Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

81 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
25-erių metų verslininkė: „Reikia mažiau svajoti ir daugiau dirbti“

„Reikia mažiau svajoti ir daugiau dirbti. Be to, verslo idėja turi būti realistiška ir įgyvendinama“, – sako kavinės „Nieko ypatingo“ savininkė Gabrielė Stuopelytė. Prieš kelerius metus, kai Gabrielė viešėjo Stokholme, ji pamatė kavinę ant ratų, kurioje buvo pardavinėjama kokybiška kava. Merginą tai beprotiškai sužavėjo ir ji nusprendė šią idėją parsivežti į Lietuvą. Tiesa, šiandien Gabrielė turi ne tik kavos dviratį, tačiau ir stacionarią kavinę Vilniaus senamiestyje.

Verslo angelai: investuokime kartu

Kelias nuo įdomios idėjos iki klestinčio verslo – ilgas ir erškėčiuotas. Tik kas dešimtas ar net dvidešimtas startuolis tampa tuo sėkmės švyturiu, kuris traukia naujus pasišventėlius ieškoti nepramintų kelių. Juos lydi verslo angelai, o dabar – ir tylusis investuotojas Koinvesticinis fondas.

Lietuvių gamintais daržovių traškučiais mėgaujasi ir užsieniečiai

„Labai svarbu būti užtikrintam savo produkto kokybe ir tikėti jo sėkme. Jeigu gamini kokybišką produktą, jį gali parduoti su užsidegimu ir klientai tai jaučia. Pardavimai yra velniškai svarbi verslo dalis“, – sako įmonės MB „Traškuva“ vadovas Arvydas Stanionis.

Ateina nauja valstybės remiamų rizikos kapitalo fondų banga

Lietuvoje veikiančių rizikos kapitalo fondų spektras greitu metu išsiplės – UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) priėmė sprendimus dėl investicijų į tris kuriamus naujus rizikos kapitalo fondus, kuriuos turėtų įsteigti atrinkti valdytojai UAB „Practica Capital“, UAB „LitCapital Asset Management“ ir jungtinės UAB „Strata“ bei „META S.r.l“ komandos. Į šiuos rizikos kapitalo fondus planuojama investuoti daugiau kaip 41 mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų po to, kai atrinktos komandos pritrauks reikiamą privačių lėšų sumą (išskyrus Bendrai su verslo angelais investuojančio fondo atveju) ir bus suderintos fondų steigimo sutartys.

Kviečiame teikti pastabas dėl priemonės „Akceleravimo fondas“ valdytojo atrankos sąlygų

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) kviečia visuomenę teikti pastabas dėl naujos Ūkio ministerijos rizikos kapitalo priemonės „Akceleravimo fondas“ valdytojų atrankos sąlygų. Pastabas galima pateikti iki 2018 m. kovo 14 d. el. pašto adresu akceleravimas@invega.lt

Informacija apie priemonės „Ko-investicinis fondas MTEPI, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo“ pirmines sąlygas

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), siekdama sužinoti visuomenės nuomonę apie priemonės „Ko-investicinis fondas MTEPI, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo“ pagrindines sąlygas bei geriau įvertinti numatomo projekto uždavinių veiksmingumą, 2017 m. gruodžio 18 d. pakvietė visus suinteresuotus asmenis teikti pastabas ar pasiūlymus dėl priemonės įgyvendinimo.

Eksporto kredito garantijos atvers naujas rinkas Lietuvos eksportuotojams

Ūkio ministerija kartu su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) stiprina šalies verslo galimybes plėstis į užsienį ir pradeda teikti eksporto kredito garantijas. Eksporto kredito garantija bus teikiama tik už lietuviškos kilmės prekių eksportą į šalis, kur yra didelė neatsiskaitymo rizika, ir leis Lietuvos eksportuotojams parduoti prekes su atidėto mokėjimo galimybe, padengiant iki 90 procentų dėl pirkėjo nemokumo patirtų nuostolių.

„Invega“ kompensuos „FinBee Verslui“ paskolų palūkanas

Nuo šiol sutelktinio finansavimo platformos „FinBee Verslui“ klientai galės pasinaudoti palūkanų kompensavimo lengvata ir susigrąžinti iki 95 proc. sumokėtų palūkanų imdami paskolas plėtrai. Tai numato sutartis, pasirašyta tarp UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) ir sutelktinio finansavimo platformos UAB „Finansų bitė verslui“.

Sporto entuziastai Lietuvos pajūryje atidarys naują vandenlenčių parką

Statyti vandenlenčių parką „313” verslininkus Martyną Šliką, Tadą Butkų ir Matą Matulevičių sujungė aistra sportui. Jau pavasario pabaigoje jie vandens pramogų ištroškusiems padovanos galimybę plaukti vandenlente prie jūros.

Išsipildžiusi verslininkės svajonė: dirba sau ir ragina gyventi sveikiau

Kadaise jie tik pasvajodavo, kaip būtų gera dirbti sau, būti nuo nieko nepriklausomiems, priimti sprendimus, kurie tau atrodo teisingiausi, tačiau ne veltui sakoma, kad svajoti reikia atsargiai, nes svajonės pildosi.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd