Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

347 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Kvietimas dalyvauti konkurse ŽINGSNIAI
2018 m. birželio 14 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Kviečiame Jus dalyvauti tradiciniame ESF projektų dalyvių sėkmės istorijų konkurse ŽINGSNIAI. Konkursas vyks iki 2018 m. rugpjūčio 10 d., jame gali dalyvauti visi 2014–2020 m. laikotarpio ESF lėšomis finansuoti projektai.

Išmanusis sveiko maisto trintuvas „Millo“ pritraukė beveik 500 000 Eur investiciją

Startuolis „Millo Appliances“, sukūręs ir užpatentavęs išmanų, itin tyliai veikiantį ir lengvai valomą maisto ir gėrimų trintuvą, pritraukė 453 000 Eur dydžio investiciją. Į revoliuciją virtuvėje žadančio produkto plėtrą investavo verslo angelų grupė bei Koinvesticinis fondas.

Su lengvatine paskola auginti verslą lengviau

Jei naudojate plastikines dėžes, perkate buitinę ar auto chemiją, kečupą plastikiniuose buteliuose ar aušinimo skystį automobiliui plastikiniame bakelyje, gali būti, kad jie pagaminti vienoje iš UAB „Plasteksus“ grupės įmonių.

Seminarų ciklas „ES investicijos verslui regionuose" - Telšiai
2018 m. birželio 5 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija inicijuoja regioninių seminarų ciklą „ES investicijos verslui regionuose", kurio antrasis renginys vyks TELŠIUOSE, birželio 15 d., Telšių apskrities verslo inkubatoriuje, Sedos g. 34a.

Finansinė injekcija verslo pradžiai

Nuo ko prasideda verslas? Nuo idėjos? Taip, mintis apie tai, ką, kaip ir, svarbiausia – kodėl – pasiūlyti rinkai yra kiekvieno verslo ištakos. Vis dėlto tuo metu, kai pirmyn veda stiprus tikėjimas savo idėja, neretai lydimas troškimo pakeisti pasaulį, veikla vis dar būna panašesnė į pomėgį negu į verslą. Minčių materializacija prasideda tada, kai idėjos pliusai nusveria minusus. Svajonės virsta tikslais, šie – pamatuojamais rezultatais, veikla tampa organizuota, prisiimami pirmieji finansiniai įsipareigojimai. Taip atsiranda verslas.

Vaclovas Intas, autor. :
Vaclovas Intas - Mosėdžio akmenų valdovas
2018 m. birželio 4 d. / Aplinkos ministerija

Vaclovas Intas kasdien vėlų vakarą ar ankstų rytą, kai nereikėdavo dirbti ligoninėje, važiuodavo į melioruojamus laukus ieškoti akmenų. Ko nepaveždavo dviračiu, vežė ligoninės arklio traukiamu vežimu. Akmenų tuo metu buvo didžiausia galybė. Matydamas, kad savo jėgomis neparsiveš, dažais arba kreida piešdavo apskritimą ir padėdavo tašką jo viduryje, taip melioratoriai suprasdavo, kad akmens negalima sprogdinti. Tik būdamas geru gydytoju, turinčiu didžiulę gamtojautos prigimtį, jis sugebėjo pagalbon prisikviesti būrius talkininkų, prikalbinti kartu dirbti melioratorius, atrasti tikrų bendraminčių visoje Lietuvoje ir išgelbėti tūkstančius vertingiausių akmenų, kurie, slenkant ledynui, į Lietuvą pateko iš Skandinavijos pusiasalio ir Suomijos.

http://www.akmenumuziejus.lt/

Sušiai Kupiškyje – misija įmanoma

Rytis Vieščiūnas yra UAB „Ugmila“ vadovas, Kupiškyje įkūręs kelias sėkmingai veikiančias kavines. Kodėl Kupiškis? Ir kodėl būtent restoranų ir maitinimo verslas? Rytis pasakoja, kad tiksliai atsakyti į šiuos klausimus jam sudėtinga: veiklaus vyro galvoje nuolat pilna minčių ir ketinimų plėsti interesų lauką bei užmojų kurti socialiai atsakingą verslą.

Europos bure apdovanota įmonė įgyvendins naują projektą vaikams
2018 m. birželio 1 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Prieš savaitę laimėjusi apdovanojimą už inovatyvaus treniruoklio prototipo sukūrimą „Europos burės‘2018“ renginyje, UAB „Vildoma“ šiandien su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto administravimo ir finansavimo sutartį naujo projekto įgyvendinimui.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd