Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ įvertinta „PR Lapės“ apdovanojimuose

2017 m. sausio 24 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos ir socialinių partnerių iniciatyva „Jonvabaliai“ už skaidrumo ir atsakingumo skatinimą, naudojant Europos Sąjungos (ES) lėšas, apdovanota Vilniaus universiteto organizuojamame komunikacijos projektų konkurse „PR Lapės“. Ji tapo nugalėtoja kategorijoje „Nuoseklioji lapė“, kurioje varžėsi 19 įmonių, nevyriausybinių organizacijų, valstybės institucijų įgyvendintų komunikacijos projektų, skatinančių sėkmingą ilgaamžių iniciatyvų tęstinumą.

Rodoma:

„Jonvabaliai“ - savanoriška skaidrumo iniciatyva, kuria siekiama paskatinti organizacijas viešai atsiskaityti už įgyvendintus projektus ir ES lėšų naudojimą, pateikti geruosius atsakingo finansų naudojimo pavyzdžius. Nuo 2014 m. balandžio prie iniciatyvos prisijungė daugiau kaip 600 projektų vykdytojų, kurie atsiskaitė už daugiau kaip 650 mln. eurų investicijų.

Šis apdovanojimas jau antrasis – iniciatyva „Jonvabaliai“ praėjusiais metais tapo nugalėtoja ir Europos Komisijos „RegioStars 2016“ apdovanojimuose. Jie skiriami labiausiai įkvepiantiems ir naujoviškiems projektams. „Jonvabalių“ iniciatyva tapo nugalėtoja kategorijoje „Veiksmingas valdymas“.

Iniciatyvos „Jonvabaliai“ veikla paremta projektų vykdytojų ir gyventojų dialogu. Internete sudaryta patogi galimybė rasti suprantamą informaciją, be to, prie iniciatyvos prisijungę projektai paskiria kontaktinį asmenį ir įsipareigoja, kad jis atsakys į tiesiogiai besikreipiančius gyventojų klausimus.

Penktus metus organizuojamas „PR Lapės“ konkursas šiais metais sulaukė išskirtinio susidomėjimo – iš viso atsiųstos 95 norinčiųjų dalyvauti paraiškos.

Papildoma informacija:

  • ES fondų projektų skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ įsteigta, siekiant, kad visuomenei informacija būtų lengvai prieinama ir suprantama. Jos sumanytojai – Finansų ministerija, „Transparency International“ Lietuvos skyrius, asociacijos „Investors’ Forum“ bei „Žinių ekonomikos forumas“, Kauno technologijos universitetas, Lietuvos atsakingo verslo asociacija, Lietuvos verslo darbdavių konfederacija ir Lietuvos pramonininkų konfederacija.
  • Iniciatyva vienija organizacijas, kurios nori ir gali gyventojams plačiau papasakoti, kaip įgyvendino ES lėšomis finansuotus projektus. Prie iniciatyvos prisijungę ES projektų vykdytojai savanoriškai pildo skaidrumo deklaracijas, atsakydami į klausimus, kaip ir kur buvo panaudotos ES investicijos.
  • Be to, „Jonvabaliai“ skatina gyventojų įsitraukimą – jie kviečiami susipažinti su projektų vykdytojų pateiktomis skaidrumo deklaracijomis, specialiai sukurtame žemėlapyje ieškoti aktualių, įdomių projektų, pakviesti prie iniciatyvos prisijungti dominančius projektus.
Raktiniai žodžiai: Jonvabaliai Skaidrumas apdovanojimai

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
27
28
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd