Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

50 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
Rizikos kapitalo finansinės priemonės „Ankstyvosios stadijos ir plėtros fondas II“ Fondo valdytojo atranka – kvietimas teikti paraiškas

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (toliau – „Invega“), bendradarbiaudama su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku (toliau – ERPB) įvertinusi pagal paskelbtą Kvietimą teikti paraiškas gautas Ankstyvosios stadijos ir plėtros fondo II potencialių valdytojų paraiškas, nusprendė skelbti pakartotinį Kvietimą teikti paraiškas.

„Pradėk dirbti sau“ – projektas norintiems veikti

Daugiau nei 500 tūkstančių suaugusių Lietuvos gyventojų norėtų tapti verslininkais, rodo šių metų vasarą „Spinter tyrimų“ atlikta reprezentatyvi apklausa. Net pusė jų būtų linkę imti paskolą verslo pradžiai. Tačiau realybė tokia, kad tik maža dalis apie nuosavą verslą svajojančių gyventojų ryžtasi įgyvendinti savo troškimus.

Tauragės verslininkas: ES investicijos padėjo išlaikyti klientus

Europos Sąjungos (ES) investicijomis pasinaudoja vis daugiau šalies verslininkų. Vieni jų – tauragiškių bendrovė „Wide Wings“, užsiimanti video filmų ir animacijos kūrimu. Bendrovės vadovas Gediminas Tamulynas tvirtina, kad priemonė „Dalinis palūkanų kompensavimas“ leido lengviau grąžinti paskolą bei išlaikyti žemesnes paslaugų kainas.

Kvalifikuotos darbo jėgos trūkumą sprendžia mokymai

Neretai mažuose miestuose veikiančios įmonės susiduria su reikiamą kvalifikaciją turinčių darbuotojų trūkumu – šią problemą tenka spręsti ir Kupiškio bendrovei „Frusela“. Įmonės direktorė Vilma Aukštikalnienė teigia, kad efektyviausias šios problemos sprendimo būdas – apmokyti potencialius darbuotojus ir integruoti juos į darbo rinką.

ES investicijų priemone pasinaudojęs verslininkas: naudą jaus ir darbuotojai, ir klientai

Nuolat kintantys darbo rinkos poreikiai šalies įmones skatina atidžiai stebėti, kokių žinių bei kompetencijų jų darbuotojams gali prireikti netolimoje ateityje. Tai daryti lengviau, jei į pagalbą kviečiami specialistai, išmanantys, kokių kvalifikacijų paprastai trūksta darbuotojams, ir gebantys savo patirtimi pasidalinti su verslu.

Finansavimas mokymams – tada, kai jo labiausiai reikia

Tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms Ūkio ministerijos administruojama ES investicijų priemonė „Kompetencijų vaučeris“ atveria plačias galimybes mokyti darbuotojus. Rinktis galima iš esamų 285 mokymo programų arba susikurti norimą. Ūkio ministerijos Žmogiškųjų išteklių plėtros skyriaus vedėjo Lino Kadžio teigimu, ši ES investicijų priemonė yra itin lanksti ir leidžia patenkinti individualius įmonių, norinčių ugdyti savo darbuotojus, poreikius.

Pakeistas priemonės „Kompetencijų vaučeris“ aprašas
2017 m. rugpjūčio 31 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Lietuvos Respublikos ūkio ministras 2017 m. rugpjūčio 30 d. įsakymu Nr. 4-504 pakeitė ankstesnį 2016 m. spalio 7 d. įsakymą Nr. 4-611 dėl 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Kompetencijų vaučeris“ projektų finansavimo sąlygų aprašo patvirtinimo.

ES investicijos kuria naujas darbo vietas kauniečiams
2017 m. rugpjūčio 31 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Nesvarbu, ar įmonės apyvarta siekia keliasdešimt tūkstančių ar milijonus eurų, jos gali sėkmingai naudotis Europos Sąjungos (ES) investicijomis. Tokią galimybę palengvina šalies vyriausybės įsteigtos ir Ūkio ministerijos valdomos finansų institucijos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) administruojamos priemonės.

Riešutų sviestą be priemaišų gaminantis Rytis: „Bandant sugadintas tikrai ne vienas „blenderis“
2017 m. rugpjūčio 25 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Dieną, kai metė darbą ir nėrė į kūrybos bei iššūkių kelią, Rytis Petrauskas prisimena su šypsena. Metęs darbą jaunas vyras sugalvojo imtis verslo – gaminti riešutų sviestą. Kodėl tai buvo savotiška kūryba? Rytis Petrauskas juokiasi, kol „gimė“ 100 proc. natūralus riešutų sviestas, be jokių priemaišų, pridėtinio cukraus ar druskos, buvo „sumaitotas“ ne vienas „blenderis“ ir virtuvinis kombainas.

Rikiuojasi būsimi investuotojai į lietuviškus startuolius: pirmieji – danai
2017 m. rugpjūčio 24 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Lietuviškiems verslo startuoliams atsiranda vis daugiau galimybių pritraukti kapitalo pačioje pirminėje projekto vystymo stadijoje. UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) įsteigta dukterinė įmonė „Kofinansavimas“  pasirašė sutartis su Danijos piliečių valdomomis bendrovėmis „Blue lime labs“, „Gudee“ ir „Circle Venture Capital“, kurios pasiryžusios su valstybės indėliu investuoti į startuolių verslo idėjas.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugsėjis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
8
9
10
11
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
01

Sekite naujienas

RSS