Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

299 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

Jau nebe pirmus metus skambantys Lietuvos verslininkų priekaištai, kad šalyje trūksta kvalifikuotų programuotojų bei inžinierių turi aiškų pagrindą. Būtent IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. Dėl jų trūkumo kai kurios įmonės pasiruošusios apmokyti nieko apie programavimą neišmanančius jaunuolius. Kokios dar specialybės Lietuvoje šiuo metu paklausiausios?

5 principai, kurių negalima ignoruoti, kreipiantis dėl verslo paskolos

Europos Sąjungoje (ES) 2016 m. buvo atmesta 7 proc. įmonių prašymų suteikti paskolą – tai 1 procentiniu punktu mažiau negu užpernai. Nepaisant to pastebima, kad nors piką per ekonominę krizę pasiekęs paraiškų atmetimo bumas slūgsta, bendra tendencija nesikeičia –prieš bankus geriau pasirodo didelės bendrovės.

Kvietimas teikti pastabas priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektui
2017 m. gruodžio 4 d. / Energetikos ministerija

Energetikos ministerija kviečia teikti pastabas priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektui.

Gaminiams ir paslaugoms sertifikuoti – daugiau kaip 1,5 mln. eurų ES investicijų
2017 m. gruodžio 1 d. / Ūkio ministerija
Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės galės lengviau įgyti produktų ir paslaugų eksportui reikalingus sertifikatus ir taip padidinti prekių ir paslaugų produkcijos eksportą. Ūkio ministerija skelbia antrąjį kvietimą teikti paraiškas gauti finansavimą pagal Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Expo sertifikatas LT“. Šiuo kvietimu planuojama investuoti iki 1,56 mln. eurų 2014–2020 metų laikotarpio ES struktūrinių fondų lėšų.
Panevėžiečio užsispyrimas atnešė sėkmę versle
2017 m. lapkričio 20 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Veržli, atsakinga, tobulėjanti ir niekada nepasiduodanti. Taip būtų galima apibūdinti jau dvylika metų gyvuojančią įmonę UAB „Dailanga“. Nors langų gamybos verslui vadovaujančiam Daliui Klimui per šį netrumpą laikotarpį teko patirti ir karšto, ir šalto, vyras šypsodamasis sako, kad svarbiausia – nepasiduoti.

Tikslo turėjimas atvedė prie sėkmingo šeimos verslo
2017 m. lapkričio 20 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Šeima, kokybė, atsakomybė, kūrybiškumas. Šiais keturiais žodžiais kepyklėlę „Vanilinis dangus“ apibūdina jos savininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė-Jankauskė.

Nusprendė mesti samdomą darbą ir įkūrė pelningą verslą
2017 m. lapkričio 17 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Mažais žingsneliais iki didelio tikslo. Taip būtų galima apibūdinti tauragiškio Gintaro Kalkiaus įmonės UAB „Ginrasa“ istoriją. Iki 2008-ųjų Gintaras dirbo samdomu darbuotoju, tačiau vieną dieną vyras nusprendė čiupti jautį už ragų ir įkurti nuosavą verslą.

Sėkmės istorija: tobulybės siekis atnešė pelningą verslą
2017 m. lapkričio 17 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Atsakomybė, įkvėpimas, jaudulys, džiaugsmas. Šiais keturiais žodžiais verslo pradžią apibūdina Sandra Čepulkauskienė, šįmet drauge su savo vyru Karoliu įkūrusi odontologijos kliniką Kaune. Ko gero, įmonės „Dantų estetikos klinika” direktorė S. Čepulkauskienė pati nesitikėjo, kad žinios apie burnos higieną taps ne tik jos gyvenimo aistra, tačiau ir pajamų šaltiniu.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd