Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

10 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Vilniuje ir Kaune – pardavimų vadybininkų stygius. Kaip išmokti parduoti?

Didžiųjų miestų įmonėms nuolat ieškant pardavimų vadybininkų, darbo rinkos žinovai perspėja, kad jau nebeužtenka paskambinti potencialiam klientui ar žinoti prekės parametrus. Darbdaviams vis dažniau tenka investuoti į pardavimo vadybininkų kūrybiškumą tikintis, kad jie pirmiausiai sugebės sukurti ir parduoti emociją.

Žodžio laikymasis – pagrindinis rodiklis, nusakantis žmogaus vertę

Aloyzas Pokvytis jau ne vieną dešimtį metų dirba sau. Vertingos patirties turintis verslininkas sako, kad pastaruoju metu norisi ne tik gauti, bet ir duoti: dalytis sukauptomis žiniomis ir patarimais su jaunais, pradedančiais verslininkais. Jo įkurta įmonė „Nordoilas“, vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą tepalais, yra ne pirmas, tačiau sėkmingas verslo bandymas. Kūrybiškas ir netradicinių sprendimų ieškantis vadovas sako, kad nuolatos brandina alternatyvaus verslo idėjas ir vieną jų ketina įgyvendinti jau šią vasarą.

Mokymasis – raktas į sėkmę

Tobulėjimas neturėtų būti užkraunamas tik ant darbuotojų pečių, įsitikinusi UAB „Natura Medica“ vadovė Rosita Basevičienė. Ne vienerius metus farmacijos srityje dirbusi R. Basevičienė jau seniai norėjo pradėti savo verslą, tačiau vienai buvo nedrąsu. 2014 m. įkurti žmonių sveikatinimu užsiimančią įmonę „Natura Medica“ ją paskatino sūnus Karolis, kuris tapo įmonės projektų vadovu.

15min.lt nuotr., autor. :
Alkotesterius darbovietėms parduodantis Remigijus: „Sumažinome nedarbingumo lapelių skaičių“

Remigijus Barkanovas alkotesterių pardavimo srityje veikia ne vienerius metus. Kadaise su bičiuliu buvo pionierius, pradėjęs diegti savaiminio pasitikrinimo alkotesterius pasilinksminimo vietose, o vėliau užčiuopė kitą paklausią sritį – darbovietes. Kainavo daug darbo sukonstruoti klientui patogų įrenginį, galintį automatizuotai tikrinti darbuotojų blaivumą, sisteminti ir analizuoti duomenis. Vis dėlto buvo verta. Dabar Alkotesterių centro klientai – statybų įmonės, geležinkeliai ir daugybė kitų įmonių, beje, ne tik Lietuvos.

Įmonių darbuotojams – galimybė tobulintis

Personalo specialistai ir vadovai vieningai sutaria, kad investicijos į personalo kvalifikacijos kėlimą yra būtinos ir neišvengiamos, jei įmonė planuoja augimą. Nors daugelis pripažįsta, kad darbuotojų ugdymas ir kompetencijų plėtimas turėtų būti vienas iš įmonių prioritetų, realybė dažnai pasirodo kiek kitokia. Tačiau pastaraisiais metais galima stebėti teigiamą tendenciją, kad įmonės vis aktyviau investuoja į darbuotojų žinių gilinimą, motyvacinių sistemų kūrimą įmonės viduje.

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

Jau nebe pirmus metus skambantys Lietuvos verslininkų priekaištai, kad šalyje trūksta kvalifikuotų programuotojų bei inžinierių turi aiškų pagrindą. Būtent IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. Dėl jų trūkumo kai kurios įmonės pasiruošusios apmokyti nieko apie programavimą neišmanančius jaunuolius. Kokios dar specialybės Lietuvoje šiuo metu paklausiausios?

Kvalifikuotos darbo jėgos trūkumą sprendžia mokymai

Neretai mažuose miestuose veikiančios įmonės susiduria su reikiamą kvalifikaciją turinčių darbuotojų trūkumu – šią problemą tenka spręsti ir Kupiškio bendrovei „Frusela“. Įmonės direktorė Vilma Aukštikalnienė teigia, kad efektyviausias šios problemos sprendimo būdas – apmokyti potencialius darbuotojus ir integruoti juos į darbo rinką.

ES investicijų priemone pasinaudojęs verslininkas: naudą jaus ir darbuotojai, ir klientai

Nuolat kintantys darbo rinkos poreikiai šalies įmones skatina atidžiai stebėti, kokių žinių bei kompetencijų jų darbuotojams gali prireikti netolimoje ateityje. Tai daryti lengviau, jei į pagalbą kviečiami specialistai, išmanantys, kokių kvalifikacijų paprastai trūksta darbuotojams, ir gebantys savo patirtimi pasidalinti su verslu.

Finansavimas mokymams – tada, kai jo labiausiai reikia

Tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms Ūkio ministerijos administruojama ES investicijų priemonė „Kompetencijų vaučeris“ atveria plačias galimybes mokyti darbuotojus. Rinktis galima iš esamų 285 mokymo programų arba susikurti norimą. Ūkio ministerijos Žmogiškųjų išteklių plėtros skyriaus vedėjo Lino Kadžio teigimu, ši ES investicijų priemonė yra itin lanksti ir leidžia patenkinti individualius įmonių, norinčių ugdyti savo darbuotojus, poreikius.

Pakeistas priemonės „Kompetencijų vaučeris“ aprašas
2017 m. rugpjūčio 31 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Lietuvos Respublikos ūkio ministras 2017 m. rugpjūčio 30 d. įsakymu Nr. 4-504 pakeitė ankstesnį 2016 m. spalio 7 d. įsakymą Nr. 4-611 dėl 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Kompetencijų vaučeris“ projektų finansavimo sąlygų aprašo patvirtinimo.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
3
4
5
6
7
10
11
13
16
17
20
23
24
25
27
28
01

Sekite naujienas

RSS
ddd