Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

34 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Pavojingų atliekų tvarkymas atnešė sėkmingą verslą

„Idėjų buvo daug, bet pasirinkau būtent pavojingų atliekų perdirbimą. Galbūt tokį sprendimą priėmiau, nes esu baigęs biologijos studijas ir puikiai suprantu, kokia žala yra daroma gamtai, gyvūnams ir patiems žmonėms vis labiau modernėjančiame XXI amžiuje“, – sako atliekų tvarkymo įmonės UAB „Krisminda“ vadovas Mindaugas Vygantas. 

Lietuvoje pradės veikti pirmasis naminių gyvūnų krematoriumas

Nors kaimyninėse šalyse yra ne vienas gyvūnų krematoriumas, tai visiška naujovė Lietuvoje. Jau vasario mėnesį Tauragės rajone atsidarys pirmasis naminių gyvūnų krematoriumas mūsų gimtinėje.

Turizmas Šiauliuose: užsieniečiai vis labiau pamilsta šį miestą

Nors šiandien dauguma lietuvaičių mano, kad turizmas kai kuriuose Lietuvos miestuose tikrai nėra Olimpo viršūnėje, tačiau VšĮ Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras turi kitokią nuomonę. 2008-aisiais duris atvėrusi įstaiga klesti ir džiaugiasi, kad čia apsilanko vis daugiau lietuvaičių bei užsieniečių. Kaip šiam centrui pavyksta pritraukti vis daug klientų ir jau 9-erius metus sparčiu žingsniu žengti į priekį?

Sėkmės skaičius penki. Kaip panevėžietei pavyko sukurti sėkmingą verslą?

Skaičius penki verslininkei Dovilei Aleksienei atnešė sėkmę. „Tai buvo penktoji mano verslo idėja“, – šypsodamasi prisimena Panevėžyje gyvenanti moteris, įkūrusi įmonę UAB „DoliOp“. Dovilė ir jos komanda turi keturių žodžių šūkį, puikiai apibūdinantį jos įkurtą vaikų žaidimų kambarį „Voro bokštas“ – „Mes už gražias šventes“. „Jei yra vaiko gimtadienis – jį ir jo tėvelius turi supti malonus draugiškas kolektyvas, švari jauki žaidimų erdvė, gražiai papuoštos salės, laiku pristatytos gimtadienio vaišės. Jei yra parduotuvės atidarymas – mūsų balionų pynės turi būti laiku pritvirtintos, jei yra personažo iškvietimas į namus – personažas turi suteikti daug džiaugsmo vaikui“, – įsitikinusi jau beveik trejus metus sėkmingam verslui vadovaujanti Dovilė.

Klaipėdiečio verslo sėkmės istorija: nuo samdomo darbuotojo iki sėkmingo verslininko

„Turėjau nueiti ganą netrumpą kelią, kol sukūriau tai, ką šiandien turiu“, – pokalbį pradeda klaipėdietis Andrius Kundrotas, vadovaujantis statybų įmonei UAB „Neilukas“. A. Kundrotas nepabūgo mesti samdomo darbo ir įkurti įmonę, kuri šiandien džiaugiasi sukūrusi daugiau kaip 20 pastovių darbo vietų.

Darbuotojų trūkumo problemą sprendžia priimdami jaunuolius

Neretai įmonės, kurioms trūksta darbuotojų, randa įvairių išeičių. Viena tokių – į darbą priimti darbo patirties neturinčius, tačiau labai motyvuotus darbuotojus, vos baigusius mokyklą ar pradėjusius studijuoti universitete. Įmonių vadovai tikina, kad darbo patirties neturinčių jaunuolių priėmimas turi savų pliusų, ilgainiui atnešančių naudos įmonei.

5 principai, kurių negalima ignoruoti, kreipiantis dėl verslo paskolos

Europos Sąjungoje (ES) 2016 m. buvo atmesta 7 proc. įmonių prašymų suteikti paskolą – tai 1 procentiniu punktu mažiau negu užpernai. Nepaisant to pastebima, kad nors piką per ekonominę krizę pasiekęs paraiškų atmetimo bumas slūgsta, bendra tendencija nesikeičia –prieš bankus geriau pasirodo didelės bendrovės.

Panevėžiečio užsispyrimas atnešė sėkmę versle
2017 m. lapkričio 20 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Veržli, atsakinga, tobulėjanti ir niekada nepasiduodanti. Taip būtų galima apibūdinti jau dvylika metų gyvuojančią įmonę UAB „Dailanga“. Nors langų gamybos verslui vadovaujančiam Daliui Klimui per šį netrumpą laikotarpį teko patirti ir karšto, ir šalto, vyras šypsodamasis sako, kad svarbiausia – nepasiduoti.

Tikslo turėjimas atvedė prie sėkmingo šeimos verslo
2017 m. lapkričio 20 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Šeima, kokybė, atsakomybė, kūrybiškumas. Šiais keturiais žodžiais kepyklėlę „Vanilinis dangus“ apibūdina jos savininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė-Jankauskė.

Sėkminga įmonės veikla šiauliečiams sukūrė daugybę darbo vietų
2017 m. lapkričio 17 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Vonin Lithuania“ generalinė direktorė Rūta Solovjova jau trečius metus sėkmingai vadovauja užsienio kapitalo įmonei Šiauliuose, kuri gamina žvejybinę įrangą. Ko gero, moteris nustebins ne vieną – šiandien Rūta šypsodamasi sako, kad bendrovės veikla nuo pirmųjų dienų buvo paženklinta sėkmės. Kaipgi šiai įmonei pavyksta judėti į priekį, siekti aukštumų ir nesustoti?

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd