Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

67 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Asortimentas – svarbu, tačiau dar svarbiau – individualus dėmesys klientui

Mindaugui Vasiliauskui praėję metai atnešė nemažai iššūkių. Vyras galutinai atsisveikino su samdomu darbu ir ėmėsi mylimos veiklos – kartu su žmona įkūrė nuosavą verslą ir tapo UAB „Letenos“ savininkais. Neseniai Vilniuje duris atvėrė poros įkurta gyvūnų prekių parduotuvė, siūlanti ypatingus gurmaniškus produktus augintiniams ir tai, ko labiausiai trūksta rinkoje – individualų, išskirtinį dėmesį klientams. Alus šunims, maisto pristatymas į namus, ekologiški ir sveiki kelių ingredientų maisto gaminiai augintiniams. Mindaugas pasakoja, kad tai – tik pradžia, sudrebinsianti rinką.

Įmonės: lėšų plėtrai reikia daugiau, o pasiskolinti – sunkiau

Nors plėtrą šiemet planuojančių įmonių skaičius išaugo ketvirtadaliu, tačiau verslininkai teigia, kad pasiskolinti lėšų šių planų įgyvendinimui tapo sunkiau – apie 40 proc. mažų įmonių sulaukė neigiamo atsakymo dėl paskolos iš bankų. Tuo tarpu verslo ekspertai įvardija, kad susidūrusios su finansavimo sunkumais pačios įmonės galėtų aktyviau išnaudoti lengvatines kreditavimo priemones.

Išmanusis sveiko maisto trintuvas „Millo“ pritraukė beveik 500 000 Eur investiciją

Startuolis „Millo Appliances“, sukūręs ir užpatentavęs išmanų, itin tyliai veikiantį ir lengvai valomą maisto ir gėrimų trintuvą, pritraukė 453 000 Eur dydžio investiciją. Į revoliuciją virtuvėje žadančio produkto plėtrą investavo verslo angelų grupė bei Koinvesticinis fondas.

Su lengvatine paskola auginti verslą lengviau

Jei naudojate plastikines dėžes, perkate buitinę ar auto chemiją, kečupą plastikiniuose buteliuose ar aušinimo skystį automobiliui plastikiniame bakelyje, gali būti, kad jie pagaminti vienoje iš UAB „Plasteksus“ grupės įmonių.

Finansinė injekcija verslo pradžiai

Nuo ko prasideda verslas? Nuo idėjos? Taip, mintis apie tai, ką, kaip ir, svarbiausia – kodėl – pasiūlyti rinkai yra kiekvieno verslo ištakos. Vis dėlto tuo metu, kai pirmyn veda stiprus tikėjimas savo idėja, neretai lydimas troškimo pakeisti pasaulį, veikla vis dar būna panašesnė į pomėgį negu į verslą. Minčių materializacija prasideda tada, kai idėjos pliusai nusveria minusus. Svajonės virsta tikslais, šie – pamatuojamais rezultatais, veikla tampa organizuota, prisiimami pirmieji finansiniai įsipareigojimai. Taip atsiranda verslas.

Sušiai Kupiškyje – misija įmanoma

Rytis Vieščiūnas yra UAB „Ugmila“ vadovas, Kupiškyje įkūręs kelias sėkmingai veikiančias kavines. Kodėl Kupiškis? Ir kodėl būtent restoranų ir maitinimo verslas? Rytis pasakoja, kad tiksliai atsakyti į šiuos klausimus jam sudėtinga: veiklaus vyro galvoje nuolat pilna minčių ir ketinimų plėsti interesų lauką bei užmojų kurti socialiai atsakingą verslą.

„Jauni žmonės nenutuokia, kiek daug galimybių turi“

27-erių Lukas Marčiulaitis jau spėjo baigti studijas, profesinių žinių pasisemti užsienyje, padirbėti reklamos agentūroje ir sukurti net kelis verslus. Jaunas vyras šiuo metu dirba ir gyvena Alytuje bei pasakoja, kad niekur iš čia kraustytis neketina – šiame mieste yra gausu galimybių jaunimui. Jau kurį laiką veikia Luko įkurta MB „Sumani studija“, teikianti skaitmeninės reklamos, įvaizdžio internete kūrimo, filmavimo bei fotografavimo paslaugas. Pasak verslininko, viskas, ko reikia jaunam žmogui – turėti svajonių ir šiek tiek pasidomėti, kaip jas įgyvendinti.

Ateities prognozės jaunam verslui

Gegužės 30–31 d. visus, kurie domisi verslu, sukvies didžiausias šalyje ir jau tradicija tapęs jauno verslo forumas LAUNCH 2018. Šiemet daugiausia dėmesio skiriama socialinių tinklų temoms, tačiau nepamirštami ir pagrindai, be kurių nė vienas verslas neapsieina, t. y. teisė ir finansai. Apie šių sričių naujoves bei įdomybes pasakoja renginio pranešėjos: UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) priemonių valdymo skyriaus vadovė Inga Beiliūnienė ir advokatų kontoros PRIMUS partnerė, advokatė Ernesta Žiogienė.

Vaikų terapijos centrą įkūrusi Deimantė: „Man įvertinimas – kiekvienas vaiko išmoktas judesys“

Vaikų kineziterapijos centrą „Rehatera“ įkūrusi Deimantė Stankeviečienė džiaugiasi tinkamą profesinę kryptį pasirinkusi dar studijų metais. „Kiekvienas vaiko pasiekimas, išmoktas judesys yra mano darbo įvertinimas ir didžiausia padėka“, – tikina moteris. Noras padėti mažyliams įveikti raidos sutrikimus, teikti profesionalias paslaugas po 11 metų darbo šioje srityje Deimantę paskatino įkurti savo vaikų raidos centrą ir šio sprendimo moteris nesigaili iki šiol.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
3
4
5
6
7
10
11
13
16
17
20
23
24
25
27
28
01

Sekite naujienas

RSS
ddd