Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Sėkmingo verslo ingredientų paieškos prasideda - pasirašomos „Naujų galimybių“ sutartys

2016 m. gruodžio 20 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Verslo kontaktai, atrastos rinkos,  nauji klientai ir tobulėjimas, įdomios pažintys, atnešančios patirties -  tai tie ingredientai, be kurių, norint kurti ir plėsti savo verslą, neišsiverčiama. Savo sienų dažnai nepakanka, todėl būtina ieškoti naujų kelių savo produktui ar paslaugai ir dar iki šiol neatrastose rinkose. Po priemonės „Naujos galimybės LT“ vertinimo, 246 įmonės pasirašys projektų finansavimo ir administravimo sutartis. Vykdydamos „Naujų galimybių“ projektus, įmonės vyks į tarptautines parodas, pristatys savo produkciją ar paslaugas, ieškos savo gaminiams naujų klientų ir rinkų.
 

Rodoma:

Pirmoji, su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašiusi sutartį įmonė, simbolišku šiai priemonei pavadinimu - UAB „Kelionių laikas“. Įmonė, įkurta 2002 m. ,sėkmingai veikia bei stabiliai auga daugiau kaip dešimtmetį. Bendrovės pagrindinė veikla - turistinių kelionių organizavimas. Įmonė organizuoja pažintines ir poilsines keliones autobusu bei lėktuvu į visas pasaulio šalis, o taip pat ir Lietuvoje, rengia įvairių kelionių maršrutus, teikia apgyvendinimo užsienyje paslaugas.

Įmonė Lietuvą pristato turistams iš  daugelio pasaulio (ypač Europos) šalių, tačiau apsiriboti turimomis rinkomis neketina ir toliau planuoja  plėsti savo veiklą į kitas Europos bei Azijos šalis.

„Vienas iš efektyviausių būdų pristatyti įmonę, jos veiklą bei teikiamas paslaugas ir užmegzti vertingus kontaktus siekiant bendradarbiauti ateityje - dalyvavimas tarptautinėse parodose. Jose bus gautos ir naujos žinios apie užsienio rinkų poreikius ir specifiką, kurių dėka bendrovė galės sukurti paklausius paslaugų paketus. Pvz. kaimyninių šalių turistai yra linkę užsibūti ilgiau, todėl iš karto galima galvoti apie naujus kelionių paketus būtent šiems turistams“, - sako įmonės direktorė p. Ilona Jozėnienė.

Įmonė, su savo pristatomomis paslaugomis, planuoja vykti į parodas Baltarusijoje, Ukrainoje, Maskvoje, Sankt Peterburge. 2018 m. į didesnes parodas Berlyne bei Londone. Į savo projektą įmonė, iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, investuos 43 tūkst. Eur.

Pasibaigus  priemonės konkurso kvietimui „Naujos galimybės LT“, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje buvo sulaukta 447 paraiškų. Paraiškas pateikusių įmonių veikla susijusi su atvykstamuoju turizmu, kosmetikos, juvelyrinių dirbinių gamyba,  transporto valdymo sistemų, IT platformų kūrimu, laikrodžių, pašto ženklų gamyba, antikvarinių ginklų restauracija, medienos ir metalo apdirbimu, išmaniųjų elektronikos prietaisų gamyba, baldų bei interjero dizaino sprendiniais bei kt.
 

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
25
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS