Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Startavo 15 dienų INVEGOS renginių turas po Lietuvą

2017 m. balandžio 11 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) pradėjo informacinę kelionę – turą po Lietuvą, kurio metu pristato Europos struktūrinių ir investicinių fondų bei kitomis lėšomis finansuojamas priemonės verslui ir jų teikiamą naudą.

Rodoma:

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) pradėjo informacinę kelionę – turą po Lietuvą, kurio metu pristato Europos struktūrinių ir investicinių fondų bei kitomis lėšomis finansuojamas priemonės verslui ir jų teikiamą naudą.

„Jau 15 metų sėkmingai bičiuliaujamės su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais, padedame jiems spręsti finansinius klausimus, išsilaikyti ir sėkmingai gyvuoti įtemptoje konkurencinėje aplinkoje. Minėdami šią gražią sukaktį ir norėdami pasidalyti savo sukaupta patirtimi bei žiniomis, turo metu sieksime verslininkams priminti, o verslo naujokus supažindinti su Europos struktūrinių ir investicinių fondų teikiamomis galimybėmis bei padėti suprasti, kaip veikia viena ar kita finansinė priemonė ar paskata verslui,“ – sako „Invega“ Marketingo skyriaus vadovė Asta Slapšienė.

15 dienų truksiantis turas, šiandien startavęs Kelmėje, balandžio 12 d. vyks Tauragėje, balandžio 19 d. – Alytuje, balandžio 20 d. – Utenoje. Planuojama, kad „Invega“ atstovai turo metu taip pat lankysis Kaune, Druskininkuose, Kėdainiuose, Marijampolėje, Šiauliuose, Telšiuose, Panevėžyje, Biržuose, Mažeikiuose, Klaipėdoje, Vilniuje.

Informacinių kelionių metu smulkiojo ir vidutinio verslo ir finansinių tarpininkų atstovai galės sužinoti, kaip pasinaudoti įvairių fondų finansinėmis priemonėmis verslo pradžiai ar plėtrai. „Invega“ atstovai suteiks daugiau informacijos apie finansavimo priemones, mažinančias skolinimosi naštą – garantijas, lengvatines paskolas, negrąžinamąsias subsidijas, rizikos kapitalo investicijas.

Informacinio turo renginiai – nemokami ir atviri visiems, užsiregistruoti į renginius galima „Invega“ interneto svetainėje.

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) – LR Vyriausybės įsteigta ir Ūkio ministerijos valdoma finansų institucija, kuri įgyvendina verslo skatinimo priemones. Bendrovei „Invega“ patikėtas kelių ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamų kontroliuojančiųjų fondų įsteigimas bei valdymas, šių fondų finansuojamų priemonių įgyvendinimas, kreditų verslui garantavimo schemų, naujų finansinių priemonių, įskaitant ir rizikos kapitalo priemonių, kūrimas bei įgyvendinimas.

„Invega“ 2016 m. yra įsteigusi dukterinę įmonę UAB „Kofinansavimas“, siekdama skaidriai ir veiksmingai įgyvendinti naują Ūkio ministerijos finansų inžinerijos priemonę „Ko-investicinis fondas I“, kurio veiklai Ūkio ministerija skyrė iki 11 mln. eurų iš į „Invega“ fondą grįžusių ir grįšiančių lėšų.

„Invega“ yra Europos garantijų institucijų asociacijos (AECM), Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos (LTVCA) ir Europos rizikos kapitalo fondų investuotojų tinklo narė (EVFIN), Europos ilgalaikių investuotojų asociacijos (ELTIA) asocijuota narė, EIF-NPI rizikos kapitalo platformos (EIF-NPI Equity Platform) nacionalinė finansų institucija-partnerė.

Raktiniai žodžiai: invega investicijos ES parama

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd