Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

32 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
Nauja paslauga leis statyti įvairesnius ir sudėtingesnius statinius
2017 m. rugsėjo 19 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

UAB „Prorentus“ - viena iš nedaugelio priemonės „Regio Invest LT+“ projektus įgyvendinančių įmonių, teikianti paslaugas.

Viena iš seniausių mašinų gamybos įmonių Lietuvoje modernizuos savo įrangą
2017 m. rugsėjo 15 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Tarpukario Alytus, 1929-ieji metai. Gražios  gamtos apsuptame valsčiaus centre, kuriame veikia gimnazija, aukštesnioji miškų ir žemesnioji žemės mokyklos, pastatyti modernūs pašto rūmai, plėtojasi prekyba ir pramonė, atsidaro mašinų gamykla,  nelabai su mašinomis ir mechanika susijusiu pavadinimu - „Astra“.

Miško gėrybių sezono įkarštyje – UAB „Adex LT“ investicijos į naują įrangą
2017 m. rugsėjo 11 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Varėnoje įsikūrusiai UAB „Adex LT“ šiuo metu pats darbymetis – Lietuvos ir kaimyninių valstybių grybautojų ir uogautojų surinktos gėrybės yra superkamos, džiovinamos, šaldomos, kultivuojamos ir kitaip perdirbamos  bei patenka ant įvairių kraštų stalo.

Naujos įmonės planai Trakų rajone: inovatyvi gamyba, naujos darbo vietos, perspektyvus produktas
2017 m. rugsėjo 8 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

UAB „Tasty Foods“ - nauja įmonė, gaminsianti sveikus produktus. Šios įmonės tiksliniai klientai – tie, kurie vertina sveiką gyvenimo būdą ir rūpinasi savo sveikata. Planuojanti spartų augimą ir ieškodama investicijų savo verslo idėjų įgyvendinimui, įmonė nusprendė dalyvauti Europos Sąjungos  struktūrinių fondų priemonės „Regio Invest LT+“ projektų konkurse  ir rugpjūčio mėnesį pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį su VšĮ  Lietuvos verslo paramos agentūra.

Pradėtos pasirašyti tęstinės priemonės „InoConnect“ sutartys
2017 m. rugpjūčio 10 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Vienas lauke – ne karys. Ypač tai aktualu įmonėms, kurios į savo verslą integruoja inovatyvius sprendimus ir siekia išlikti konkurencingomis rinkoje, savo darbo vietose įdarbindamos naujausius mokslinius pasiekimus. Tada tampa ypač svarbu pasiremti jau esančia patirtimi ir įdirbiu, esančiais plačiajame pasaulyje ir rasti tinkamus partnerius tolimesnei kelionei inovacijų proveržio link.

ES investicijos pasiekė Lietuvos regionus, Birštone startuoja naujas projektas
2017 m. rugpjūčio 9 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Įvairiuose Lietuvos regionuose veikiančios gamybos bei paslaugų įmonės pradeda įgyvendinti ES investicijų projektus, kuriais bus kuriamos naujos darbo vietos ir plėtojama inovatyvi gamyba.

Pasistengti verta: metų gaminys - ES investicijų rezultatas
2017 m. liepos 13 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Daug gerų ir vertų dėmesio projektų būtų galima pateikti kaip pavyzdžius būsimiems priemonės „Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai“ pareiškėjams. Dauguma įmonių, jau įgyvendinusių projektus pagal šią priemonę, turbūt pasakytų - svarbiausia susikaupti ir žengti pirmuosius žingsnius.

Svarbi infomacija būsimiems priemonės „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ pareiškėjams
2017 m. birželio 13 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Informuojame, kad priemonės „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ kvietimo konkursas  nėra aktyvus.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugsėjis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
8
9
10
11
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
01

Sekite naujienas

RSS