 d. / Europos socialinio fondo agentūra

2014 m. gruodžio 11 d. buvo įvertintas Lietuvos darbo biržos teiktas projektas „Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo stebėsenos modulio sukūrimas“. Projektas bus įgyvendinamas kartu su partneriu – Jaunimo reikalų departamentu.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Balandis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
27 28 29 30 31
1
2
3
5
7
9
10
13
15
16
17
18
22
23
24
28
29
30

Sekite naujienas

RSS