Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Seminarų ciklas "Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai"

2017 m. gegužės 11 d. / Transporto investicijų direkcija

2017 m. gegužės – birželio mėn. numatyti 6 seminarai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Utenoje), skirti valstybinių ir regioninių projektų vykdytojams.

Rodoma:

Atsižvelgdama į 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos komunikacijos strategiją ir siekdama kokybiškai konsultuoti pareiškėjus bei aiškiai pateikti informaciją projektų vykdytojams, ir užtikrinti tinkamą ES fondų lėšomis finansuojamų transporto infrastruktūros projektų įgyvendinimą, Transporto investicijų direkcija (toliau – Direkcija) rengia seminarų ciklą „Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai“, skirtą valstybinių ir regioninių projektų vykdytojams.

2017 m. gegužės 17 d. numatytas pirmasis seminarų ciklo seminaras Utenoje. Seminare planuojama aptarti pirkimų planavimą, pirkimo dokumentų turinį, ekonominį naudingumą ir kitus viešųjų pirkimų aspektus bei atsakyti į aktualius ES fondų lėšomis finansuojamų transporto infrastruktūros projektų įgyvendinimo klausimus. Seminaro metu dalyviai turės galimybę užduoti klausimus ne tik dėstytojams, bet ir Direkcijos atstovams.

 

Kviečiame projektų vykdytojus atvykti į kitus seminarus šia tema.

 

Pasiteiravimui:

Asta Miknevičiūtė

Tel. (8 5) 249 1864

El. p. asta.mikneviciute@tid.lt

Raktiniai žodžiai: Seminaras

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd