Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

Sudarytos sąlygos kraujotakos sistemos ligų gydymo infrastruktūrai atnaujinti

2016 m. lapkričio 10 d. / Finansų ministerija

Šiandien vykusiame Stebėsenos komiteto posėdyje pristatyta Europos Komisijos užsakymu atlikta studija apie tikėtinus 2014–2020 metų finansinio laikotarpio Sanglaudos politikos rezultatus Baltijos šalyse bei patvirtinti kriterijai pagal kuriuos bus vykdoma komunikacijos apie ES investicijas, pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimo bei kraujotakos sistemos ligų gydymo ir diagnostikos paslaugų infrastruktūros gerinimo projektų atranka.

Rodoma:

Devintajame šių metų Stebėsenos komiteto posėdyje pritarta Finansų bei Sveikatos apsaugos ministerijos administruojamų ir 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) fondų lėšomis finansuojamų 3 priemonių projektų atrankos kriterijams. Pagal numatytas priemones atnaujinta kardiologijos srityje veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų infrastruktūra ne tik padidins gydymo paslaugų prieinamumą ir kokybę, bet ir sumažins mirtingumą nuo kraujotakos sistemos ligų.

Priemone „Komunikacija apie ES investicijas“ siekiama labiau įtraukti nevyriausybines organizacijas (NVO) bei socialinius ekonominius partnerius į ES fondų komunikacijos procesą bei papildyti jį naujomis, kūrybiškomis veiklomis, įtraukiant įvairias socialines grupes.

„Tikimasi, kad aktyvesnis bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis užtikrins, kad įgyvendinamos komunikacijos kampanijos ne tik prisidėtų prie efektyvesnio NVO atstovaujamų tikslinių grupių informavimo apie ES investicijas, jų panaudojimą bei pasiektus rezultatus, bet taip pat sieks socialinių problemų sprendimo – skatins visuomenės nuostatų ir elgesio pokyčius“, – sakė finansų viceministrė Agnė Bagočiutė.

Naujausiais duomenimis, 2014–2020 m. ES lėšomis įgyvendinamų projektų bendra vertė siekia beveik 1,6 mlrd. eurų. Iš jų daugiausiai projektų vykdoma aplinkosaugos, socialinės apsaugos, susisiekimo, verslo bei energetinio efektyvumo srityse. Už atliktas investicijas projektų vykdytojams jau išmokėta apie 700 mln. eurų 2014–2020 m. ES fondų lėšų.

Komiteto nariams taip pat pristatytas ES fondų investicijų komunikacijos planas, kuriame numatytos atskirų institucijų komunikacijos kryptys, tikslai bei siekiami rezultatai iki 2019 metų.

Posėdžio medžiagą ir patvirtintus projektų atrankos kriterijus rasite pagal šią nuorodą: http://esinvesticijos.lt/lt/renginiai/20142020-metu-europos-sajungos-fondu-investiciju-veiksmu-programos-stebesenos-komiteto-posedis-12 

Stebėsenos komitetas sudaromas vadovaujantis ES reglamentu. Jam pavesta nagrinėti ir tvirtinti projektų atrankos kriterijus, prižiūrėti veiksmų programos įgyvendinimą ir pažangą siekiant nustatytų rezultatų. Jį sudaro ES investicijas administruojančių ministerijų ir agentūrų atstovai, taip pat socialinių, ekonominių partnerių organizacijų atstovai.

Viešųjų ryšių skyrius
vrs@finmin.lt    
www.finmin.lrv.lt  

ES struktūrinės paramos valdymo departamentas
esinvesticijos@finmin.lt
www.esinvesticijos.lt        

Raktiniai žodžiai: es investicijos sveikata

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
27
28
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd