Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

225 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Kvietimas teikti pastabas priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektui
2017 m. gruodžio 4 d. / Energetikos ministerija

Energetikos ministerija kviečia teikti pastabas priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektui.

Atnaujintas priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ (02) kvietimas teikti paraiškas
2017 m. gruodžio 1 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra kviečia privačius juridinius asmenis, valstybės ir savivaldybės įmones teikti paraiškas vadovaujantis pakeistu priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ (02) projektų finansavimo sąlygų aprašu.

 

Panevėžiečio užsispyrimas atnešė sėkmę versle
2017 m. lapkričio 20 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Veržli, atsakinga, tobulėjanti ir niekada nepasiduodanti. Taip būtų galima apibūdinti jau dvylika metų gyvuojančią įmonę UAB „Dailanga“. Nors langų gamybos verslui vadovaujančiam Daliui Klimui per šį netrumpą laikotarpį teko patirti ir karšto, ir šalto, vyras šypsodamasis sako, kad svarbiausia – nepasiduoti.

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonės "Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra" antrąjį kvietimą
2017 m. lapkričio 20 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra kviečia profesinio mokymo įstaigas ir suaugusiųjų švietimo centrus teikti paraiškas pagal priemonės „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra“ antrąjį kvietimą.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd