Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

6 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Verslą pradėjo su mintimi, kad net gesintuvas gali būti stilingas

Sėkmingas verslas reikalauja kūrybingo požiūrio. Tačiau, ką reiškia būti kūrybingam: ar tam reikia pradėti visiškai naujo produkto gamybą bei sukurti kažką iki šiol neregėto? Saulius ir Miglė Slančiauskai savo kailiu įsitikino, jog šį tą įdomesnio galima pasiūlyti net kasdienėje aplinkoje, kur vietos unikalumui, rodos, nėra.

Sėkmės istorija: tobulybės siekis atnešė pelningą verslą
2017 m. lapkričio 17 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Atsakomybė, įkvėpimas, jaudulys, džiaugsmas. Šiais keturiais žodžiais verslo pradžią apibūdina Sandra Čepulkauskienė, šįmet drauge su savo vyru Karoliu įkūrusi odontologijos kliniką Kaune. Ko gero, įmonės „Dantų estetikos klinika” direktorė S. Čepulkauskienė pati nesitikėjo, kad žinios apie burnos higieną taps ne tik jos gyvenimo aistra, tačiau ir pajamų šaltiniu.

Siekis į Alytų atvežti odontologijos paslaugas, kurias kol kas turi tik Vilnius ir Kaunas

Kad bus verslininkas UAB „Albadenta“ direktorius Andrius Nevecka neabejojo nuo pat vaikystės, tereikėjo surasti tinkamą idėją. Ja alytiškiui tapo odontologijos klinika, turinti atvežti į miestą tas pačias naujausias technologijas, dėl kurių vietiniams anksčiau tekdavo vykti į didžiuosius šalies miestus. Ir nors pats verslininkas pripažįsta ilgai išgyvenęs didžiulį nerimą, sprendimus dėl reikalingų investicijų jis priima drąsiai.

Profesionalios karinės aprangos ir atributikos parduotuvę įkūręs Šarūnas: „Tai buvo tiesiog mano pomėgis“

Šarūnas Levickis prisimena, kad jau nuo pilnametystės galvoje sukosi įvairiausios verslo idėjos. Nors dirbti samdomą darbą sekėsi puikiai, jo ragavo ir Lietuvoje, ir užsienyje, svajonė pačiam sau susikurti darbo vietą vis nedingdavo. Iš pradžių mintyse kirbėjo lyg ir paprasta picų kepyklėlės idėja, tačiau galiausiai Šarūnas nusprendė pomėgį paversti verslo idėja.

Riešutų sviestą be priemaišų gaminantis Rytis: „Bandant sugadintas tikrai ne vienas „blenderis“
2017 m. rugpjūčio 25 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Dieną, kai metė darbą ir nėrė į kūrybos bei iššūkių kelią, Rytis Petrauskas prisimena su šypsena. Metęs darbą jaunas vyras sugalvojo imtis verslo – gaminti riešutų sviestą. Kodėl tai buvo savotiška kūryba? Rytis Petrauskas juokiasi, kol „gimė“ 100 proc. natūralus riešutų sviestas, be jokių priemaišų, pridėtinio cukraus ar druskos, buvo „sumaitotas“ ne vienas „blenderis“ ir virtuvinis kombainas.

Darželį-pradinę mokyklą įkūrusi Gintarė: „Orientuojamės į Norvegijos patirtį“
2017 m. rugpjūčio 11 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Baleto, dizaino ir fotografijos srityse savęs ieškojusi Gintarė Visockė geriausiai pasijuto tada, kai įsidarbino privačiame darželyje. Tai paskatino ne tik nerti į edukologijos studijas, bet ir mąstyti apie savos ugdymo įstaigos įkūrimą. „Supratau, kad man labai patinka dirbti su vaikais, prisiliesti prie jų likimo, ugdymo“, – tikina dabar jau vienerius metus gyvuojančio darželio-privačios mokyklos „Prasminga vaikystė“ įkūrėja.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd