Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

111 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
Balio sala Kaišiadorių rajone

Vidmantas Piraitis yra jaunas masažo specialistas ir diplomuotas reabilitologas iš Kauno, jau kurį laiką besisukantis šeimos versle. Jis – UAB „Atokampis“ direktorius, kviečiantis ramaus poilsio mėgėjus atvykti į Kaišiadorių rajoną ir pasimėgauti ypatingu poilsiu. Kol kas tai – vienintelė vieta Lietuvoje, siūlanti personalizuotą SPA poilsį tik dviems atokiame gamtos kampelyje ir realizuojanti verslo idėją, kurią Piraičiai parsivežė iš egzotiškosios Balio salos.

Fondų dėka – mažesnė rizika investuotojams

Rizikos kapitalas – tai alternatyvus verslo finansavimo šaltinis, kai investuojama į nuosavą įmonių kapitalą. Tokios investicijos paprastai atliekamos į jaunus verslus, pasižyminčius augimo ir plėtros galimybėmis.

Eksportuosite drąsiau, jei pasinaudosite keliais patarimais

Nors Lietuvos eksportas kasmet auga, o verslininkai vis drąsiau ieško naujų rinkų, finansų ekspertai mano, kad prekiauti su užsieniu galėtume gerokai aktyviau. Didžiosios Lietuvos įmonės jau seniai prekiauja su kitomis šalimis, o daugiausia neišnaudotų galimybių pastebima smulkaus ir vidutinio verslo segmente. Patarimais, kaip įveikti rizikas, susijusias su naujų partnerių paieška svetur, dalinasi didžiausios Baltijos šalyse nebankinio finansavimo įmonės „SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas, tarptautinės prekinio kredito draudimo įmonės „Coface“ direktorius Baltijos šalims Mantvydas Štareika, ir „Invegos“ (UAB „Investicijų ir verslo garantijos“) vadovas Kęstutis Motiejūnas.

Pakeistos priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ paraiškų teikimo sąlygos

Ūkio ministras 2018 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. 4-399 pakeitė jungtinės priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą, nustatant, kad nuo 2018 m. rugsėjo 30 d. priemonės paraiškas bus galima teikti tiesiogiai per elektroninę platformą https://paraiskos.invega.lt.

Asortimentas – svarbu, tačiau dar svarbiau – individualus dėmesys klientui

Mindaugui Vasiliauskui praėję metai atnešė nemažai iššūkių. Vyras galutinai atsisveikino su samdomu darbu ir ėmėsi mylimos veiklos – kartu su žmona įkūrė nuosavą verslą ir tapo UAB „Letenos“ savininkais. Neseniai Vilniuje duris atvėrė poros įkurta gyvūnų prekių parduotuvė, siūlanti ypatingus gurmaniškus produktus augintiniams ir tai, ko labiausiai trūksta rinkoje – individualų, išskirtinį dėmesį klientams. Alus šunims, maisto pristatymas į namus, ekologiški ir sveiki kelių ingredientų maisto gaminiai augintiniams. Mindaugas pasakoja, kad tai – tik pradžia, sudrebinsianti rinką.

Įmonės: lėšų plėtrai reikia daugiau, o pasiskolinti – sunkiau

Nors plėtrą šiemet planuojančių įmonių skaičius išaugo ketvirtadaliu, tačiau verslininkai teigia, kad pasiskolinti lėšų šių planų įgyvendinimui tapo sunkiau – apie 40 proc. mažų įmonių sulaukė neigiamo atsakymo dėl paskolos iš bankų. Tuo tarpu verslo ekspertai įvardija, kad susidūrusios su finansavimo sunkumais pačios įmonės galėtų aktyviau išnaudoti lengvatines kreditavimo priemones.

Išmanusis sveiko maisto trintuvas „Millo“ pritraukė beveik 500 000 Eur investiciją

Startuolis „Millo Appliances“, sukūręs ir užpatentavęs išmanų, itin tyliai veikiantį ir lengvai valomą maisto ir gėrimų trintuvą, pritraukė 453 000 Eur dydžio investiciją. Į revoliuciją virtuvėje žadančio produkto plėtrą investavo verslo angelų grupė bei Koinvesticinis fondas.

Su lengvatine paskola auginti verslą lengviau

Jei naudojate plastikines dėžes, perkate buitinę ar auto chemiją, kečupą plastikiniuose buteliuose ar aušinimo skystį automobiliui plastikiniame bakelyje, gali būti, kad jie pagaminti vienoje iš UAB „Plasteksus“ grupės įmonių.

Finansinė injekcija verslo pradžiai

Nuo ko prasideda verslas? Nuo idėjos? Taip, mintis apie tai, ką, kaip ir, svarbiausia – kodėl – pasiūlyti rinkai yra kiekvieno verslo ištakos. Vis dėlto tuo metu, kai pirmyn veda stiprus tikėjimas savo idėja, neretai lydimas troškimo pakeisti pasaulį, veikla vis dar būna panašesnė į pomėgį negu į verslą. Minčių materializacija prasideda tada, kai idėjos pliusai nusveria minusus. Svajonės virsta tikslais, šie – pamatuojamais rezultatais, veikla tampa organizuota, prisiimami pirmieji finansiniai įsipareigojimai. Taip atsiranda verslas.

Sušiai Kupiškyje – misija įmanoma

Rytis Vieščiūnas yra UAB „Ugmila“ vadovas, Kupiškyje įkūręs kelias sėkmingai veikiančias kavines. Kodėl Kupiškis? Ir kodėl būtent restoranų ir maitinimo verslas? Rytis pasakoja, kad tiksliai atsakyti į šiuos klausimus jam sudėtinga: veiklaus vyro galvoje nuolat pilna minčių ir ketinimų plėsti interesų lauką bei užmojų kurti socialiai atsakingą verslą.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd