Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Su Europos Audito Rūmų nariu – diskusija apie ES lėšų naudojimą

2017 m. sausio 6 d. / Finansų ministerija

Vakar Premjeras Saulius Skvernelis susitiko su Europos Audito Rūmų (EAR) nariu Rimantu Šadžiumi.

Rodoma:

Vyriausybės vadovas padėkojo už pateiktą metinę 2015 metų ataskaitą apie Europos Sąjungos (ES) biudžeto vykdymą ir pasidžiaugė, jog EAR joje pastebėjimų Lietuvai nepateikė. S. Skvernelio teigimu, džiugina ir faktas, kad 2015 metų ataskaitoje nurodytas klaidų lygis jau antrus metus iš eilės mažėja.

Ministras Pirmininkas išreiškė viltį, jog EAR ataskaitoje nurodytos silpnosios vietos padės labiau koncentruotis į rezultatus ir įpareigos ES nares atsakingiau investuoti būtent į tas sritis, kurios turės didžiausią poveikį atskirų valstybių ir visos Bendrijos ūkio augimui.

Susitikime kalbėta apie būtinybę kontroliuojant ES lėšų panaudojimą taikyti proporcingumo principą, kuris glaudžiai susijęs su ES fondų lėšų administravimo naštos mažinimu. Pabrėžta, jog nepagrįstai didelė kontrolė gali mažinti ES fondų lėšų patrauklumą, o tuomet kyla rizika šių finansų potencialui ir prisidėjimui prie ES 2020 tikslų įgyvendinimo.

Raktiniai žodžiai: Europos audito rūmai ES 2020

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
4
5
6
11
12
13
15
18
19
20
25
26
27
30
01 02 03

Sekite naujienas

RSS