Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

72 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
Ilgametę patirtį turintis verslininkas: „Svarbu mokėti laiku sustoti“

„Mano žinios ir kompetencija atėjo iš gyvenimiškų pamokų. Jei esi pakankamai žingeidus, stengiesi dirbti su savimi, mokaisi iš klaidų – aplanko sėkmė“, – įsitikinęs logistikos įmonės UAB „Vilktukas“ vadovas Rimantas Raščius.

Įmonių darbuotojams – galimybė tobulintis

Personalo specialistai ir vadovai vieningai sutaria, kad investicijos į personalo kvalifikacijos kėlimą yra būtinos ir neišvengiamos, jei įmonė planuoja augimą. Nors daugelis pripažįsta, kad darbuotojų ugdymas ir kompetencijų plėtimas turėtų būti vienas iš įmonių prioritetų, realybė dažnai pasirodo kiek kitokia. Tačiau pastaraisiais metais galima stebėti teigiamą tendenciją, kad įmonės vis aktyviau investuoja į darbuotojų žinių gilinimą, motyvacinių sistemų kūrimą įmonės viduje.

Pavojingų atliekų tvarkymas atnešė sėkmingą verslą

„Idėjų buvo daug, bet pasirinkau būtent pavojingų atliekų perdirbimą. Galbūt tokį sprendimą priėmiau, nes esu baigęs biologijos studijas ir puikiai suprantu, kokia žala yra daroma gamtai, gyvūnams ir patiems žmonėms vis labiau modernėjančiame XXI amžiuje“, – sako atliekų tvarkymo įmonės UAB „Krisminda“ vadovas Mindaugas Vygantas. 

Lietuvoje pradės veikti pirmasis naminių gyvūnų krematoriumas

Nors kaimyninėse šalyse yra ne vienas gyvūnų krematoriumas, tai visiška naujovė Lietuvoje. Jau vasario mėnesį Tauragės rajone atsidarys pirmasis naminių gyvūnų krematoriumas mūsų gimtinėje.

Pirmosios povandeninių dviračių studijos Lietuvoje kūrėja: „Nuosavame versle atradau save iš naujo“

„Savojo verslo idėjos ieškojau septynerius metus“, – pripažįsta Lina Aleksandravičienė. Sužinojus, ką ji veikia, nekeista, jog paieškos užtruko – Lina yra vienintelės povandeninių dviračių studijos Lietuvoje „Solo Tu“ įkūrėja ir vadovė.„Savojo verslo idėjos ieškojau septynerius metus“, – pripažįsta Lina Aleksandravičienė. Sužinojus, ką ji veikia, nekeista, jog paieškos užtruko – Lina yra vienintelės povandeninių dviračių studijos Lietuvoje „Solo Tu“ įkūrėja ir vadovė.„Savojo verslo idėjos ieškojau septynerius metus“, – pripažįsta Lina Aleksandravičienė. Sužinojus, ką ji veikia, nekeista, jog paieškos užtruko – Lina yra vienintelės povandeninių dviračių studijos Lietuvoje „Solo Tu“ įkūrėja ir vadovė.

Turizmas Šiauliuose: užsieniečiai vis labiau pamilsta šį miestą

Nors šiandien dauguma lietuvaičių mano, kad turizmas kai kuriuose Lietuvos miestuose tikrai nėra Olimpo viršūnėje, tačiau VšĮ Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras turi kitokią nuomonę. 2008-aisiais duris atvėrusi įstaiga klesti ir džiaugiasi, kad čia apsilanko vis daugiau lietuvaičių bei užsieniečių. Kaip šiam centrui pavyksta pritraukti vis daug klientų ir jau 9-erius metus sparčiu žingsniu žengti į priekį?

Sėkmės skaičius penki. Kaip panevėžietei pavyko sukurti sėkmingą verslą?

Skaičius penki verslininkei Dovilei Aleksienei atnešė sėkmę. „Tai buvo penktoji mano verslo idėja“, – šypsodamasi prisimena Panevėžyje gyvenanti moteris, įkūrusi įmonę UAB „DoliOp“. Dovilė ir jos komanda turi keturių žodžių šūkį, puikiai apibūdinantį jos įkurtą vaikų žaidimų kambarį „Voro bokštas“ – „Mes už gražias šventes“. „Jei yra vaiko gimtadienis – jį ir jo tėvelius turi supti malonus draugiškas kolektyvas, švari jauki žaidimų erdvė, gražiai papuoštos salės, laiku pristatytos gimtadienio vaišės. Jei yra parduotuvės atidarymas – mūsų balionų pynės turi būti laiku pritvirtintos, jei yra personažo iškvietimas į namus – personažas turi suteikti daug džiaugsmo vaikui“, – įsitikinusi jau beveik trejus metus sėkmingam verslui vadovaujanti Dovilė.

Kryptingas tikslo siekimas padėjo marijampolietei sukurti sėkmingą verslą

Atsidavimas darbui, kokybės siekis, lankstumas sprendžiant įvairias situacijas, konkurencingumas rinkoje. Šie dalykai įmonei UAB „Geopora“, įsikūrusiai Marijampolės mieste, padeda sparčiai žengti į priekį. „Mūsų įmonė gimė visai neseniai. Ją įkūrėme 2016-aisiais metais. Užsiimame geodezine veikla: atliekame pastatų, statinių bei žemės sklypų kadastrinius matavimus, sudarinėjame topografinius planus, rengiame inžinerinių tinklų planus ir teikiame kitas geodezines paslaugas, konsultuojame“, – sako verslininkė Greta Ražinskienė. Kokia yra sėkmingo Gretos verslo paslaptis ir kaip jai pavyksta sparčiai judėti į priekį?

Unikalaus Kauno vaikų darželio sėkmė: vaikai moko pedagogus

„Labai džiaugiamės, kad ryžomės surizikuoti ir įkūrėme darželį. Laimingi esame ne tik mes, tačiau ir vaikai bei jų tėveliai“, – sako Kauno „Montessori“ darželio vadovas Martynas Orlauskas. Per trejus metus vienintelis toks darželis Kaune spėjo užsitarnauti gerą vardą, o vadovai jau svarsto apie plėtrą. „Mes neruošiame genijų, mes tik galime kiekvienai asmenybei suteikti galimybę atskleisti savo gebėjimus, tapti laisvai, gyventi saugiai ir harmoningai“, – sako M. Orlauskas. Kodėl šis darželis yra toks ypatingas ir sėkmingas?

Sėkmingą verslą lėmė žinomas prekės vardas ir užsispyrimas

Gera komanda, užsispyrimas, punktualumas ir pažadų tesėjimas. Tokia yra alytiškio Henriko Kirkliausko verslo sėkmės paslaptis. Jau septynerius metus įmonei UAB „Ingusta“ vadovaujantis H. Kirkliauskas sako, kad miško, parko, sodo technikos įrankių paklausa stipriai išaugo. Kaip vyrui taip pavyksta plėtoti verslą ir kaip pakartoti jo sėkmės istoriją?

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
24
27
28
30
31
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS
ddd